Pětikoaliční vládnutí už má mnoho kauz, které by ve skutečně demokratickém zřízení vedly k rozpuštění vlády, Parlamentu a vypsání nových voleb.

06.02.2024

Velmi podobně lze vnímat situaci na Pražském hradu, kde evidentně vládně člověk systematicky připravovaný americkou stranou k ovládání loutky s líbivou tváří bývalého generála. Svrchovanost České republiky tím je nejen ohrožena, ale dle všech indicií není ani žádána.

Premiér Fiala při vysílání svých signálů už nemluví téměř o ničem jiném, než o potřebě pomáhat Ukrajině. 

Skutečně už ho dle všeho Češi a Moravané nijak nezajímají a jeho zaujetí pro plundrování naší a evropské ekonomiky připomíná situaci, jako by k tomuto přístupu k naší společnosti dostal pověření z vyšších míst. 

Sám je obklopen stejně fanatickým týmem. 

Černochová stále dokola opakuje mantru potřeby být připraveni na válku s Ruskem, k čemuž nám má pomoci pár letadel neschopných u nás ani momentálně přistát. 

Ale i kdybychom měli 10 letišť vhodných pro provoz předraženého šrotu schopného nést jaderné hlavice, které by k nim stejně museli připnout Američané (což rádi udělají, hlavně když se to bude dít mimo jejich území), stejně by to nic neřešilo. 

Jen pár hlupáků zmanipulovaných médii a neuvědomujících si dosah neštěstí plynoucího ze slova válka by chtělo na Rusy zaútočit. 

Nebo snad patříte mezi ty, kteří by s hrdostí poslali své syny do boje za zájmy cizí mocnosti schopné rozvrátit celý svět jen kvůli hmotným a finančním ziskům, navíc právě proti Rusům? 

Viděli jste je v poslední době zpívat hrdě jejich hymnu? 

Jen sebevrah a idiot by šel proti nim, když ví, co kdysi dokázali u Stalingradu.

Militantní a zároveň primitivní žena ve vedení státu je prostě problém. 

Jako by nestačila veteránka Němcová, přidala se nová krev, tedy Černochová, Pekarová Adamová a další dle trendu posledních let bezdětné ,,Amazonky". 

Na chvilku odbočme. 

Snaha dosadit ženy do vedení nejen státu, ale i politických subjektů, pokračuje jejich násilným proniknutím do úzkého vedení velkých firem typu ČEZ či soukromé Kofoly. 

Jak je trendem liberalismu, u pohybu blízko koryta už dávno nerozhodují schopnosti, ale navrch se dostávají lidé dle genderové příslušnosti. 

Jsi homo, máš předpoklady díky možnosti upozornění na diskriminaci dosáhnout svých cílů rychleji. 

U většiny žen i přes úctu k nim při rozhodování ve vypjatých situacích často převažují spíše emoce než analytické myšlení. 

Proto dlouho v politice zastávaly spíše druhořadé místo a podobně tomu je i ve velkých firmách. 

Není pravdou, že by se to týkalo všech, výjimky existovaly už ve starověku, ale současné tažení žen funkcemi má evidentně tragické důsledky. Leyenová, Merkelová a pár premiérek evropských států se podepsalo pod migraci, covid a účastní se aktivně na Green Dealu. 

Jistě, i ony jsou paradoxně vedeny muži, například Klausem Schwabem, to proto, že jsou snadno manipulovatelné a svým emočním přístupem přehlížejí fakta a reálné škody působené prokázaným nadšením a zaujetím pro plnění úkolů a destrukčních plánů.

Vraťme se k nám. Petr Fiala, ten klaďas v brýličkách, má za sebou kauzy, které by ho měly zbavit funkce. 

Miliony korun vyvedené jeho neziskovkou ,,pečující" výzkumem o blaho barmských žen v době, kdy ještě o Strakovce jen snil, a za které prošel fyzickým faceliftem i přeměnou z vcelku normálně uvažujícího politika v prodlouženou ruku americké válečné touhy pokořit Rusko, byly pouhou předzvěstí. 

Spoluúčast na problémové kampeličce podobné funkční prádelně peněz už by kdysi každému premiérovi zlomila vaz. 

Co to je však proti kauze Dozimetr, v níž se máchá i sám ministr vnitra Rakušan v reálu nahánějící občany za to, když mají rozdílný názor od vládní kliky. 

Mimochodem, slyšel někdo z vás, že by homosexuál a politik Hluboček byl potrestán za svůj podíl na kriminální činnosti celého gangu spojeného těsně s vládnoucí politickou garniturou? 

A nebyl pirátský europoslanec součástí ostudné kauzy kolem šifrovaných telefonů, přičemž uživatelem byl opět Rakušan? 

A co prokázaná defraudace peněz ministrem financí Stanjurou a jeho rodinou na Opavsku? 

Tam mu nemohou přijít na jméno a při pohybu po ulicích je blízko knokautu.

Dále tu máme extrémně nákladný večírek pořádaný dalším ministrem Jurečkou, a to přejdeme to, že probíhal v době střelby v Praze. 

Nebo státem placeného fotografa provázející pirátského ministra Bartoše na jeho výletech s úkolem vylepšovat této ještěrce image u voličů

Nezapomeňme na soukromou parlamentní cestovní kancelář vedenou předsedkyní Sněmovny Pekarovou Adamovou, která si létá po destinacích bez jakéhokoliv kladného významu pro naší prestiž či ekonomiku, případně naprosto zločinná vyjádření ministra zahraničí Lipavského poškozující Českou republiku ve většině diplomatických sfér a připomínající podněcování k rasové nenávisti namířené vůči Rusům. 

Zapomenout nesmíme ani na zdeformované právo, a to jak u soudců Ústavního soudu (viz rozhodnutí o důchodech), či likvidující svobodu slova a nezajišťující rovnost před spravedlností. 

Jinak by totiž oblíbenec vládnoucí vrstvy Řeporyjec Novotný musel za své nenávistné výroky sedět na 10 let.

Pětikoalice se stala státem ve státu a netýká se to jen vlády. 

Stačí se podívat i na radnice. 

Nejen Pirát Hřib z pozice náměstka rozkládá pražskou dopravu, aniž by ho Svoboda z ODS jakkoliv korigoval, ale podobné je to na jednotlivých městských částech, také v Brně a dalších městech či krajích. 

Kvalitního politika majícího zájem o rozvoj oblasti, o kterou se stará, je skoro nemožné potkat. 

Ne, že by nebyli, ale k moci se přes mafiánskou chobotnici prolezlou Pětikoalici nedostanou

Orgány činné v trestním řízení to nezajímá. 

Jsou ovládány stejnou pákou moci, jako vládnoucí soukolí. 

A tak jen propouští zločince z Ukrajiny, nahání neposlušné Čechy a Moravany a podílí se na zločinném systému představovaném Pětikoalicí. 

Ta si prosazuje vše, co jí může pomoci zůstat za každou cenu u vlády

I za tu, že by byla poslední, kdo v kdysi existující České republice vládnul. 

Traktory čekající na vydání povolení k vjezdu do Prahy na tom při další ukázce neschopnosti něco dělat už nic nezmění. 

Tedy pokud se nepřidáme všichni. 

Přijímáme tipy. 

Kde se v den demonstrací budou nacházet Fiala s Pekarovou Adamovou? 

Určitě ne poblíž nespokojených občanů.


Zdroj