Lipavský v Davosu: "Je třeba vyvinout druh regulace nebo držení nebo kontroly těchto technologií, tak, aby si vlády byly jisty, že to nejde proti zájmům vlád.."

23.01.2024

V dalším článku, ve kterém se opět vrátíme k debatním panelům na WEF, se podíváme také poněkud víc na Lipavského, který se projevil jako možný zdatný nástupce vrchní cenzorky Jourové, neboť, jak se ukázalo, také on podporuje cenzuru. A to takovou, která by měla zajistit, aby nikdo nepsal nebo nehovořil cokoli, co je proti zájmům vlád, i když tyto vlády jdou proti zájmům občanů.

Ostatně, patří k pirátským extremistům, jejichž politika více než jaká jiná doslova kopíruje tu globalistickou. 

A své zájmy nechce cenzurou bránit pouze naše mizerná vláda, ale například i Big Pharma.

Společnost Moderna zaměstnávala partnery pro online sledování, aby pomohli cenzurovat odpůrce genových injekcí. 

Moderna je partnerem Světového ekonomického fóra ("WEF"), které jako organizace prosazuje cenzuru jako způsob "budování důvěry," jak jsme si zde připomněli již v několika článcích.

Na výročním zasedání WEF v Davosu vyzval Lipavský ke globálnímu řešení proti "falešnému obsahu" a Guterres navrhl propojení digitálních identit ("ID") lidí s jejich bankovními účty a používání digitálních ID k cenzuře neschválených projevů.

Nemělo by být překvapením, že WEF a Organizace spojených národů se současně zaměřují na stejné věci. 

V červnu 2019 podepsaly OSN a WEF Rámec strategického partnerství s cílem urychlit provádění Agendy OSN 2030 pro udržitelný rozvoj.

Stručně řečeno, výroční setkání WEF požadovalo digitální ID, rychlý vývoj nových vakcín, více partnerství s firemními médii a široké přijetí a šíření umělé inteligence ve všech oblastech společnosti.

Moderna vyhledala partnery pro online dohled nad médii a našla jednoho v neziskové organizaci Public Goods Projects (jinak dostávala finanční prostředky od Big Pharmy), což bylo užitečné při umlčování nebo cenzurování kritiků covidových vakcín na Twitteru – Moderna a její partner, samozřejmě, nazvali tuto cenzuru boj s "lékařskými dezinformacemi."

Jak se brzy ukázalo, většina těchto "dezinformací" se stala realitou, zatímco "jediná pravda" se stala lží.

Dokumenty, které odhalila Real Clear Investigations a novinář Lee Fang, ukazují, že korporátní média a jejich komentátoři, zejména ti známí a vlivní, měli zvláštní zájem na snaze ochránit Modernu.

Moderna také využívá svou umělou inteligenci "Blue Silk" k monitorování konverzací souvisejících s vakcínami na 150 milionech webových stránek v téměř 200 zemích.

Vykreslují obraz hromadného sledování prováděného soukromou společností.

Generální tajemník OSN Antonio Guterres byl tento týden v Davosu na výročním zasedání WEF. Mezi schématy, o kterých Guterres hovořil, patří Global Digital Compact OSN a Cíle udržitelného rozvoje.

První se skládá z několika návrhů, včetně digitálního ID, které je propojeno s bankovními účty lidí, zatímco druhý, zastřešující, který se těší podpoře některých z nejmocnějších zemí světa, zahrnuje také digitální ID a "vizi" OSN, kterou je moderování dezinformací (také známé jako cenzura).

Jan Lipavský v Davosu nabídl své dva centy za "dezinformace" a demokracii, přičemž ty první označil za "falešný obsah."

Během úterní panelové diskuse nazvané "Ochrana demokracie před roboty a spiknutími" Lipavský řekl:

"Potřebujeme skutečně globální řešení a vést globální diskusi o tom, jak jako lidé komunikujeme, jaký obsah a jak se prezentujeme." (…) A rozhodně budeme svědky toho, že se bude stále více používat falešný obsah jako něco, co naruší volební proces, co naruší způsob, jakým se společnost rozhoduje."

"Takže… je třeba vyvinout druh regulace nebo držení nebo kontroly těchto technologií, tak, aby si vlády byly jisty, že to nejde proti zájmům vlád," řekl také Lipánek, kterého můžete shlédnout ve videu níže.

Tématem konference WEF bylo "Obnova důvěry", ale nikdo nepřiznal žádné pochybení. 

Pouze seznali, že důvěru lze získat jen tehdy, kdy bude "k mání" jen ta "jediná pravda." 

Což jde v podstatě jen cestou cenzury.

Program na rok 2024 byl program pro věky. 

Účastníci sledovali, jak Albert Bourla ze společnosti Pfizer hovořil o tom, jak jeho společnost přijala umělou inteligenci (AI).

Viděli obhájce depopulace Billa Gatese, jak prosazuje klimatický podvod. 

John Kerry se objevil na čtyřech různých debatních panelech, aby diskutoval o "přeměně energie."

Také jsme viděli Klause Schwaba, který prohlásil, že Světové ekonomické fórum (WEF) je "správcem budoucnosti," tedy bez skrupulí přiznal, že to oni rozhodují co bude se světem.

Volil snad někdo Schwaba, že se cítí být hoden rozhodovat? 

Sice ne, nicméně zvoleny byly jeho loutky, které oddaně naslouchají jeho instrukcím.

Výroční setkání WEF tento týden skončilo výzvami k digitálním ID, rychlému vývoji nových vakcín, většímu partnerství s korporátními médii, jako je The New York Times a širokému přijetí a šíření umělé inteligence ve všech oblastech společnosti, včetně zdravotnictví a vzdělávání.

Žádný nedávný vývoj nebyl významnější než pohyb směrem k vytvoření Nového světového řádu. 

Specifický prvek, který je v tomto hnutí nejvíce znepokojující, se nazývá "Velký reset," globalizace celého světa.

Pokud však lidé včas nepovstanou proti těmto plánům, což ovšem znamená povstat především proti jejich loutkám, pak se jim podaří Velký reset realizovat.


Zdroj