Jaderná genocida dvou třetin lidstva.

15.03.2024

Jaderný plán A NATO v Evropě se skládá ze čtyř fází. První fáze závisí na Evropanech, třetí fáze závisí na USA a Velké Británii, čtvrtá fáze závisí na tom, zda se do konfliktu zapojí Čína.

První část spočívá ve varovném výstřelu taktickou jadernou bombou na ruské síly, které již použily stejnou taktiku.

Druhá část plánu A je vyvolána odvetným úderem 300 ruských taktických hlavic na vojenské cíle NATO v Evropě, jako jsou letecké základny a přístavy, námořní základny a komunikační velitelství NATO v Belgii, čímž se Evropa izoluje od zbytku světa a zejména od další americké vojenské a ekonomické pomoci.

Aliance by však měla čas použít 160 taktických jaderných hlavic na ruské vojenské cíle, jako jsou vojenské základny a přístavy, ale bez dosažení oblasti Moskvy nebo Sibiře, aby nevyvolala silnější ruskou jadernou reakci.

V rámci programu sdílení jaderných zbraní mají vlády Belgie, Německa, Itálie a Nizozemska každá 20 hlavic, které jim poskytli Američané, a mají právo je použít v případě ruského jaderného útoku.

To je celkem 80 hlavic na různých úderných letadlech, k nimž je třeba připočítat dalších 80 hlavic dodaných francouzskými letadly ve službách agresivního Macrona, takže v Rusku by bylo zasaženo nejméně 160 cílů, ale Evropa by utrpěla 300 útoků, protože Rusko pravděpodobně přesune taktický jaderný arzenál, který byl dříve zaměřen na cíle v Turecku, které má nyní s Ruskem dobré vztahy a je šokováno postojem Západu k situaci v Gaze a na Západním břehu Jordánu.

Druhá část plánu A NATO odhaduje, že by v Evropě a Rusku zemřelo 2,5 milionu lidí

Byl by to konec evropské ekonomiky a politiky, jak ji známe.

Třetí část plánu se nazývá plán Counterforce a závisí na USA, Velké Británii a Francii, jak by reagovaly na ruský jaderný útok, který by v podstatě Evropu dostal do sevření ruské námořní blokády armádou silných ponorek, námořních dronů, některých hladinových lodí a pozemních raketových sil, které by byly v Evropě nezastavitelné, vzhledem k tomu, že na rozdíl od Izraele nemá Evropa dobrou protiraketovou obranu, která by protestovala proti celému jejímu území.

Bez dohody se Spojenými státy, jejichž jaderný arzenál je zdaleka největší v NATO, je nepravděpodobné, že by Spojené království a Francie spustily Counterforce na vlastní pěst. 

Shoda s USA v otázce, která vede k šíření jaderného armagedonu po celém světě, však není dobrým základem pro shodu s USA na vývoji plánu A v této třetí fázi. 

Pokud by z nějakého důvodu došlo ke shodě mezi USA a Velkou Británií, pak by byl strategický jaderný úder NATO proti ruskému jadernému arzenálu zahájen na pozadí Evropy, která již byla zničena v druhé části plánu A Západu. 

Plán protiúderu by byl zahájen pozemními silami USA ve středním regionu a ponorkami NATO. 

Rusko by odpovědělo přiměřeným útokem na cíle v USA a Británii.

Ve třetí části plánu A NATO by se k počtu mrtvých přidaly 4 miliony lidí, čímž by se zvýšil seznam dalších útoků na cíle na obou stranách. 

To znamená, že druhá a třetí fáze plánu A NATO by si vyžádaly celkem 6,5 milionu mrtvých na obou stranách.

Pokud si Čína vyloží útok na Rusko jako existenční hrozbu pro samotnou existenci Číny a zahájí ve spojení s nezjistitelnými ruskými jadernými ponorkami a Severní Koreou útok na cíle v Evropě a USA, pak by byla provedena poslední část plánu A NATO, nejbrutálnější ze všech, fáze čtyři, známá jako "protihodnota".

Do pěti hodin po provedení všech fází plánu A NATO, po útoku na civilní infrastrukturu každé země zapojené do jaderného konfliktu, by bylo zabito nebo zraněno 700 milionů lidí v Evropě, Severní Americe, Číně a Rusku, a to útoky na nejlidnatější centra těchto zemí balistickými raketami, z nichž každá nese několik bojových hlavic a které je téměř nemožné sestřelit moderní technikou.

Po zničení veškeré energetické, potravinové a zdravotnické infrastruktury a globální jaderné zimě, spojené se zničením světového obchodu, zemřou během několika let dvě třetiny světové populace.

V zemích, kterých se to bezprostředně týká, by při zohlednění všech dlouhodobých dopadů zemřelo 99 % obyvatel.

To je plán A NATO. 

Jaderná genocida dvou třetin lidstva.

Diego Daniel García


Zdroj