Na Světovém ekonomickém fóru v Davosu se velké pozornosti těšila nemoc, o které se ví jenom to, že přijde, a že bude 20krát smrtnější, než byl covid.

04.02.2024

Na Světovém ekonomickém fóru v Davosu se velké pozornosti těšila nemoc, o které se ví jenom to, že přijde, a že bude 20krát smrtnější, než byl covid. Jelikož se jedná o nemoc hypotetickou, která nepochází z žádného konkrétního viru, je přesná prognóza smrtnosti podezřelá. Rovněž je podezřelé, proč tato neexistující choroba tak zaujala zrovna ekonomy. Navozuje to pocit, že nemoc X nabízí zajímavou byznysovou příležitost. Koneckonců se debaty zúčastnil i šéf AstraZenecy, kterého tíží, že se na prevenci proti nemoci X investuje málo peněz.

Světová zdravotnická organizace (WHO) lobbuje za nákup nové střechy na dům, který ještě neshořel. 

O strašení pandemií říká, že nejde o strašení, ale v minulosti už jsme zažili, jak strach umožnil politikům omezovat s odkazem na zdravotní rizika občanské svobody a v panice přijímat nezákonná rozhodnutí. 

Samotná WHO se svými chaotickými komentáři v covidovém příběhu nepůsobila dvakrát důvěryhodně.

WHO je agentura OSN a z poloviny ji financují členské státy. 

Z druhé poloviny ji ale financuje soukromý sektor. 

Vliv nevládních organizací, farmaceutických firem a nadací představuje konflikt zájmů. 

Ten ještě umocňují politické intervence, jak tomu bylo v případě USA, které WHO opustily na protest proti přístupu agentury k Číně.

Politizuje se rovněž v debatě o pandemické smlouvě, jež by podle WHO měla zabránit šíření nemoci a vypuknutí nové pandemie. 

Nemoc X je projekt společného nepřítele, proti kterému chtějí globalisté sešikovat společnou internacionální obranu. 

Jenomže povinnou. Šéf WHO to říká na rovinu: "Jde o společný světový zájem a velmi úzké národní zájmy by se do toho neměly plést." 

Pandemická smlouva je ale typický bianco šek, který bude vlastníka svádět vyplnit horentní sumu. 

S takovou závaznou smlouvou v ruce by pro obchodníky se zdravím byla škoda pandemii odkládat, neboť každý odklad znamená ušlý zisk.

Vedle odborníků na vývoj nemoci X jsou zde i vědci, kteří dlouhodobě varují před neodpovědným experimentováním s různými patogeny. 

Upozorňují na riziko, že uměle vytvořené smrtící viry mohou z laboratoří uniknout. 

Dnes už se smí nahlas uvažovat, že se to stalo v případě covidu. 

Také není tajemstvím, že ve vojenských laboratořích se vyvíjejí biologické zbraně, u kterých nehrozí, že uniknou náhodou, protože uniknou záměrně.

Bránit pravdu: Věra Jourová v Davosu 2024

Hlavní riziko dnes nepředstavuje samotná pandemie. 

Rizikem jsou lidé, kteří z pandemií profitují. 

Je k zamyšlení, zda se více bát vědců, fascinovaných zabijáky pod mikroskopem, anebo prominentů, kteří v Davosu ohlásili pandemii jako hotovou věc. 

V minulosti byl fanatik, který chce decimovat přemnožené lidstvo, zápornou postavou v hollywoodském filmu. 

Dnes na toto téma diskutuje významný sponzor WHO Bill Gates.

Nemoc X, kombinovaná s nějakou X vakcínou, by ideálně zredukovala lidskou populaci. 

A názor, že přemnožený homo sapiens představuje ekologickou hrozbu pro planetu, a že je už na čase s tím něco udělat, rezonuje mezi majiteli tryskáčů, co se slétají do Davosu.


Zdroj


Q.S.

"Bránit pravdu"...

Tu o uhlíku, bezpečných vakcínách, 100 pohlaví?

Neuvěřitelná zpupnost.

A nyní se zamyslete, aby jim tento plán vyšel a neohrozili sami sebe, jak by to asi nejlépe udělali? 

Nemůže být ta slavná smrtelná Pfitzer  skutečně jakýmsi trojským koněm? 

Ostatně technologie kdy jsou nanočástice programovány třeba vysokofrekvenčním zářením 5G jsou v USA oficiálně patentovány a naleznete je na Google Patents, když vás tam fašistická googlovská AI pustí. 

Ale jsou tam prokazatelně. 

A dát do vakcín nanopartikula se "zapouzdřeným" trojským koněm v podobě nějakého smrtelného jedu a pak to jen nějakým signálem 5G spustit je při současném stavu technologie to nejmenší, v podstatě žádný velký problém... 

https://genocide.news/2024-01-19-disease-x-cover-story-coming-mass-deaths.html<br>