Kdo diriguje současný sebevražedný cirkus celého světa

04.12.2023

Lidé jsou často zmatení, co to vlastně znamená ten "Velký Reset" či "Průmyslová Revoluce 4.0" a "Agenda 2030" či "Nový Světový Řád". Je to jen nějaká "konspirace od dezinformátorů" nebo se opravdu něco takového děje?

V tomto článku se tedy pokusíme osvětlit, kdo diriguje současný sebevražedný cirkus celého světa (ale hlavně kolektivního Západu). 

Co je zač ta nadnárodní mafie, čeho chtějí ti šílenci dosáhnout, jaké používají metody pro manipulaci mas a nakonec i to, proč to těm parazitickým kriplům zase nevyjde, stejně jako při všech jejich předchozích pokusech v historii. 

Síla téhle světové zločinné organizace je sice až těžko uvěřitelná, zmanipulovanost běžné populace je doslova šokující, ale pod hladinou všeho toho sebevražedného šílenství a zmaru zároveň běží čím dál tím více obranných a ozdravných procesů, které získaly sílu rozjetého vlaku a už je nelze zastavit.

Při čtení tohoto článku tedy v žádném případě nepropadejte beznaději! 

Popisuji jen souhrn plánů světové mafie, nikoli nevyhnutelnou realitu. 

I když se jim spousta destruktivních akcí a rozeštvávání společnosti docela dobře daří (ničit je vždy jednoduší než stavět!), tak zároveň obrovským tempem roste odpor, názorový protiproud a i počet lidí probuzených z mediální hypnózy. 

Připomínám, že proces "probuzení" z falešné reality mainstreamového matrixu je vždy jednosměrný – kdo jednou protrhne závoj lží, bude už navždy vidět trhliny v promítacím plátně pekelného kina jménem Impérium Lží

Počty lidí, kteří spolkli červenou pilulku, se postupně blíží ke kritické mezi. 

Přehrady postavené z manipulací a lží se bortí a pravda zas na chvíli spláchne ze světa většinu svinstva. 

Ve výsledku všechno dopadne jinak, než světová mafie chce, protože žádné monstrózní plány nikdy nevyjdou tak, jak by jejich autoři chtěli. 

Nyní se jen rozhoduje o tom, kolik lidí a majetku dokáže světová mafie zničit na své cestě k pekelným (ale nerealistickým) cílům. 

Obětí bylo a bude bohužel hodně, ale lidství nakonec zvítězí, i když bude plné nových jizev a traumat.

Chystaný "techno-feudalismus"

Odpověď na otázku, jestli opravdu probíhá nějaká temná agenda pro zotročení lidstva, je jasná a stručná: 

ANO, SAMOZŘEJMĚ ŽE SE TO DĚJE, VY TRUHLÍCI! Stačí se rozhlédnout kolem sebe a pořádně si poslechnout to, co pořád dokola opakují vyšinuté "elity"!

Především na takzvaném kolektivním Západě se společenský systém pomalu a nenápadně překlopil od různých forem jakž takž fungujícího kapitalismu do korporátního fašismu, ve kterém skoro vše podstatné vlastní a ovládá jen několik oligopolních společností. 

Skupinky oligarchů už dnes mají větší moc než vedení jednotlivých států. 

Systém je záměrně nastaven tak, že žádná nová firma už těm gigantickým takřka nemůže konkurovat – pokud se podnikatelskému nováčkovi nějakým zázrakem podaří uchytit, tak je brzy buď pohlcen a nebo je v absolutně neférovém prostředí rozdrcen na prach.

Ještě nepříjemnější je, že prakticky všechny obří nadnárodní společnosti ovládá jen hrstka rodinných klanů, které vlastní i zdánlivě soutěžící mega-korporáty. 

Viz známý příklad "konkurující si" Coca-Coly s Pepsi, kdy obě značky ve skutečnosti vlastní ti samí lidé a celé je to pro ně jen obchodní hra. 

Skuteční investigativci poctivě procházejí data o tom, kdo co vlastní, a došli k tomu, že všechny majetkové nitky opravdu vedou jen k pár stovkám lidí. 

Někdo říká, že jich je jen asi 180, někdo že jich je 300. 

Podstatné je, že tu existuje maličká hrstka lidí, kteří vlastní většinu planety. 

Jejich identifikaci ztěžuje to, že je v současném šíleném systému možné například to, aby firma vlastnila firmu, která vlastní akcie jiné firmy, která vlastní další firmu a tak dále až se dojde k nějakým anonymním akciím na Kypru apod.

Pokud by se současné procesy nezměnily, zbude tu brzy jen hrstka nové šlechty vlastnící celý svět, k nim skupina 5-10% jejich všehoschopných poskoků a pak už jen těch asi 95% otroků, tedy my všichni. 

Zničeni by nakonec neměli být jen běžní lidé ze střední a nižší třídy, ale i všichni samostatně myslící milionáři a dokonce i miliardáři! 

Novodobým otrokem se má stát každý, kdo nebude poslušně plnit zvrácená přání novodobých Caligulů a Herodů, bez ohledu na svoji inteligenci, povahu, historii nebo majetek.

Stručně řečeno: nedostatečně hlídaný kapitalismus, který se spojil s korupcí nejmocnějších tajných služeb, umožnil několika psychopatům vytvořit takřka nepostihnutelné megakorporace, které připravují celosvětový převrat nazvaný Velký Reset. 

Ten má umožnit vytvoření novodobého systému technologického otroctví – techno-feudalismus či neo-feudalismus. 

Překvapivě zásadní roli pro ovládání populace totiž pořád hraje to, kdo ovládá nejvíc země ("feudum") a obecně hmotného majetku – továrny, domy, lesy, silnice, tankery v přepravních společnostech atd. 

Současný finanční systém a "majetek" v podobě všemožných dluhopisů, akcií, derivátů, opcí, certifikátů, forwardů, swapů atd. je jen obřím trikem, který umožňuje hrstce parazitů "legálně" rozkrást skutečný majetek 99,9% lidstva.

A co je to ten Great Reset?

Velký Reset je součástí dlouhodobé agendy nejmocnějších oligarchů světa, kteří usilují o naprosto jednoduchou věc – chtějí ovládat, řídit a vlastnit veškerý světový majetek a navíc k tomu i udělat z každého člověka svého otroka

Jiným slovy – chtějí se stát absolutně nedotknutelnými faraóny v moderní verzi otrokářského systému. Jejich motivace je tedy naprosto pochopitelná, dalo by se říct až primitivní! 

Není na tom nic neuvěřitelného, nemožného nebo nepochopitelného a popírání existence světové mafie je projevem natvrdlosti a absolutního nepochopení toho, jak reálně funguje společnost a jaké procesy s ní po staletí hýbou.

Zločinná agenda pro zotročení lidstva opravdu probíhá – dokazují to mimo jiné i sami globalističtí oligarchové svou činností a tím, že o ní jejich zástupci neustále žvaní, a to už i na veřejných konferencích. 

Jen si je pořádně poslechněte, když se sletí na konferenci do Davosu! 

Chlubí se svými plány a úspěchy na internetu, v televizích, v knihách… 

Stačí se jen malinko rozhlédnout kolem sebe bez klapek na očích a uvidíte to všude – oni nám už přímo do obličeje říkají "zotročíme vás!" a ještě se u toho samolibě šklebí! 

A většina lidí přesto dál čumí do mobilů, na Netflix a na virtuální realitu v médiích a nijak nereagují. 

Zatím, protože ještě mají co jíst. 

To mimochodem ukazuje, v jak šílené době "double-thinku" právě teď žijeme – globalisté jedou zcela viditelně svoji agendu, veřejně to přiznávají, dokonce i mainstreamová média o tom už občas informují…ale podle těch samých médií se to zároveň neděje a každý, kdo před tím varuje, je bláznivý konspirační teoretik s alobalovou čepičkou na hlavě. 

Jebnutý svět!

Soudržnost a životaschopnost společnosti se víceméně záměrně hroutí jak domeček z karet, a to především na kolektivním Západě, nad kterým má globalistická mafie největší moc. 

Došlo to tak daleko, že se dokonce mění i běžný slovník ve veřejném prostoru na jakousi podivně zmutovanou verzi Newspeaku z románu 1984

Spousta slov totiž z běžného slovníku mizí, spousta slov má přiřazen opačný význam a pozitivní slova jsou prezentována negativně ("mír" jako nepřípustný proruský termín). 

Veřejný prosto se plní naprostými absurdnostmi jako je "humanitární bombardování" při zabíjení civilistů, "právo na obranu" při genocidách dětí, "boj proti dezinformacím" při prosazování cenzury, "právo na důstojné umírání" při zavádění plošných eutanazií, "my jsme věda" vykřikované režimními pa-vědci, "ochrana přírody" při propagaci agendy ničící ekosystémy, "bojujeme proti klimatu!" vykřikované zbohatlíky létajícími všude v soukromých tryskáčích a dětmi při cestě z fastfoodu na protestní akci proti klimatu atd. 

Zamyslete se nad tím sami – jak často dnes kdekoli v mainstreamu slyšíte termíny jako je laskavost, čest, maminka a tatínek, soběstačnost, psychická odolnost, hodný člověk, zodpovědnost za vlastní činy, přátelství, mír, spolupráce, věrnost… 

Co naopak prostor zaplavuje jsou slova jako výkonnost, motivace k vyššímu výkonu, dezinformace, konspirační teorie, válka, jaderné zbraně, "MUSÍTE tohle a MUSÍTE tamto", "ZAKAZUJE SE!", hromady urážlivých termínů proti svobodomyslné části populace atd. 

Je to šílenství a je to průvodní jev sebe-destrukce společnosti. 

A celé se to neděje jen samo od sebe, je to podporováno skupinou parazitických manipulátorů, kteří chtějí společnost rozvrátit, aby ji pak mohli v oslabeném stavu snadněji ovládnout.

Parazitický styl chování globální mafie

Těm několika rodinným klanům, které vymyslely agendu na zotročení lidstva a které ji z vrcholu manažerské pyramidy řídí, říkám Globální Parazit

Tohle jméno totiž přesně popisuje jejich náturu.

Moje interpretace původních vztahů mezi globální mafií a lokálním řízením. Síla chapadla označuje sílu vlivu a ovládání.

K velké restrukturalizaci řízené světa došlo po skončení druhé světové války. A k podobné obří restrukturalizaci mířím i dnes, covidová plandemie byla velkým startovním výstřelem…

"Globální organizací" jsou kvůli tomu, že nejsou vázáni na žádné konkrétní místo a jejich zástupci se vyskytují po celé planetě. 

Mají sice hlavní centrály v britském City of London, ve švýcarském Curychu, v americkém New Yorku a Los Angeles a několika dalších místech, ale tak to je nastaveno jen pro zjednodušení jejich práce a logistiky. 

Ve skutečnosti jsou to dokonalí "světoobčané" s mnoha sídly doslova po celé planetě, mezi kterými se podle potřeby a podle aktuální situace neustále přesouvají. 

Globální Parazit je složený z několika rodinných klanů, jejichž jména lidé často znají (Rockefeller, Rothschild…) a jiné jsou pořád ještě nejisté a cílem spekulací. 

Tyto rodiny nemají jeden konkrétní původ ani etnicitu, i když jeden "vyvolený" národ se mezi nimi vyskytuje v abnormálním množství. 

Spojuje je hlavně něco jiného, než původ – mimořádná inteligence, obrovský talent pro manipulaci davů, psychopatie a doslova obludná touha po moci.

"Parazitickou organizací" jsou tyto rodinné klany proto, že z biologického hlediska mají cizopasnický způsob chování – nenasytně sají mízu z okolních organismů, bez kterých by nemohli přežít, ale které svou nenažraností zároveň ničí. 

A jako u každého parazita u nich platí, že veškerý jejich talent a schopnosti jsou nasměrovány jediným směrem – jak být nenápadnými a ze skrytu manipulovat hostitele k tomu, aby se choval podle jejich potřeb.

Tohle zopakuji, protože je to absolutně zásadní informace a většina lidí to pořád nechápe – pro činnost Globálního Parazita je naprosto zásadní zůstávat nenápadným a v pozadí, dokud nedosáhne svého finálního cíle

Jen tak jsou jednotliví členové téhle světové mafie v bezpečí. 

Stojí záměrně mimo hlavní pozornost, takže když se cokoli pokazí, tak jim nic moc nehrozí – prostě obětují část svých pěšáků a jede se dál. 

Z temných stínů se jim také mnohem lépe pracuje, protože je komplikovanější odhalit jejich agendu jako celek, zjistit co všechno už ovládají a jaké zrůdnosti vlastně mají na svědomí.

Jejich pokoutné a parazitické chování by se dalo přirovnat k tomu, když vám maličký a slaboučký komár chce sát krev tak, abyste ho svou gigantickou rukou hned nerozplácli na kaši – jemňounce vám sedne na kůži, do ranky vám opatrně vstříkne látku proti bolesti a proti srážení krve a teprve pak začne nerušeně sát. 

Nesmíte si jeho činnosti všimnout, aby si mohl nerušeně naplnit bříško vaší krví, která mu pak umožní naklást v okolí svoje vajíčka a dál posílit svou sílu.

Jako příklad toho, co je v ekosystému Země možné a jak to funguje, může sloužit i parazitická houbička Cordyceps. 

Ta umí úplně ovládnout nervovou soustavu mravence – donutí ho vylézt na vysokou větvičku, tam se křečovitě zakousnout a zůstat tam, dokud se parazitická houba v jeho těle dostatečně nerozroste. 

Mravenec pak exploduje v gejzíru spor, které napadnou a ovládnou další nešťastníky z jeho vlastního hnízda.

Ten mravenec je postupně ovládnut aniž by přitom chápal, co se s ním dělo a jak sebevražedně se chová

V miniaturní hlavičce má jen něco jako "vylez nahoru, bude se ti tam pěkně dejchat, je to pro tvoje dobro!". 

Mravenec poslušně poslechne, poslušně posílí vliv parazitické houby a pak poslušně zdechne.

Třetím příkladem parazitické vyčůranosti je Toxoplasma gondii – maličký prvok, kterým je od koček nakažena obrovská část populace, a to i u nás. 

Toxoplasma napadne mozek a ovlivní chování hostitele tak, aby se ničeho nebál. 

V základu to funguje tak, že parazit ovládne mozek myši nebo potkana, které se pak naprosto přestanou bát dravců. 

Myš pak beze strachu a pudu sebezáchovy přijde ke kočce a ještě je na ni drzá. 

Kočka malého hlodavce sežere a tím se sama nakazí a začne parazita efektivně šířit dál. 

Myslete na to, až uvidíte "legrační" videa kde myš nebo krysa útočí na kočku nebo když LGBT lidé zvou do svého sousedství cizince, kteří otevřeně říkají, že jim uříznou hlavu.

Profesor kočičák, vrchní expert covidové operace 

Občas toxoplazma doroste i velikosti člověka, jak dokazuje tato fotografie.

Ty tři příklady z pozemského ekosystému byly uvedeny kvůli tomu, abyste si jasněji uvědomili, jaké věci mohou ovlivňovat chování živočichů, tedy i lidí. 

Podobný princip je totiž uplatňován i Globálním Parazitem na lidstvo, jen nepoužívá rozprašování spor plísní (i když…), ale rozprašuje toxické informace pomocí médií, falešné vědy a vzdělávacího systému

Vše dělá nenápadně a nepřímo – ovlivňuje celé prostředí, aby lidé neměli jinou možnost než se chovat podle jeho parazitických potřeb, ale přitom o tom ani nevěděli.

Tohle je nutné všem neustále připomínat – globalistická mafie potřebuje zůstávat nenápadná a skrytá, stejně jako kterýkoli jiný parazit

Proto je pro její činnost naprosto nezbytné, aby se běžná populace posmívala komukoli, kdo upozorňuje na jejich činnost a aby byli společensky (a případně i fyzicky) likvidováni ti, kdo začnou jejich konkrétní činnost odhalovat až příliš. 

NENÁPADNOST JE ZÁKLAD PRO PŘEŽITÍ PARAZITA A JEHO ČINNOST! 

Proto před sebe vždy strká všehoschopné poskoky, kteří mohou být kdykoli odseknuty a snadno nahrazeni novými.

Tohle si připomeňte, když na vás nějaký zmanipulovaný trouba posměšně ječí, jací jste "konspirační teoretici" (termín vytvořený v CIA na jednodušší zesměšňování lidí, kteří šlapou Globálním Parazitovi na paty). 

Nebo když vás tyranizují pečlivě vypěstovaní "vzdělaní idioti" z politického a korporátního sektoru ve chvíli, kdy nějak narušujete činnost globalistické mafie. 

Myslete na to také ve chvíli, kdy vidíte samolibě se šklebící držky lidí jako George Soroš, Bill Gates nebo Klaus Schwab – to jsou jen vrcholní manažeři, kteří jsou nastrčeni dopředu jako organizátoři agendy a případní obětní beránci, kdyby něco nevyšlo a agenda na zotročení lidstva musela být na čas pozastavena…aby se v ní o něco později mohlo dál pokračovat s novými tvářemi, které "mají přinést změnu".

Dodatek – pokud se bavíte s běžným mudlou, můžete používat termín "globalistická mafie", který je pro jeho vnímání mnohem přirozenější a tolik ho nevyděsí. 

Při rozhovoru s levicovým intelektuálem říkejte "nadnárodní elity" nebo "světoví oligarchové". 

Pokud chcete působit mírně nesrozumitelně a přechytrale, říkejte "Globální Prediktor". 

Určitá skupina lidí se okamžitě chytne na slova "sionisté" a "žido-zednáři". 

Konspirační teoretici budou rádi za občasné použití jména "ilumináti" a "zednářská lóže". 

Ezo lidé mohou používat třeba termín "reptiliáni" nebo "ještírci a ty jejich kybernetický hajzlové z Orionu". 

Všechno ve skutečnosti popisuje to samé, jen je to obalenou jinou verzí omáčky.

A pokud jste lepší člověk a k tomuto článku jste se dostali nějakou podivnou náhodou, tak samozřejmě zařvěte co nejhlasitěji "KONSPIRÁTORSKÁ DEZINFORMACE PŘÍMO OD PUTLERA, NĚCO SI O TOM PŘEČTI, REEEEEEE!!!!!!" a ideálně se pak třikrát pokloňte svaté ikoně Václava Havla, kterou máte určitě pověšenu ve svatyni Pravdolásky, hned vedle skříňky plné kožených oblečků a antidepresiv. 

Normální čtenáři mezitím přejdou na další část článku, která podrobněji popisuje organizaci a cíle globalistické mafie…


Q.S.

Má to ještě jeden nezmíněný rozměr a tím je fluidní temnota, kterou je celá mašinérie tmelena a poháněna.

Náš zápas totiž není proti krvi a tělu, ale proti vládám, mocnostem a světovládcům přítomné temnoty, proti duchovním silám zla v nebeských sférách...

Efeským 6:12