Je nejvyšší čas přehodnotit, zda budete i nadále otrokem těch, kteří si nárokují právo vám vládnout. Jediný způsob, jak se osvobodit, je nejprve si uvědomit, že vám vládnou.

23.02.2024

Během plandemie covidu udělali totéž. Země se jedna po druhé stávaly testovacím polygonem, aby pro samozvanou globální elitu otestovaly reakci obyvatel na různá opatření.

Nejnovější francouzský zákon o kriminalizaci kritiků a odmítačů mRNA technologie je testem na zbavení se kritiků Světové zdravotnické organizace (WHO), Světového ekonomického fóra (WEF) a jiných globalistických organizací snažících se zavést "Nový světový řád".

Francie je pro ně dobrou volbou, protože tamní policisté nemají žádné zábrany střílet ženám do tváře oslepovací granáty. 

Nikdo neví, kdo ve skutečnosti jsou tito "policisté" a odkud jsou. 

Faktem však je, že nosí plnou bojovou výstroj pro zabíjení civilistů.

Nezdá se pravděpodobné, že by se globalističtí paraziti chtěli v blízké budoucnosti vzdát. 

Chtějí celý svět pro sebe, většinu lidstva vyhladit a nechat jen tolik pro ně pracující populace, aby mohla uspokojit jejich hojná přání a potřeby.

Vládnoucí třída ve Francii právě schválila zákon, který zakazuje zpochybňovat a odmítat mRNA injekce. 

Francouzští otroci (občané) budou moci být pokutováni a uvězněni za to, že si odmítli aplikovat mRNA "vakcínu", nebo že zpochybňovali doporučení svého pána.

Za porušení tohoto zákona bude hrozit trest 45 000 eur a až tři roky vězení.

"Nebude se tolerovat žádná kritika léčebných postupů, které budou státem doporučené nebo povinné," napsala na Twitteru Dr. Kat Lindleyová. 

"Každá osoba, která se odváží otevřeně kritizovat tyto genové terapie, bude potrestána pokutou a vězením."

Podle článku stránky Natural News je tento totalitní edikt, známý jako článek 4, vysoce neliberální zákon, který zakazuje obyvatelům a občanům (ty ve třídě otroků) mluvit cokoli špatného o "terapeutických" léčebných postupech, jako jsou mRNA injekce, které budou buď povinné, nebo doporučeno francouzskou vládou.

"Už nyní jsou terčem represivních orgánů renomovaní lékaři, které tento nový zákon umlčí," uvedl Francouz Annie Arnaud na síti X (bývalý Twitter). 

"Francie se vydává na cestu totality. Macron a jeho podporovatelé jsou stoupenci Světového ekonomického fóra a globalistické politiky."

Jedná se doslova o katastrofu pro zemi, kde většina občanů už neposlouchá očkovací propagandu. 

Zemi zřejmě čekají sociální nepokoje. 

Mnozí lidé si začínají uvědomovat, že vláda je ztělesněním otrokáře a začínají projevovat svou neklidnost.

Někteří lidé tvrdí, že článek 4 nového zákona je zatím jen návrh a ještě nebyl definitivně schválen.

"Přesto je to velmi důležité varování pro každého, jak se fašističtí členové Světového ekonomického fóra (WEF) a další globalisté snaží prosadit své šílené a nemocné myšlenky ve všech zemích na světě," napsal jeden komentátor.

Jiný diskutující napsal, že článek 4 byl ve skutečnosti schválen již "ve druhém čtení", což znamená, že Francie se nyní stala medicínskou diktaturou, kde obyvatelé a občané musí užívat předepsaný "lék", který jim dá vláda – a dělat to se souhlasným úsměvem na tváři.

Závěr

Od podvodné pamdemie Covid-19 zažíváme nárůst medicínského stanného práva a medicínské tyranie.

Je nejvyšší čas přehodnotit, zda budete i nadále otrokem těch, kteří si nárokují právo vám vládnout. 

Jediný způsob, jak se osvobodit, je nejprve si uvědomit, že vám vládnou.


Zdroj