V české politice se připravují urychleně, a hlavně velmi tajně dvě radikální změny.

22.12.2019

Aby se strany TOP a STAN udržely v politice, připravuje se nový volební zákon. Půjde o prodloužení volebního období na šest let. Se zákonem souhlasí i Loupežníci, pardon, Piráti, Lidovci a ODS. Má platit už o 1. ledna 2020. Odůvodnění je takové, že za čtyři roky nelze splnit program. Jde o spolupráci jmenovaných stran a milionového chlívku. Zákon se připravuje formou přílepku k jinému zákonu.

V únoru má přijet do ČR delegace německých politiků. Budou jednat o svržení Bureše, zrušení Benešových dekretů a likvidaci českého národa. Má být zavedena Říše velkoněmecká, pardon, zavedení jednotného evropského státu. To vše podporují Loupežníci, Henleinovci, pardon, Lidovci, TOP, STAN a sudetoněmecký milionový chlívek.

Odůvodnění této změny: 

"V současné době máme problémy neřešitelné na úrovni národních států z důvodu ekologie, velmocenských vlivů, soukromých firem, které si dovolují vlastnit sociální sítě, a z mnoha dalších důvodů není schopen žádný evropský stát řešit věci samostatně. Proto dojde k spojení Evropy do jednoho jediného celku, do evropské federace a k tomu není žádná alternativa. Není to otázkou vzdálené budoucnosti, ale bezprostředního okamžiku. Je to jediná možnost přežití pro Čechy."

Tento dokument podporují Loupežníci, TOP, STAN, Lidovci a milionový chlívek. Vše je plánováno dlouho dopředu. 

Detaily uslyšíte na Slobodnom vysielači v pondělí 15.30 hod.

Už chápete, že nás Utopie chce zničit a zcela zlikvidovat čeký národ? Proč nemáme právo na referendum jako v Británii? Skutečně není toto právo zakotveno v naší ústavě?