Patent Moderny podaný v roce 2020 obsahuje seznam variací technologie, která byla použita v jejich covidových „vakcínách“ a tato technologie obsahuje samo se skládající nanočástice.

21.04.2024

Ve videu natočeném pro portál Infowars Greg Reese říká, že patent Moderny podaný v roce 2020 obsahuje seznam variací technologie, která byla použita v jejich covidových "vakcínách" a tato technologie obsahuje samo se skládající nanočástice.

Tato zjištění podkládá citováním týmu Todda Callendera, který dospěl k závěru, že mRNA injekce obsahují různé syntetické patogeny, které se mohou uvolňovat pomocí externích 5G frekvencí a každý z nich má vlastní katalogizovanou IP adresu.

"Callenderův výzkum ukazuje, že tato technologie přeměňuje lidské tělo na anténu, která dokáže vyzařovat elektromagnetické vlnění. To znamená, že lidé se doslova mění na baterie, aby poháněli digitální vězení řízené umělou inteligencí," tvrdí Greg Reese.

Video Grega Reesa (v angličtině) si můžete prohlédnout zde

"Nanoboty, které uvolňují toxiny a sbírají energii z těla"

Zde je přepis a překlad videa do češtiny:

248stránkový patent na technologii "vakcíny" Moderna, která byla aplikována lidem během covidové pandemie, byl podán v roce 2020.

Patent uvádí několik součástí nebo variací této technologie. 

A přestože nevíme, komu byly aplikovány jaké variace, víme, že bylo mezi populaci nasazeno několik různých šarží, přičemž některé byly mnohem smrtelnější než jiné.

Podle patentu Moderny tato technologie obsahuje také takzvané samo se skládající nanočástice

V určitých variantách, když se nacházejí v lidském těle, mohou být tyto nanočástice použity i pro řízené uvolňování sloučenin, které v sobě částice nesou.

Tyto lipidové nanočástice jsou zapouzdřeny do polymerního hydrogelu, povlaku s řízeným uvolňováním, který obsahuje polyvinyly. 

Potvrdila to Ana Mihalceaová a také výzkum Clifforda Carnicoma.

V přednášce TEDMED z roku 2013 Dr. Ido Bachelet říká, že tyto nanoroboty již byly úspěšně vyvinuty v Izraeli a že je lze vstříknout do těla základní injekční stříkačkou.

Dr. Ido Bachelet ukazuje obrázek, jak vypadají, a zdá se, že jde o stejné struktury, které organizace Fifth Column našla během svého výzkumu a tvrdí, že jsou poháněny zářením 5G, což potvrdil i Dr. Bachelet.

"Můj tým vyvinul nanoroboty, které nesou anténu. 

Tyto antény jsou vyrobeny z kovových nanočástic. 

Taková anténa umožňuje nanobotům reagovat na externě aplikovaná elektromagnetická pole.

Takže tyto verze nanobotů lze skutečně aktivovat stisknutím tlačítka na joysticku," uvedl Dr. Ido Bachelet.

V tomto videu o tom diskutují vývojáři již v roce 2015.

"Nanorobot, který jsme navrhli a vyrobili, je stroj, který lze naprogramovat tak, aby autonomně rozpoznal cílové buňky a dodal do těchto buněk užitečný náklad.

Základní myšlenkou je vytvořit miniaturní klec nebo koš, který ochrání křehký, toxický nebo vzácný náklad a v tom správném momentě jej uvolní.

Nanorobot, který jsme navrhli, ve skutečnosti vypadá jako sud s otevřeným vrchem nebo mušle, která má dvě poloviny. 

Takže dvě poloviny tohoto válce s otevřeným vrchem, respektive mušlové skořepiny jsou spolu spojeny flexibilními panty DNA a celá konstrukce je držena zavřená západkami nebo zámky, které jsou vlastně dvojitými spirálami DNA.

Funguje to tak, že v nepřítomnosti klíče, kterým je molekula nebo protein, jsou duplexy dostatečně pevné, aby udržely celou strukturu uzavřenou. 

Ale když je přítomen klíč, ten kousek DNA, který jsme navrhli, aby ten klíč rozpoznal, se přepne, aby se na něj navázal a duplexní zipy se otevřou," vysvětluje Dr. Ido Bachelet.

Práce týmu Todda Callendera na sránce vaxxchoice.com dospěla k závěru, že tyto "vakcíny" obsahují různé syntetické patogeny, které se mohou uvolňovat externími frekvencemi 5G (poznámka: správná frekvence = správný klíč).

Patent Moderny popisuje tyto nanočásticové napodobeniny, které zabezpečují dodávání různých patogenů do těla a v patentu jich uvádí více než sto.

Podle stránky vaxxchoice.com mají tyto syntetické patogeny každý vlastní IP adresu, jsou katalogizovány ministerstvem energetiky a jako stavební kámen pro jejich konstrukci používají cesium-137 (kterým jsme byli kontaminováni zprostřed) aktivované v našem těle pomocí vnější frekvence.

Jejich výzkum ukazuje, že patent Microsoftu podaný v roce 2020, kryptoměnový systém 060606 využívající údaje o tělesné aktivitě, je nyní již v platnosti a že tato technologie mění lidské tělo na anténu, která dokáže vyzařovat energii.

To znamená, že lidé se mění na baterie, aby poháněli digitální vězení řízené umělou inteligencí, které se kolem nás buduje. 

A pokud se rozhodnete neposlouchat, technologie obsahuje také přepínač na vaši porážku.

Závěr

Díky mnoha nezávislým výzkumníkům a vědcům dnes odhalujeme agendu genocidních globalistů

Bohužel, mnozí z nich nadále volně kráčejí mezi námi, neomezovaní žádnou spravedlností. 

Doufejme, že už ne nadlouho!


Zdroj


Q.S.

666 - NEKONTROLOVANÁ MOC