Jak je možné, že si soudružka Babišová bezstarostně trajdá právě v Dubaji, kde je nebezpečí smrtící nákazy tak enormní?

10.03.2021

Tak se nám soudružka Babišová odstěhovala do Dubaje!

A která Babišová, paní Millerová? 

Já znám dvě. 

Jedna je jakási Beáta, matka mladýho pomatence, co se, aniž to tušil, zničehonic octnul na Krymu ve společnosti nějakýho Protopopova.

Protopopovova manželka, shodou okolností psychiatrině, která jej předtím nezištně léčila z nespecifikované duševní nemoci, takže mladý Babiš nemohl být ani vyslechnut v kauze Čapí hnízdo, poté získala nebývalý politický vliv v Babišově politické hierarchii a její rodinní příslušníci lukrativní posty v Agrofertu.

Druhá Babišová je jakási Monika, která s oblibou nakupuje luxusní kabelečky ve Francii, kde utrácí peníze svého manžela (sorry jako, z jeho svěřenského fondu samozřejmě).

Tak ta druhá to prý byla. 

Prý se hrozně bála a to proto, že jí její manžel neřekl o výhrůžných e-mailech, které dostal v souvislosti se zaváděním koronavirového fašismu.

Naštěstí pro soudružku, pisatele e-mailů rychle chytili. 

Byl to nějaký boverák ze Španělska, kterej si na ty výhrůžky ani nepořídil žádnou VPN ani TOR a nikoho se nezeptal. 

To chce si na to vzít počítač, kterého je potřeba se ihned po odeslání e-mailu zbavit. 

E-mail je třeba poslat z nějakého afrického mail serveru. 

Ten použít jen pro ten účel a žádný jiný. 

Je třeba se poradit. 

Ten poradí to, a ten zase tohle a pak se dílo podaří, jak je to v jedné notoricky známé písni. 

S pořádným nádobíčkem a znalostma, můžete vyhrožovat třeba dvaceti premiérům najednou, i když zkušenosti jakéhosi pana Breivika zase říkají, že lepší je vůbec nevyhrožovat, protože platí nějaký mezinárodní úmluvy na ochranu před terorismem a to vás musí naprášit fízlům i provozovatel tý VPNky. 

Pro jistotu fízlové lůzra zavřeli i do vazby, protože soudě dle okolností to byla pro Bábu ale fakt vážně míněná a nebezpečná výhrůžka. 

To si lůzr dovolil moc.

Soudružka Babišová se nicméně stále strašlivě bojí a své kabelečky a další propriety a zážitky ze slunné Dubaje proto živě vystavuje na sociálních sítích. 

Novinářům, kterým předtím enormně vadila nenasazená rouška poslance Volného, toto kupodivu nijak nevadí. 

V souvislosti se zdravotnickým stanným právem mi ale přijde, že se soudružka Babišová nebojí úplně správně. 

Největší problém by totiž měl být ten strašlivý a zabijácký čínský virus, kvůli kterýmu musejí všichni Češi dřepět doma, a především jeho ještě více zabijácké mutace, jako je například mutace jihoafrická.

Soudružky a soudruzi, to mi nejde úplně na rozum, když kupříkladu Velká Británie dala Spojené Arabské Emiráty na tzv. "červený seznam", což jsou země s nejvyšším výskytem úplně nejvíc zabijácké jihoafrické a jihoamerické mutace viru, jak je možné, že si soudružka Babišová bezstarostně trajdá právě v Dubaji, kde je nebezpečí smrtící nákazy tak enormní? 

Naše Bohem zapomenutá země již tak důsledná nebyla a dala na seznam se zákazem vycestování veškeré země z anglického červeného seznamu, kupodivu, mimo Spojené Arabské Emiráty!

Nechce ji snad soudruh Babiš přece zabít, když ji "vyháněl" v lednu právě na toto místo? 

Člověk se až diví, proč ji s dcerou a jejich ochrankou nevyhnal třeba do Grónska, kde by se určitě mohly cítit daleko bezpečněji jak z pohledu strašlivého viru, tak z pohledu případného útoku. 

Nebo snad chce svoji manželku použít jako vektor k zatažení zabijácké mutace do Česka, aby mohl stále v rozporu s Ústavou terorizovat místní obyvatelstvo? 

Nebo se snad madame soudružka Babišová bojí něčeho jiného než frustrovaného primitiva, co neumí ani pořádně vyhrožovat, toho času zavřeného do báně?

Prosím, poraďte. 

Anebo víte co, soudruzi? 

Stoupněte si před zrcadlo a popřádně se na sebe podívejte, pomyslete na svého premiéra a pak si zplna hrdla zařvěte I-Á I-Á...


Zdroj