Náznaky skutečné demokracie už dávno zemřely.  Jde totiž o výmysl starověkých filozofů, jedná se o nesplnitelný sen, jehož uvedení do reality je nemožné.

02.04.2024

Nenávist Západu vůči Rusku se stupňuje. Vladimír Putin je v mainstreamových médiích i z úst liberálů nazýván už jen jako diktátor, což potvrzují slova moderátorky hlavních zpráv TV Nova Borhyové, která toto spojení použila v přímém přenosu.

Nulový respekt vůči muži stojícímu v čele rozlohou největšího státu světa zaznívá ze všech stran. 

Má budit dojem, že je Rusko slabé, schopné válčit na Ukrajině a v bojích o malé vesnice vyčerpává své vojenské možnosti. 

Stále více se množí srovnávání techniky použitelné ve válce, přičemž je ignorována síla ruského raketového vojska a tvrdí nám, že Rusové jaderné zbraně nikdy nepoužijí.

Paradoxně nejaktivnější v přípravě na válku jsou bývalé státy Varšavské smlouvy. 

Poláci již zákonem upravili možnost odvodů na případnou frontu a i naše Ministerstvo vnitra v podobě přívěšků k jiným schvalovaným zákonům a bez upozornění spící opozice připravuje podmínky k vyhlášení mobilizace. 

Přestože je jisté, že minimálně 2/3 Čechů, Moraváků a Slezanů by za stávající situace odmítlo jít válčit a umírat za ideály pomatených liberálů, navíc proti Rusku, zákony budou nastavené tvrdě a odmítačům zahrozí tvrdé tresty. 

Kdo nestačí utéct dříve, přes hranice se nebude muset dostat a následovat tak příkladu Ukrajinců opustivších včas svou zemi. 

Mimochodem nejvíce ze Zakarpatské Rusi, kde dosud i dva roky po začátku speciální vojenské operace žádná válka není. 

A nebýt teroristického činu v Moskvě, za kterým Kreml vidí ukrajinské tajné služby, nehrozil by tam ani nedostatek elektřiny způsobený odvetnými opatřeními v podobě likvidace ukrajinské energetiky přímými zásahy ruských raket. 

Utekli tak především před odvody a povinností jít bojovat proti Rusům

Proč bychom se tedy měli bránit odvodům do armády připravovaným vládou Petra Fialy a vedením armády představovaným pomateným generálem Řehkou?

  1. Ukrajina si své problémy způsobila sama přistoupením na plán USA usadit se co nejblíže k ruskému impériu. Navíc ji vede naprosto zkorumpovaná vláda a tamní mafie na celém procesu extrémně bohatne.
  2. Samotní Ukrajinci odmítají z velké části umírat za svou zemi a za cizí ideály, buď emigrovali nebo jsou loveni na ulicích komandy zajišťujícími nový materiál na frontu.
  3. Jakákoliv válka mezi Západem a Ruskem se bude odehrávat na našem území, jsme jeden z prvních terčů.
  4. Pro Západ nejsme nijak podstatní a reálně máme dodat pouze bojiště a lidské zdroje s omezenou životností.
  5. Rusové jsou Slované, Západ představují především Germáni a Anglosasové, od nichž k nám nikdy nepřišlo nic dobrého.
  6. I přes přesvědčování, že patříme na Západ, jsme středoevropskou slovanskou zemí s vlastní identitou.
  7. Západní ideály se za posledních 30 let výrazně pokřivily a jejich dopady nás vedou právě do války. Nejde o nic jiného než o moc a peníze, přičemž obojího se Západu přestává dostávat.
  8. Do války nás vedou naprosto amorální lidé sloužící cizím zájmům, kteří si navíc vše nastavili tak, aby sami do žádné války nemuseli.
  9. Na válce s Ruskem bychom nic nezískali a vše ztratili.
  10. Umírali by v nesmyslných bojích naši muži, otcové, synové. A nakonec bychom přišli nejen o své děti, ale i o domovy. A to jen pro nereálné válečné choutky malého množství štváčů sedících ve svých kancelářích či pro zisky už tak bohatých západních elit.

Přesto přípravy na válku pokračují. 

Nemáme k ní reálné důvody, sklady zbraní jsou prázdné, bojová morálka je až na výjimky nulová, nenávist k domnělému nepříteli existuje jen u malé části zfanatizovaného obyvatelstva. 

Chceme-li tedy bránit Českou republiku, pak jedině vyhnáním liberálů ze Strakovy akademie, z Parlamentu a Senátu ČR. 

A pokud opravdu dojde k mobilizaci, pak právě k té proti válečným štváčům. 

Diktátorské manýry jsou u současné vlády (ono i u té předešlé za covidu) evidentní a je legitimní se jim bránit. 

A to jakoukoliv cestou, protože náznaky skutečné demokracie už dávno zemřely a v podstatě ani v totální podobě nikdy v širším měřítku demokracie neexistovala. 

Jde totiž o výmysl starověkých filozofů, jedná se o nesplnitelný sen, jehož uvedení do reality je nemožné. 

Věřit v ní mohou pouze idealisté. 

Vidíme to na všech procesech kolem nás. 

A pokud někdo považuje nynější vládu za demokratickou, má omezené vnímání. 

Ostatně způsob vládnutí Pětikoalice je více diktátorský, než tomu bylo za komunistů. 

A opatření vedoucí k vyvolání války tomu stále více nasvědčují. 

Pojďme válce zabránit.


Zdroj