No nejsou ty hodnotové liberální vlády zlatíčka... Češi by měli zpozornět, než půjdou k Euro-volbám!

11.04.2024

Naprostou jobovku zveřejnil včera Tony Murphy, šéf Nejvyššího kontrolního úřadu EU! Podle Murphyho v Bruselské pokladně aktuálně chybí 17 až 27 miliard EUR, (425 až 675 miliard CZK), které bude třeba brzy zaplatit za úroky z bruselských bankovních půjček! A nikdo v Bruselu ani netuší, kde na to vzít!

Podle Murphyho ještě větší problém spočívá v tom, že velká část těchto bruselských půjček, za které je třeba začít platit bankéřům úroky, byla rozkradena. 

Například jen jediný italsko-slovenský zločinecký gang ukradl 600 milionů EUR, (15 miliard CZK)! 

Vlády Itálie a Slovenska podle Murphyho vůbec nekontrovaly, komu tyto miliony EUR posílají na účty, a co se nimi děje, a co si za ně zločinci pořizují! 

Obě rafinované vlády složené v letech 2021/22 výlučně z Eurokratů, kteří se tak rádi v médiích zaklínali bojem proti korupci svých politických oponentů, a snažili se je pozatýkat, zároveň v letech 2021/22 poslaly tyto rozkradené miliony EUR na účty zločinců na základě jejich požadavků odůvodněných pouze naprosto falešnými údaji, které zločinci oběma vládám poslali v roce 2021. 

Na Slovensku tehdy úřadovali Matovič a Heger! 

Co se s těmito dotacemi dělo, žádný tehdejší vládní úředník nijak nekontroloval! 

Jakmile zločinci dostali miliony na své účty, vyměnili je za kryptoměny, a nakupovali si luxusní odměny – viz foto ze zásahu proti zločincům v Itálii a na Slovensku! 

Kam ovšem všechny miliardy zmizely, nikdo netuší!

Italská a Slovenská vláda v roce 2021 nekontrolovaly komu jejich úředníci posílali desítky miliard z bruselských dotací. 

Zločinci si za ně nakupovali jen luxusní zboží a nikoho to nezajímalo! 

Úroky z bruselských bankovních půjček, které byly Italy a Slováky rozkradeny, (až 27 miliard EUR), mají splácet i Češi, protože Brusel na to nemá peníze!!!

Podle údajů zveřejněných před pár dny Úřadem Veřejného Prokurátora EU byly jen loni na Slovensku odhaleny loupeže dotací v celkové výši 482 milionů EUR, 12 miliard CZK! 

V Itálii za 6 miliard EUR, 150 miliard CZK, a v Česku za 2.3 miliardy CZK!

Češi by měli zpozornět, než půjdou k Euro-volbám! 

Česká republika dostala z půjčky, za kterou nyní budou muset všechny země EU začít platit úroky, jen 180 miliard CZK, tedy cca 16 500 CZK na obyvatele ČR

Italové ale z půjčky dostali 4.8 bilionů CZK, cca 81 200 CZK na Itala, a navíc Italové 150 miliard CZK, cca 2500 CZK na Itala, už z půjčky rozkradli

Italové rozkradli 83% všech dotací, které ze společné bruselské půjčky dostali Češi! 

Italové dostali z půjčky o 64 700 CZK víc na každou hlavu než Češi! 

Ale Češi mají splácet za Italy, nejen tyto jejich rozkradené půjčky, ale i úroky z nich!!!

A pozor! 

V Bruselu se už zrodil nový plán, jak rozkradené půjčky a úroky z nich splatit!! 

Italský evropský komisař Paolo Gentiloni v úterý 9. dubna oznámil, že Brusel bude každý další rok naléhavě potřebovat dodatečných nejméně 650 miliard EUR, (16.2 bilionu CZK, cca 210% celého českého HDP), aby mohl splácet úroky z rozkradených půjček, a financovat Green Deal, a válku na Ukrajině!!!! 

Šéf Nejvyššího kontrolního úřadu EU Murphy k tomu vtipně poznamenal, že název fondu, který si miliardy u bankéřů půjčujeNext Generation – vtipně vystihuje, kdo ty miliardy, které se nekontrolovaně rozkrádají, bude nakonec platit!!!

Až půjdete volit – volte obezřetně! 

Díky vládě Andreje Agrárníka dostala ČR z poslední půjčky, která se rozdělovala v roce 2021 o 64 700 CZK méně na každého obyvatele Čech, než dostali Italové na každého Itala!!! 

Díky vládě nohsledů fialového profesora bude ČR nejen platit miliardové výpalné za uprchlíky, které do naší země bruselští úředníci v budoucnu přidělí. 

Ale i miliardové dluhy za válku na Ukrajině, které Brusel nasekal, a které teď nemá z čeho platit! 

 A ještě k tomu hrozí, že ČR bude splácet i další miliardy za nové půjčky, které Brusel nyní chystá, aby měl z čeho platit své dluhy, aby mohl splácet Italy rozkradené dotace, financovat nesmyslný Green Deal, a vyplácet další biliónové dotace Itálii, jen aby nezkrachovala, a nespustila tak dominový efekt krachu celé EU!!! 

Jak zvolíte, tak se budou mít Vaše děti i vnoučata! 

Myslete na to, a nenechte se zviklat těmi, co radí, k volbám nejít!! 

Určitě těžká volba. 

Leč v roce 1939 si Vjačeslav Molotov při podpisu smlouvy Buck passing II notoval s Joachimem Ribbentropem – Základní problém svobodných voleb tkví v tom, že nikdy nemáte jistotu, že v nich zvítězíte!

V každém případě je velmi podezřelé, že v bruselské kase chybí podle Murphyho miliardy EUR, když Brusel z celé půjčky Next Generation z roku 2021 ve výši 723 miliard EUR, ještě 500 miliard EUR dodnes ani nevyplatil!!! 

A že podle diplomatů, některé vlády ani o tyto miliardy už nestojí, protože jejich využívání Brusel "příliš důsledně kontroluje"!!! 

Co tedy nyní dělá Fiala je zarážející – podle diplomatů leží v Bruselu desítky vypůjčených miliard EUR, které nikdo nechce, a Fiala se ně nehlásí!!! 

Italové z nich třeba zachránili své hutě, jak jsme informovali, a Fiala přitom ostravské hutě zachraňovat odmítá!! 

Nevypravit se do Bruselu, když tam údajně leží desítky miliard EUR, které žádná vláda nechce, a současně hlásat, že nejsou peníze na výstavbu bytů pro mladé rodiny, aby se v Česku rodily děti, tak to už je ale opravdu obskurní fialová absurdita!


Zdroj


Q.S.

Bankéři své peníze dostanou tak jako tak, zda budou rozkradené nebo ne, zaplatí to lidé jednotlivých zemí. 

A až budou rozpuštěny v něžné náruči Evropského superstátu, který bude eurokrady přímo řízen a cenzurou bude kvalitně ošetřena informační scéna, už se o nějakém kradení nikdo zmiňovat ani nebude. 

Tedy před veřejností.

Růžový nátěr bude udržován pravidelnými dávkami zvratků štědře dotovaných nohsledů v rámci "svobody médií", těch správných...

Kdo viděl mafiánskou trilogii Kmotr, je celkem v obraze, protože přesně takto je celá Unie včetně kolonií řízena, vlastně nejen Unie, ale celý kolektivní západ, nebo-li KoZa. 

/Proč si vždy vybavím ono třídění na berany a KoZly...!?/

Lokajská servilnost a pokrytectví "našich" politiků /mediálně dosazených politruků/, kteří místo aby dbali na dodržování práva a s péčí řádného hospodáře hospodařili se státním majetkem a financemi, stále jen v předklonu pochlebují, majíce plná ústa hodnot, řádu, bezpečnosti a nevím čeho ještě, přitom jim mafiánské struktury pod nosem /a nesjpíš i s jejich vědomím/ vyvádějí miliardy, které raději ukradou lidem, než by něco řekli o netransparentnosti eurodotačního chlíva. 

/O čem jiném taky ten Dozimetr byl, že...?/

Ostatně u Fialové vlády Dozimetru nic překvapivého, její představitelé budou permanentně blábolit o hodnotách na Slovensku "za Fica", ale evidentně jim nevadilo se pelešit s Matovičovým a Hegerovým prasečákem.

Jo, to byly hodnoty....

Doslova.

Totéž unyle uvědomělá Sorosova prezidentka Čaputová, která to majestátně pokrývala z výšin bratislavského hradu.

To je nejspíš ta Jourové vláda práva....

Groteska i tragédie v jednom balení.

A tupý morlok v Praze a Bratislavě na náměstí mává cizí vlajkou a dělá sbírky na futrování kanónů a se zděšeným výrazem valí bulvy na řečnění o Orbánových a Ficových korupčních skandálech...

A které to tedy konkrétně jsou? Bez nepodložených nálepek...