Nemoc nemůžete "chytit"

21.04.2024

Amandha Dawn Vollmer má bakalářský titul v oboru zemědělské biotechnologie na University of Lethbridge (2000) v Albertě v Kanadě a titul doktora přírodní medicíny na Canadian College of Naturopathic Medicine (2008) v Torontu.

Má také předchozí zkušenosti jako certifikovaný laborant na University of Alberta

Většinu svého života se zajímala o botanickou medicínu: mnoho let se na toto téma vzdělávala, než se stala oficiálním lékařským vzděláním. 

Díky bojovým uměním a tanci si rozvinula mnoho dalších smyslů, uvědomila si přirozený dar cítit nemoc a vkládat ruce. 

Po mnoha odborných a nezávislých studiích ji její vášeň pro elegantní a účinnou submolekulární medicínu známou jako homeopatie, přivedla ke studiu v Indii pod Rajan Sankaran. 

Přihlásila se také jako dobrovolník do měsíčního intenzivního lékařského programu v severní Indii, kde zastínila kardiology, porodníky, ájurvédské praktiky i homeopatické lékaře. 

Poté absolvovala desetidenní tiché rozjímání Vippassana v himálajských horách.

Původně vystudovala jako veterinářka a absolvovala kurzy veterinární homeopatie prostřednictvím Britského institutu homeopatie

Během naturopatické vysoké školy získala certifikaci jak v IV terapii, tak u Dr. Davida Leafa v aplikované kineziologii.

Od roku 2008 pomohla mnoha lidem a zvířatům úspěšně léčit všechny druhy akutních a chronických onemocnění od raných do konečných stádií pomocí holistických principů. 

Je majitelkou Yummy Mummy Emporium & Apothecary v Minden, Ontario, Kanada, kam dodává čistě přírodní řešení pro detoxikaci a léčení nemocí.

Je zahradník & wildcrafter, vytváří silné bylinné směsi a také vyvíjí holisticky smýšlející, botanicky infuzní péči o tělo (krémy, masti, oleje atd.), které jsou extrémně účinné. 

Sama vyrábí více než 150 malosériových opravných prostředků.

Bydlí v Ontariu v Kanadě a lze ji nalézt na yumnaturals.com.