Pod rouškou klimatických změn jsou Světové ekonomické fórum a někteří miliardářští členové posedlí resetováním globálního potravinového řetězce.

15.03.2024

Bezos je po Gatesovi další miliardář, který investuje do výroby umělého masa a mezitím propaguje klimatický alarmismus, jehož cílem je postupně zakázat maso skutečné.

Pokud miliardáři investují do podobných počinů, pak je celkem jasné, že počítají s tím, že tyto plány na postupnou přeměnu jídelníčku budou i nadále realizovány.

Maso má být nahrazeno hmyzem a masem umělým – ať už z rostlinných bílkovin (s přísadou mnoha éček) nebo vypěstovaným v laboratoři z buněk embryí na principu rakovinného bujení.

Lze předpokládat, že podobné nepřirozené "maso" nebude žádným příspěvkem ke zdravé výživě a ani příliš hodnotným zdrojem bílkovin.

Místopředsedkyně Bezos Earth Fund Lauren Sánchezová tento týden na vícedenní akci Aspen Ideas: Climate v Miami Beach Convention Center oznámila, že fond investuje desítky milionů dolarů do rozvoje vědy a technologie kolem "alternativních proteinů."

Sánchezová uvedla, že investice ve výši 60 milionů dolarů zřídí Bezosova centra pro udržitelné bílkoviny jako součást iniciativy Bezos Earth Fund ve výši 1 miliardy dolarů na transformaci potravinového dodavatelského řetězce.

Bezos Earth Fund uvedl v tiskové zprávě: "Centra se zaměří na hlavní technologické překážky snižování nákladů, zvyšování kvality a zvyšování nutričního přínosu alternativních proteinů pokrokem ve vědě a technologii."

Sánchezová řekla: "Musíme nakrmit 10 miliard lidí zdravými a udržitelnými potravinami po celé toto století a zároveň chránit naši planetu. Můžeme to udělat a bude to vyžadovat spoustu inovací."

"Náš svět je připraven na transformaci, na budoucnost, která nebude omezena kompromisy. Řešení našich největších výzev často vychází z tiché vytrvalosti těch, kteří jsou ochotni klást otázky, přetvářet a inovovat," dodala.

Pod rouškou klimatických změn jsou Světové ekonomické fórum a někteří miliardářští členové posedlí resetováním globálního potravinového řetězce. 

Pokoušejí se donutit světovou populaci, aby přešla od stravy založené na mase k hmyzu, falešnému masu a rostlinným GM potravinám.

I to je důvodem likvidace evropského zemědělství, které bude díky bezpočtu regulací a smlouvám o volném obchodu se zeměmi s neregulovaným zemědělstvím konkurenceneschopné.

Vyvlastňování farem v Holandsku a ničivý Green Deal pro celou Evropu je především depopulační politika, která může být prosazována jen díky, tomu, že většina lidí naletěla na lži o "zlém CO2" produkovaném lidskou činností, včetně zemědělství.


Zdroj