Jak funguje deep state, stát ve státě, kde jsou spojeni oligarchové, lidi ze CIA a FBI a členové vládnoucího establishmentu.

14.03.2024

To oni ve skutečnosti ovládají výkonnou moc, legislativu a soudy, tedy pilíře americké demokracie. 

Je to vlastně vláda tyranů, která ovládá ekonomiku země a ovlivňuje skutečné výdaje a příjmy. 

Tím, že zkorumpovali fiskální bilanci státu vlastně nepotřebují zkorumpovat celý systém, tohle jim k ovládnutí stačí, to je klíč k získání moci.

Druhým aspektem deep state je byrokracie, která je složena z více než 500 orgánů a regulačních úřadů. 

A tyto úřady ve skutečnosti ovládají legislativu a právo pomocí regulací a příkazů. 

To oni nám říkají, co si můžeme koupit, co můžeme prodat, co je a co není legální. 

A mají vlastní orgány, které tyto regulace na Američanech vymáhají, takže to je ta výkonná moc. 

A mají dokonce své vlastní soudy, které jsou nezávislé na federálních soudech, a proto je to tyranie a totalita.

A zatřetí deep state je propojen s mezinárodními organizacemi a s kartelem bank, které vydírají naše kongresmany, podplácejí je a snaží se je přinutit, aby hlasovali pro schválení potřebných byrokratických regulací. 

A tak dostanou svá vlastní pravidla a regulace do zákonů Spojených států. 

A také tím ovlivňují naší měnu, naše zdroje a skrze daně tak vlastně berou peníze americkým občanům a berou si je do vlastní kapsy. 

Takže peníze všech končí v kapsách těchto lidí, což je méně než jedno procento ze všech obyvatel. 

A pomocí takových pastí, jako byla ta v Kapitolu, se nás snaží přesvědčit, že my bojujeme proti sobě, poštvávají nás proti sobě, což jim usnadňuje vládnutí.


 Jacob Chansley  /tzv. QAnon Shaman/

Válečný veterán, patriot, který byl přesvědčen, že demokracie v USA po prezidentských volbách v roce 2020 byla poražena a volby byly ukradeny a tak se s tisíci dalšími lidmi vydal ke Kapitolu. Tam chtěl protestovat proti výsledkům voleb, což je jeho základní právo podle americké ústavy. Poté vstoupil do Kapitolu, nebyl ozbrojen, nikoho neohrožoval, ale stejně byl zatčen, poslán do vězení. Chansleye zavedli do sálu Senátorů dva uniformovaní zaměstnanci Kapitolu. Oni ho pustili dovnitř, otevřeli mu dveře. Nikdy nebyli vyslýcháni, nikdy nebyli z ničeho obviněni a vyvázli z toho bez poskvrny, zatímco život Jacoba Chansleye byl zničen...