Jste idioti, pokud po čtyřech letech této šarády stále věříte, že to byla epidemie. Fakta jasně ukazují, že žádná nebyla.

09.02.2024

Kdo z vás ještě věří, že covid byl skutečnou virovou epidemií? Nebo dokonce pandemií? Vítejte! My vás nesoudíme! Vlastně ano – jste idioti, pokud po čtyřech letech této šarády stále věříte, že to byla epidemie. Fakta jasně ukazují, že žádná nebyla.

Vláda USA vyhlásila "stav ohrožení veřejného zdraví" na základě asi 40 případů v Číně bez jakýchkoli významných důkazů o skutečném onemocnění nebo ekonomickém dopadu. 

Guvernéři jednotlivých států vyhlásili stav ohrožení veřejného zdraví na základě ničeho.

V Ohiu to byly 3 případy covidu, které se staly základem pro uzavření celého státu. 

Je to proto, že vyhlášení stavu ohrožení veřejného zdraví ze zákona nevyžaduje žádné důkazy o tom, že stav ohrožení existuje

Stačí názor jednoho nevoleného byrokrata.

Autorkou textu je Sasha Latypova, vedoucí výzkumu a vývoje farmaceutických a zdravotnických zařízení.

Vláda USA pak poskytla obrovské finanční prostředky na falešné PCR a označování případů "covid" a vraždění lidí v nemocnicích pomocí protokolů remdesivir+ventilátory a zároveň odmítala včasné účinné léčby, stejně jako díky falešným PCR testům přisuzovala příčinu covid čemukoli včetně úmrtí v motorových vozidlech a zabití střelnou zbraní.

John Beaudoin je skvělým zdrojem informací o této podvodné a vražedné akci označované jako "pandemie", a pokud jste se ještě nepřihlásili k odběru jeho stacku, doporučuji tak učinit,

Pandemie vůbec neexistují.

V přírodě nejsou možné. 

Kdyby byly možné, nebyli bychom tady

Na tomto místě se ptáte – ale mor! Neštovice! Cholera! 

Odpověď zní – jsou to nemoci související s nedostatečnou hygienou, stísněností, zamořením krysami a blechami, lidskými a zvířecími výkaly znečišťujícími pitnou vodu. 

Jakmile se tyto problémy vyřeší, epidemie neexistují. 

A tyto nemoci stejně nikdy nezpůsobily globální pandemie. 

Také "španělská chřipka" byla falešnou pandemií, příběhem vytvořeným pravděpodobně až za desítky let.

Pandemie nejsou možné ani prostřednictvím "vědy" a tzv. výzkumu zisku funkcí, který se většinou rovná směšným pokusům o softwarově umožněné čarodějnictví, kdy se z chemikálií míchají polévky doslova s hovnem, jak jsem popsala ve svém předchozím článku. 

Ano, toxické chemikálie a sračky mohou způsobit otravu, ale ta se sama o sobě nešíří. 

Tyto laboratoře by samozřejmě měly být zavřeny jako plýtvání penězi a lokální ohrožení zdraví (hlavně těch, kteří v nich pracují).

Velké díky Meryl Nass za to, že poukázala na tento důležitý údaj publikovaný časopisem Lancet:

Myslím, že se Lancet snažil tvrdit pravý opak, než jaký ve skutečnosti uvedli. 

Dokument identifikoval 51 děsivých "úniků" patogenů z laboratoří po celém světě (většinou v Severní Americe a Číně). 

Kromě toho CDC shromažďuje zprávy o asi 200 těchto "útěcích" ročně v USA (takže noviny Lancet jsou silně podhodnocené z těchto potenciálně apokalyptických událostí). 

Tolik nebezpečných úniků nebezpečných patogenů ročně! 

Každý týden bychom měli mít světové katastrofy, že?

Lancet říká, že to k ničemu takovému nevedlo… 

Došlo k 8 úmrtím (špatným a tragickým a u samotných laboratorních pracovníků) a k mnoha "expozicím" (imaginární koncept v oblasti veřejného zdraví, který má ospravedlnit uvržení politických disidentů a dalších náhodných lidí do karanténních táborů ). 

V Číně došlo k jednomu incidentu, kdy 10 000 lidí dostalo bakteriální infekci. 

Dobře, to je taky špatné, ale zamkla se Čína? 

Uzavřely Evropa a USA všechny lety z Číny? 

Jak to, že s tak velkým "vypuknutím" nic necestovalo vzduchem a nezabilo polovinu světa? 

Myslím tím, že s covidem byl celý svět uzamčen po asi 40 případech!

Proč se zdánlivě spousta příležitostí k únikům z laboratoří k pandemiím děje pouze na příkaz od WHO?
A až poté, co všechny klíčové země procvičily přesně tyhle pandemie mnohokrát ve svých cvičeních?

Cílem falešného vědeckého výzkumu je přesvědčit veřejnost (a většinu odborníků), že "vědci" skutečně vědí, jak v laboratoři vyrobit viry, které jsou nakažlivé i šiřitelné, pokud tento "nebezpečný" výzkum "unikne", dokonce jen jednou!! 

OMG, důsledky jsou doslova konec světa. Mnozí, dokonce i v takzvaném "hnutí za svobodu", se dnes hlásí k tomuto sci-fi pojmu.

Připomeňme si ještě jednou, že tyto zázraky syntetické biologie unikají z laboratoří asi 200krát ročně na základě zpráv CDC (každý druhý den!) a nikdy nezačínáme pandemii, pokud ji neoznámí vláda v naprosté shodě s ostatními vládami svět.

Všechny dosavadní pandemie byly zfalšovány vojensko-průmyslovou globalistickou kabalou (s mnoha vědomými i nevědomými účastníky). 

Plandemie covidu byla také zfalšována pomocí stejného základního scénáře, herců a financování.

Jaký je scénář falešné pandemie?

Poslouchejme to z koňské tlamy. 

Zde je showman ministerstva obrany USA James Giordano. 

Není skutečný vědec, jeho byznysem je spřádání clickbait science propagandy. 

V této přednášce vysvětluje, jak předstírat pandemie ve čtyřech snadných krocích ve videu z roku 2017 "Neurotechnologie v národní obraně":

Krok 1: Otravte několik lidí na několika geografických místech "lékem" (chemický toxin nebo biotoxin), který způsobuje "vysoce morbidní" účinky na centrální nervový systém (CNS).

Krok 2: Předstírejte, že to byla "chyba, virus upravený pomocí CRISPR Cas9" (to, co má James na mysli, je – "jejda, zapomeňte, co jsem vám právě řekl před 45 sekundami o léku. Opravdu ale opravdu myslím bioinženýrský virus!!")

Krok 3: Použijte "REAL BUG" – internet! Vysílejte na sociálních sítích, že každý je infikován "vysoce smrtelným agens", který má "asymptomatické, prodromální účinky" – úzkost, nespavost a obavy. Když si děláte starosti – to jsou známky toho, že máte "smrtelnou asymptomatickou infekci". To znamená, že vysokoškolští studenti někde v garáži vypustili biologickou zbraň. Nebo to "uniklo" ze zařízení BSL4 ve Wuhanu (to zní děsivěji, že?) a dostalo se to k vám až do Iowy. Věřte!!!

Krok 4: Všichni hypochondři a "ustaraní" utíkají ke svým doktorům a zaplaví nemocnice! Nyní je můžeme získat pomocí falešného protokolu PCR+remdesivir+ventilátor! a říkejte tomu "covid"!

PS. Pro extra zábavu si zahrajte hru matoucích zpráv a popírání s CDC

Vysvětluje to Fauciho obrácení názoru na roušky z počátku roku 2020 – vsaďte se, že ano!

Existuje "Krok 0", který je nutný k tomu, aby tento plán skutečně fungoval – to je neustálé vymývání mozků mas, programování jejich mozků tak, aby reagovaly na některá klíčová spouštěcí slova předvídatelným způsobem.

Nyní si poslechněme operátora v terénu, skutečného praktikujícího. 

Zde je nyní slavný Indiana Jones jménem Michael Callahan, agent CIA s krycím názvem "doktor infekčních chorob", který velmi jasně vysvětluje svou práci. 

Víte, jeho úkolem je proroctví o tom, jaké viry s pandemickým potenciálem se "nevyhnutelně objeví" (mrknutí mrknutí) a pak pro ně téměř okamžitě vyrobit "vakcíny". 

Myslím, že je jasné, že to není ani skutečný vědec, ale jakýsi "prorok".

Nemoc X a další plandemie.

Je to tak ziskové, že už je unavuje vymýšlet jména pro své falešné "nové viry" a falešné pandemie a jednoduše přecházejí na "nemoc X" zde a zde .

A podívejte se na to – nový návrh zákona v Kongresu:

Už mě také nebaví opakovat, jak je naprosto hloupé "předpovídat" důležité pandemie, zejména "neznámé, ale smrtící povahy", takže vás odkážu na dobrý článek, který tento nesmysl vysvětluje.

Moje vlastní hodnocení toho, co znamená nemoc Xkabala plánovala a plánuje pokračovat v používání chemických, biologických, radiologických a jaderných zbraní (ano, CBRN zbraní, všechny z nich) na populaci ve stále větším měřítku a rozmanitosti. Jedná se o mezinárodně zakázané aktivity, do kterých se zapojují zločinci ve vládě USA a dalších vládách tím, že je přejmenovávají na "zdravotní události" a "připravenost".

Je to nebezpečné? Ano, jako každý teroristický čin. Na jejich "připravenost" se však můžeme skutečně připravit tím, že rozptýlíme jejich falešné vyprávění o strachu z mutujících neviditelných, sebešířících se keců a zůstaneme ve střehu, použijeme zdravý rozum, nebudeme spoléhat na jejich vražednou "zdravotní péči" a budeme si navzájem pomáhat.

Zdroje a další informace:
How to Fake Pandemics in 4 Easy Steps
Interesting data on the "Spanish Flu" is published by accident…
The Little Known Weird Trick: You Can Train the Sheep to Scare Themselves.
A new study reports 309 lab acquired infections and 16 pathogen lab escapes between 2000 and 2021, several deaths/ Bulletin of the Atomic Scientists
"Pandemic Preparedness" – a Government Protection Racket
The X Files: A Primer on the Next Plandemic
How to Fake Pandemics – Part 2. I Do Not Believe Science, and Neither Should You.


Zdroj