Nákladní Boeing francouzské Air France odstartoval z Bělehradu a bezcílně kroužil 4 hodiny nad Srbskem a poté znovu přistál v Bělehradě! A nad ČR kroužil ve výšce 10 km Airbus těsně po startu z letiště a po několika okruzích opustil ČR do Švýcarska...

09.03.2021

Nákladní Boeing francouzské Air France odstartoval z Bělehradu a bezcílně kroužil celé 4 hodiny nad Srbskem a poté znovu přistál v Bělehradě! Srbové jsou na nohou a sociálními sítěmi v Srbsku se šíří znepokojení, úřady začaly už dokonce prověřovat podněty od občanů! A nad Českem kroužil ve výšce 10 km Airbus těsně po startu z letiště a po několika okruzích v obrovské výšce opustil republiku a zmizel ve Švýcarsku! Bývalý šéf CIA již v roce 2016 přiznal existenci tajného programu na modifikaci počasí pomocí injektáže chemikálií z letadel do atmosféry! Video musíte vidět!

Situace se záhadnými a podivnými lety dopravních a nákladních letadel nad Evropou eskaluje a začínají přicházet další znepokojivé zprávy. 

Čtenáři nás upozornili na incident [1] v Srbsku, který otřásá tamními sociálními sítěmi a médi. 

Dne 27. února odstartoval z Bělehradu nákladní Boeing 737-4S3(SF) s registrační imatrikulací F-GZTJ, který patří nákladní divizi francouzské Air France, konkrétně Air France ASL, která poskytuje speciální přepravu a lety pro nepravidelné i pravidelné firemní zákazníky.

Tento nákladní stroj cargo divize Air France kroužil koncem února 4 hodiny nad Srbskem

Stroj odstartoval ráno 27. února 2021 v 7:01 hodin a poté v obrovské výšce přes 11 km nad zemí po dobu 4 hodin obkresloval pořád dokola letový okruh ve tvaru lichoběžníku. 

Letadlo poté přistálo na letišti, odkud vzlétlo. 

Srbský server Srbin.info k tomu uvedl následující děsivé informace, které prohlubují znepokojení odborníků, kteří se zajímají o letectví a hlásí nám do redakce už skoro každý den podivné a nesmyslně se chovající lety, které v životě nikdy předtím neviděli a nedávají smysl. 

Srbský server uvedl o Boeingu společnosti Air France následující informace.

Stroj vzlétl z bělehradského letiště a provedl šest kol nad následujícími místy a městy v Srbsku: Čačak, Kosjerić, Užice, Arilje, Vrnjačka Banja, Brus, Blace, Kruševac, Ćićevac, Knić, Mrčajevci a poté opět přistál na bělehradském letišti. 

Tvrdí to uživatelé sociálních sítí a kladou si otázku, co dopravní letadlo dělalo celé čtyři hodiny na obloze Srbska, letící v kruhu, pořád po stejné trase? 

Uvolňují se během takových letů z letadla určité látky?

Kontaktovali jsme srbský deník a získali jsme odpověď, že kauza vyvolala v Srbsku koncem února velké znepokojení a podněty občanů se už prý zabývají srbské úřady. 

Boeing kroužil ve výšce přes 11 km a nepokoušel se o odlet na nějakou konkrétní trasu, jednalo se pouze o kroužení. 

Společnost ASL Air France neposkytuje školní a tréninkové služby, nešlo tedy ani o cvičný, školní, resp. výukový let. 

Takové lety dokonce mají svůj speciální volací znak a školící lety provádí specializované společnosti.

Proč nákladní Boeing Air France kroužil 4 hodiny nad Srbskem a potom přistál zpátky v Bělehradě?

Proč nákladní cargo Boeing francouzské Air France kroužil nad Srbskem a potom přistál tam, kde odstartoval, to není dosud podle Srbin.info jasné. 

Odborníci na leteckých fórech v Srbsku uvádí, že Air France tyto lety označuje za "technické" a neposkytuje k nim žádná vysvětlení. 

Technickým letem je takový let, ke kterému dochází po opravě letadla, nějaké klíčové součástky, např. části křídla, výměně motoru atd. 

Technický let potom ověřuje, že je vše v pořádku. 

Tyto technické lety ovšem zajišťuje výrobce letadla a provádí je zkušební pilot, přičemž k nim nedochází na běžných civilních letištích, ale pouze na letištích výrobce.

Letový lichoběžník Boeingu 737 nad Srbskem

Jak nás do redakce upozornil odborník na tuto problematiku, technický let probíhá tak, že se prověřuje drak stroje, testují se ostré zatáčky, kroužení, klesání, stoupání, ale nic z toho neodpovídá tomu, co prováděl Boeing 737 nad Srbskem 27. února tohoto roku. 

Stroj vystoupal do výšky 11 km a tam zůstal, nic netestoval, neměnil trajektorii, neměnil výšku, prostě jen začal oblétat okruh v podobě lichoběžníku a po 4 hodinách přistál. 

Podle odborníka tak charakter letu ani náhodou nepřipomínal technický let. 

Letadlo tak prostě jenom potřebovalo spálit kerosin?

Spalují letecké společnosti bezúčelně kerosin, aby dosáhly na koronavirové dotace a podporu od svých vlád v době koronavirové krize?

Ano, je to možné, i ve Francii tamní vláda zavedla program na pomoc aerolinkám, kdy musí udržet v provozu letadla při výpadku cestujících, kteří jsou v lockdownu a vláda platí za provoz prázdných letadel. 

Jenže, tady máme jeden zásadní háček. 

Boeing 737 nad Srbskem, o kterém je řeč, není dopraní letoun pro cestující, ale je to nákladní cargo stroj. 

A na ty francouzská vláda dotacemi v době koronavirové krize nepřispívá, to jsme ověřovali v redakci. 

Takže jsme znovu u otázky, co dělal po dobu 4 hodin nad Srbskem ve výšce 11 km nákladní Boeing francouzské Air France? 

Můžeme pouze spekulovat a dohadovat se. 

A to není všechno. 

V Česku se objevila další záhada.

Airbus A320 společnosti Lauda Air

Včera 8. března 2021 nad Českou republikou opět v obrovské výšce kroužilo velké letadlo, ale tentokrát to bylo hned po startu letadla, takže zde už nelze vést polemiky o tom, jestli letiště mělo nebo nemělo radar ILS, jestli mohlo nebo nemohlo letadlo přistát kvůli mlze, protože zde máme další záhadu, která se už tak snadno vysvětlit nedá. 

Včera odstartovalo z letiště v Ostravě dopravní letadlo Airbus A320 společnosti Lauda Air na trase do švýcarského Klotenu, ale spotteři nám začali do redakce okamžitě hlásit, že stroj se chová podivně.

Letadla nad ČR už krouží nejen před přistáním, ale dokonce i těsně po odletu, krouží nad půlkou republiky, a to už fakt není normální, upozorňují spotteři

Po odlepení z dráhy na letišti v Ostravě se totiž stroj vyšplhal do výšky 10 km a namířil si to na azimut Kroměříž, a potom na azimut do Havlíčkova Brodu, kde stroj provedl otočku a zamířil zpátky nad Ostravu. 

Airbus tak začal kroužit zhruba nad polovinou České republiky ve výšce zhruba 10 km, takto obkroužil půlku republiky celkem 3x a při zahájení 4. okruhu vystoupal za 10 na 11 km výšky a konečně nabral směr na sladké Švýcary, kde si místní lidé odhlasovali zákaz nošení burek. 

Proč stroj lowcostové společnosti bývalého závodníka F1 Nikiho Laudy obkroužil ve výšce 10 km nad ČR skoro 1 000 km a teprve poté se vydal do Švýcarska, to v redakci nevíme a spotterům jde z toho hlava kolem, co to mělo znamenat.

Kroužení nad polovinou republiky těsně po vzletu

Znalec na letectví nám napsal, že je možné, že stroj potřeboval spálit palivo v nádržích, aby byl na přistání v Klotenu lehčí, ale v době koronavirové krize je to obrovské plýtvání penězi a na mysl se vkrádá prostá, leč logická otázka, proč tedy letadlo v Ostravě nabralo více paliva než potřebovalo, pokud tedy by šlo o tento případ potřeby spálení přebytečného paliva? 

To prostě znovu nedává smysl.

Celkový pohled na trasu Airbusu

Nad územím ČR tak bylo propáleno znovu několik tun leteckého kerosinu, tedy lépe řečeno nad polovinou republiky, protože stroj kroužil mezi Ostravou, Havlíčkovým Brodem a Kroměříží, tedy opět v podobě lichoběžníku, jako v případě onoho Boeingu nad Srbskem. 

Opět shoda náhod? 

Ani v případě Laudova Airbusu nevíme v redakci, k čemu vlastně došlo, ale mezi lidmi tyto podivné a zdánlivě bezcílné lety a oblety vyvolávají značné obavy ze spiknutí.

Detail přistání ve Švýcarsku

VIDEO: Ex-šéf CIA v roce 2016 přiznal existenci tajného programu na modifikaci globálního počasí na planetě Zemí, video je banované a mainstream záznam nikdy neuveřejnil

A tyto obavy nejsou vycucané z prstu, jsou podložené legendárním projevem bývalého šéfa Ústřední zpravodajské služby CIA Johna O Brennana, který dne 29. června 2016 pronesl projev [2] na konferenci think-tanku Council on Foreign Relations (CFR) o nové technologii modifikace počasí pomocí chemikálií vstřikovaných, resp. rozprašovaných z letadel do stratosféry, tedy ve výškách nad 8 km nad povrchem planety. 

Šéf CIA tím oficiálně potvrdil existenci tzv. chemtrails, i když technologie se ve skutečnosti jmenuje Stratospheric Aerosol Injection (SAI), tedy technologie injektáže aerosolů do stratosféry s cílem snížit sluneční záření dopadající na povrch planety.

Této technologii a jevu se též jinak říká Globální stmívání

Vedlejším projevem SAI jsou nežádoucí změny počasí v částech světa, kde někde přestává úplně pršet, zatímco jinde prší nezvykle moc a vznikají záplavy. 

Projev Johna Brennana si poslechněte a všichni, kteří se technologii chemtrails vysmívali jako konspiraci, ať si raději teď nafackují. 

Když existenci SAI přiznal bývalý šéf CIA, doufám že už mnoha popíračům chemtrails dojde závažnost situace a důvody, proč mají lidé strach a obavy z letadel, které zdánlivě nesmyslně a bezcílně krouží a bloudí nad jednotlivými státy a nemají se k odletu nebo k přistání.

Slova bývalého šéfa CIA o technologii SAI na modifikaci počasí na celé planetě vyvolávají opravdu velké obavy, a to zejména ve chvíli, kdy po nebi se potulují na hranici stratosféry letadla, která jakoby bezcílně krouží nebo kobercují nad územím států, aniž by pro takové chování nacházeli vysvětlení i zkušení spotteři a znalci leteckých linek. 

Provoz letadel je extrémně drahý, každá minuta stroje ve vzduchu stojí tisíce a tisíce EUR, každá letová minuta musí být zaplacená, zdůvodněná, vykompenzovaná. 

Takže je logické, že když letadla se najednou motají v kruzích nad celou Evropu, že to vyvolává podezření, znepokojení a obavy mnoha lidí.


Zdroj


Q.S.

Jednoho by třeba napadlo, zda se kromě počasí nemodifikují i jiné věci...