Není otázkou zda, ale kdy vypukne ona „tajemná“ nemoc X, o které se v poslední době tak často hovoří. Tipy padají na rok 2025, kdy bude platit nejen pandemická smlouva, ale také změny Mezinárodních zdravotních předpisů...

29.01.2024

Není otázkou zda, ale kdy vypukne ona "tajemná" nemoc X, o které se v poslední době tak často hovoří. Byla tématem i na posledním srazu WEF a dokonce už proti ní údajně vyvíjí očkování.

Hodně z těch, kteří se dříve zabývali Covidem, se nyní soustřeďuje právě na toto téma. 

Padají dohady o tom, jaká nemoc bude onou tajemnou "nemocí X" a kdy přesně vypukne.

Mnozí tipují, že k tomu dojde krátce před prezidentskými volbami v USA ve snaze je odložit či alespoň zmanipulovat. 

To by znamenalo, že se tajemná nemoc X objeví ještě letos – někdy na přelomu léta a podzimu.

Další tipy padají na rok 2025 – a k tomuto roku bych se také přikláněla.

V té době už bude platit nejen pandemická smlouva, ale také změny Mezinárodních zdravotních předpisů. 

Podobný názor má i dr. Mercola, který v následujícím článku vede úvahy právě o nemoci X.

Dr. Mercola:

Pandemie COVID-19 umožnila bezprecedentní posun v distribuci moci a bohatství ve světě, a jak se předpovídalo, nemělo by se jednat o jednorázovou událost. V roce 2025 pravděpodobně dojde k nové nákaze a média nás na ni již připravují.

Od 15. do 19. ledna 2024 se světoví lídři setkali na summitu Světového ekonomického fóra (WEF) v Davosu, kde hlavním tématem diskuse byla "příprava na nemoc X", hypotetickou novou pandemii, jejíž vznik se předpovídá na rok 2025 a zabije 20krát více lidí než COVID-19. 

Jak uvádí Mirror:

"Světová zdravotnická organizace (WHO) od roku 2017 varuje před potenciální chorobou X, termínem, který označuje neznámý patogen, který by mohl způsobit vážnou mezinárodní epidemii…
Mezi veřejnými řečníky na akci "Preparing for Disease X" vystoupí generální ředitel WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus, brazilská ministryně zdravotnictví Nisia Trindade Lima a generální ředitel společnosti AstraZeneca Michel Demaré.
Na svém prvním postpandemickém setkání v listopadu 2022 WHO shromáždila více než 300 vědců, aby zvážili, která z více než 25 rodin virů a bakterií by mohla způsobit další pandemii.
Seznam, který tým vytvořil, zahrnoval virus Ebola, virus Marburg, Covid-19, SARS a koronavirus respiračního syndromu na Středním východě (MERS-CoV). Mezi další patřila horečka Lassa, Nipah, Zifttalova horečka a Zika – stejně jako neznámý patogen, který by způsobil "nemoc X."

Vyzpovídal jsem Meryl Nass o tom, jak se WHO snaží zasahovat do životů všech. 

O víkendu napsala důležitý článek s názvem "Proč se Davos tak zajímá o nemoci?," ve kterém psala o tom, jak se WEF a WHO staly partnery v terorizování světa.

Alexis Baden-Mayer, ředitelka pro politiku Asociace organických spotřebitelů, zkontrolovala účastníky této akce WEF a dvě věci, které mají všichni společné, jsou:

1) vyhození injekce AstraZeneca COVID do rozvojového světa (zejména Indie a Brazílie) poté, co je bohaté země odmítly kvůli přiznanému riziku srážení krve

2) prosadili zavedení lékařských systémů umělé inteligence, které zruší lékaře spolu s volbou pacienta a soukromím

V tweetu z 11. ledna 2024 analytička Fox News a bývalá náměstkyně ministra financí USA pro veřejné záležitosti Monica Crowleyová napsala:

"Od stejných lidí, kteří nám dali COVID-19, nyní přichází Nemoc X.
Právě včas před volbami, nový mor, který jim umožňuje prosadit novou smlouvu WHO, znovu nás zamknout, omezit svobodu slova a zničit další svobody. Zní to přitažené za vlasy? Stejně jako to, co se stalo v roce 2020. Když vám vaši nepřátelé řeknou, co plánují a proč to dělají, věřte jim. A připravte se."

Dr. Stuart Ray, zástupce ředitele medicíny pro integritu dat a analýzu na lékařském oddělení Johnse Hopkinse, taková varování odmítl a řekl časopisu Fortune: 

"Koordinace úsilí v oblasti veřejného zdraví není spiknutí, ale pouze odpovědné plánování."

Byl bych ochoten mu věřit, nebýt nyní zjevného trendu: 

Ať už globalisté tvrdí, že se stane cokoli, děje se to s pozoruhodnou frekvencí a jejich prediktivní schopnosti se dají snáze vysvětlit, když uvážíte, že většina smrtících pandemií byla způsobena. umělými viry, produkty výzkumu zisku z funkce.

Je docela snadné předvídat propuknutí nového viru, když už virus čeká.

V této souvislosti jsou nedávné výsledky výzkumu z Číny přinejmenším znepokojivé. 

Podle předběžného vydání z 3. ledna 2024 bylo zjištěno, že pangolinový koronavirus související se SARS-CoV-2 – popsaný jako "mutant přizpůsobený buněčné kultuře" nazvaný GX_P2V, poprvé vyšlechtěný v roce 2017 – zabíjí 100 % infikovaných humanizovaných myší.

Hlavní příčinou smrti byla encefalitida

Podle autorů: 

"Toto je první zpráva, která ukazuje, že pangolinový koronavirus související se SARS-CoV-2 může způsobit 100% úmrtnost u myší hACE2, což naznačuje, že existuje riziko, že ohrozí lidi."

Pokud však tento virus zmutoval v důsledku migrace buněčné kultury, je nepravděpodobné, že by se objevil ve volné přírodě. 

Je to další nepřirozený laboratorní výtvor.

Takže místo toho, abychom říkali, že by se to mohlo rozšířit z luskounů na lidi, bylo by přesnější připustit, že by to mohlo představovat (docela vážné) riziko pro lidi, pokud by došlo k propuknutí v laboratoři.

V roce 2017 provedlo Johns Hopkins Center of Health Security simulaci pandemie koronaviru nazvanou SPARS Pandemic 2025-2028.

Toto cvičení se zabývalo "komunikačními dilematy" souvisejícími s lékařskými protiopatřeními, která by mohla nastat při pandemickém scénáři.

V říjnu 2019, necelé tři měsíce před vypuknutím COVID-19, uspořádala Nadace Billa a Melindy Gatesových ve spolupráci s Johnsem Hopkinsem a Světovým ekonomickým fórem Event 201.

Už samotný název napovídá, že šlo o pokračování pandemického cvičení SPARS. 

Číslování vysokoškolských kurzů závisí na jejich prerekvizitách. 

Kurz 101 nevyžaduje žádné předchozí znalosti, zatímco kurzy 201 vyžadují určitou znalost předmětu.

Stejně jako scénář pandemie SPARS zahrnovala událost 201 vypuknutí vysoce infekčního koronaviru a primárním (ne-li jediným) cílem cvičení bylo opět to, jak kontrolovat informace a udržet "dezinformace" pod kontrolou, spíše než jak mohou být provedeny účinné nápravy.

Cenzura sociálních médií hrála hlavní roli v plánu Event 201 a v reálných událostech od roku 2020 do současnosti byly přesné informace o vývoji a výrobě vakcín a zraněních ve skutečnosti celosvětově potlačeny díky cenzuře společností sociálních médií a Google.

V březnu 2021 bylo simulováno propuknutí neobvyklého kmene viru opičích neštovic. 

Koncem července následujícího roku generální ředitel WHO prohlásil, že vypuknutí opičích neštovic v několika zemích představuje stav ohrožení veřejného zdraví mezinárodního významu, čímž se vzpíral jeho vlastní poradní skupině.

Cvičení "Katastrofická nákaza"

Vzhledem k tomu, že obě simulace, SPARS ("Událost 101"?) a Událost 201, předznamenaly to, co se nakonec odehrálo v reálném životě během COVIDu, kdy Gates uspořádal další pandemické cvičení, stojí za to věnovat pozornost detailům.

Dne 23. října 2022 Gates, Johns Hopkins a WHO společně uspořádali "globální cvičení" nazvané "Katastrofická nákaza" s použitím fiktivního patogenu zvaného Severe Epidemic Enterovirus Respiratory Syndrome 2025 (SEERS-25).

Enterovirus D68 je typicky spojován s nachlazením a onemocněními podobnými chřipce u kojenců, dětí a dospívajících. 

Ve vzácných případech může také způsobit virovou meningitidu a akutní ochablou myelitidu, neurologické onemocnění, které způsobuje svalovou slabost a ztrátu reflexů na jedné nebo více končetinách.

Je známo, že enteroviry A71 a A6 způsobují onemocnění rukou, nohou a úst, zatímco poliovirus, prototypový enterovirus, způsobuje obrnu, potenciálně život ohrožující typ ochrnutí, který primárně postihuje děti do 5 let věku. 

Virus, který modelovali v této simulaci, se tedy zdá být podobný enteroviru D68, jen horší.

Začíná testování vakcíny proti smrtícímu viru Nipah

Známý virus, který má určitou podobnost s fiktivním SEERS-25, je virus Nipah

Úmrtnost tohoto viru je asi 75 % a přeživší často trpí dlouhodobými neurologickými problémy souvisejícími s infekcí. 

Říká se také, že Nipah postihuje děti ve větší míře než dospělé.

Mimochodem, nedávno byly zahájeny testy vakcíny proti smrtícímu viru Nipah na lidech. 

Dobrovolníci dostali své první očkování na začátku ledna 2024. 

Experimentální injekce využívá stejnou technologii virového vektoru, která se používá k výrobě COVID injekce společnosti AstraZeneca.

Předpokládá se, že se nemoc šíří kontaktem s infikovanými zvířaty, jako jsou kozy, prasata, kočky a koně. 

Může se také přenášet prostřednictvím kontaminovaných krevních produktů a potravin. 

Příznaky se mohou objevit během několika dnů expozice po dobu až 45 dnů.

Počáteční příznaky zahrnují horečku, bolest hlavy a respirační onemocnění, které může během několika dní přejít v encefalitidu (otok mozku), záchvaty a kóma

Podle WHO jsou prasata v inkubační době "vysoce nakažlivá" a je možné, že se to může týkat i lidí, i když to zatím není potvrzeno.

Školení afrických vůdců, aby se vžili do příběhu

Významné je, že cvičení Catastrophic Contagion se zaměřilo na zapojení a školení lídrů v afrických zemích, aby dodržovali scénář. 

Africké země se během pandemie COVID vymykaly scénáři častěji než jiné a nedodržovaly světové směrnice, pokud jde o distribuci očkování.

V důsledku toho se nyní výrobci vakcín potýkají s problémem, že mají velkou kontrolní skupinu, protože očkování proti COVID bylo na africkém kontinentu rozšířeno pouze ze 6 %, ale pokud jde o infekce COVID-19 a související úmrtí, vedou si mnohem lépe než v silně proočkovaných průmyslových zemích.

Studie Catastrophic Contagion předpovídá, že SEERS-25 zabije 20 milionů lidí na celém světě, včetně 15 milionů dětí, a že mnoho lidí, kteří infekci přežijí, zůstane s paralýzou a/nebo poškozením mozku

Jinými slovy, "nápovědou" je, že příští pandemie ovlivní spíše děti než staré lidi, jako tomu bylo v případě COVID-19.

Vakcína proti neznámému patogenu 'X' se již testuje

https://twitter.com/i/status/1745894032742490391<br>

V srpnu 2023 bylo ve Wiltshire v Anglii založeno nové výzkumné zařízení vakcín s více než 200 vědci, aby zahájilo práce na vakcíně proti neznámé "nemoci X." 

Jak uvádí Metro:

"Vývoj vakcíny proti Covid-19 trval 362 dní. Tým Centra pro vývoj a hodnocení vakcín chce tuto dobu zkrátit na 100 dní. Vědci zařízení vyvinou sérii prototypů vakcín a testů.
Nová laboratoř je součástí globálního úsilí reagovat na globální zdravotní hrozby. Spojené království a další země G7 se připojily ke 100denní misi v roce 2021. Vláda do laboratoře investovala 65 milionů liber.
Profesorka Dame Jenny Harriesová, šéfka britské Agentury pro zdravotní bezpečnost, uvedla, že nové zařízení "zajistí, že se připravíme tak, abychom v případě nové nemoci X, nového patogenu, mohli pracovat tak dlouho, jak je to jen možné".

V USA zavedl Kongres v červnu 2023 také "zákon o nemoci X z roku 2023" (HR3832). 

Návrh zákona zavádí program BARDA na vývoj "lékařských protiopatření proti virovým hrozbám s pandemickým potenciálem". 

Návrh zákona byl předložen podvýboru pro zdraví na začátku června 2023, ale dosud nebyl schválen.

Nemoc a vývoj flexibilních lékařských protiopatření proti prioritním rodinám respiračních virů a dalších respiračních virových patogenů s významným pandemickým potenciálem, s využitím jak patogen-specifických, tak patogen-agnostických přístupů.

Protože je nemožné vyrobit přizpůsobené vakcíny za 100 dní pomocí tradiční metody pěstování virů ve vejcích nebo jiném buněčném médiu, zdá se nevyhnutelné, že všechny tyto snahy budou zahrnovat rozšíření technik genetického inženýrství

A to navzdory skutečnosti, že technologie mRNA používaná pro vakcíny COVID se ukázala jako katastrofální z hlediska bezpečnosti a je neúčinná.

Proč budou nadále existovat umělé pandemie

V tomto bodě je zcela jasné, že "biologická bezpečnost" je nástroj volby, kterým chce globalistická kabala uchvátit moc nad světem

WHO pracuje na zajištění výhradní moci nad pandemickou reakcí na celém světě prostřednictvím Mezinárodní smlouvy o pandemii, která, pokud bude implementována, odstraní suverenitu všech členských států.

Pandemická smlouva WHO je vstupní branou ke globálnímu totalitnímu režimu shora dolů, vládě jednoho světa. 

V konečném důsledku chce WHO diktovat veškerou zdravotní péči.

Ale k zajištění této moci potřebuje více pandemií. 

Samotný COVID-19 nestačil k tomu, aby všechny shromáždil do centralizované jednotky pro reakci na pandemii, a pravděpodobně to věděli od začátku.

Důvod, proč si můžeme být jisti, že dojde k dalším pandemiím, ať už samotným strachem a humbukem, nebo skutečnou biologickou zbraní vytvořenou přesně pro tento účel, je ten, že plán převzetí, také známý jako Velký reset, je založený na předpokladu, že potřebujeme globální dohled nad biologickou bezpečností a centralizovanou reakci.

Biologická bezpečnost je zase ospravedlněním pro mezinárodní očkovací pas, se kterým G20 souhlasila, a tento pas bude také vaší digitální identifikací.

Toto digitální ID bude poté propojeno s vaším sociálním kreditním skóre, vaší osobní uhlíkovou stopou, vašimi zdravotními záznamy, záznamy o vzdělání, záznamy o zaměstnání, přítomnosti na sociálních sítích, záznamy o nákupech, s vašimi bankovními účty a programovatelnou digitální měnou centrální banky (CBDC).

Jakmile budou všechny tyto části plně propojeny, ocitnete se v digitálním vězení a vládnoucí kabala – ať už to bude oficiálně vláda jednoho světa nebo ne – bude mít naprostou kontrolu nad vaším životem od kolébky do hrobu.

Už teď trpíme jednou světovou pseudovládou

Ve skutečnosti již máme jednu světovou pseudovládu v podobě neziskovek Billa Gatese. 

Dělají rozhodnutí o zdravotní péči, která by měla být ponechána na jednotlivých národech a/nebo státech, a činí rozhodnutí, která jim nacpou vlastní kapsy, bez ohledu na to, co se stane se zdravím populace.

Koordinují a synchronizují pandemickou komunikaci během simulovaných tréninků, a když pak nastane skutečná situace, předem naplánovaný scénář se odehraje víceméně doslovně.

Mezi deklarací G20 o zavedení mezinárodního očkovacího pasu pod záštitou WHO a smlouvou WHO o pandemii vše směřuje k převzetí kontroly nad další pandemií, a tím k položení základů pro jednu světovou vládu.

Lékařský systém byl v minulosti používán k prosazování agendy Nového světového řádu – nyní nazývaného "Velký reset" – a nyní se používá k realizaci posledních kroků tohoto dlouhodobého plánu.

COVID-19 byl test v reálném světě, který ukázal, jak efektivně lze pandemii využít k posunu rovnováhy sil a připravit globální populaci o prosperitu a individuální svobody.

Nepochybuji tedy, že budou vyhlášeny další pandemie, protože jsou prostředkem globalistů k tomu, aby převzali moc nad světem.

Abychom zabránili tomuto globálnímu převratu, musíme všichni mluvit a sdílet pravdu, jak jen můžeme. 

Jen tak naše hlasy převáží nad hlasy propagandistické mašinérie.


Zdroj

Zdroj