Podobně jako jako v době německého nacismu se i dnes stává z olympijských her nástroj ideologické propagandy nejhrubšího zrna.

27.04.2024

Zvrácenost současného Západu řízeného vládnoucími mocenskými elitami k sebedestrukci se projevuje ve všech oblastech. Jednou z nich je i z hlediska ideologické manipulace sport. Jejím vrcholem je olypismus. Podobně jako jako v době německého nacismu se i dnes stává z olympijských her nástroj ideologické propagandy nejhrubšího zrna.

Nejenže bylo ruským sportovcům zakázáno startovat na olympiádě pod ruskou vlajkou (zatímco například izraelští jsou navzdory vraždění Palestinců přímo posvátně vítán). 

Především však pařížská olympiáda má být platformou pro propagaci ideologických zvráceností euro-amerických mocipánů.

Kromě enviromentálních klišé a lží tvořících pozadí zelené agendy, patří mezi základní rozvratná dogmata také monstrózní podpora všemožných - často uměle vytvořených - menšin proti ovládané většině. 

K těm dlouhodobě neprotěžovanějším patří nenávistná ideologie homosexualismu (o nešťastné devianty v ní pochopitelně vůbec nejde).

Není proto divu, že při pařížských olympijských hrách bude hrát právě tato již pevně zakotvená ideologie důležité místo. 

Ostatně jedním z důvodů nenávisti k ruské vzpouře proti civilizační destrukci Západu je právě jeho vzepření se klíčové ideologii homosexualismu (a opakujme: o homosexuály jako takové v ní vůbec nejde, pouze o společenský rozvrat všech konstitutivních hodnot).

Homo-cirkus v Paříži

Sport se stal důležitým nástrojem vládnoucí ideologie, nedílnou součástí její politické propagandy. 

Zatímco před několika lety bylo v kurzu poklekávání sportovců na počest černého kriminálníka, který zemřel při policejním zásahu, nyní se stále víc prosazuje LGBTQ a klimatická agenda.

Nedávno jste si zde mohli přečíst o ambiciózních plánech německé vlády, která se chystá z ME ve fotbale udělat jednu velkou agitku vládnoucí ideologie – od podpory udržitelnosti v podobě veganských pokrmů na stadionech až po nové dresy německých fotbalistů, které svými barvami údajně vyjadřují pestrou multikulturní společnost.

Macronova Francie hodlá udělat podobný cirkus z Olympiády. 

Zatímco klimatická agenda bude podpořena například tím, že v ubytovacích zařízeních sportovců a novinářů nebude v rozpálené letní Paříži žádná klimatizace (!), LGBTQ komunita bude mít dokonce svůj vlastní "svatostánek."

Je to ostatně víc než symbolické, protože poprvé v historii olympijských her budou v mnoha ženských kategoriích soutěžit biologičtí muži, kteří se prohlašují za ženy

V minulosti se muži občas objevili pouze mezi běžkyněmi, nyní by už mělo jít o mnoho dalších sportovních disciplín.

V Paříži bude mít homosexualismus svou "centrálu" s příznačným názvem "Pride House" (připomeňme, že v angličtině má slovo "Pride" hlavní význam jako "Pýcha"). 

Bude propagovat LGBT ideologii a "oslavovat" homosexuální a genderově zmatené sportovce, stejně jako jejich příznivce.

Tato šílenost se poprvé objevila na zimních olympijských a paralympijských hrách v roce 2010 v kanadském Vancouveru. 

Od té doby byl v různých formách stálicí na všech olympijských hrách, s výjimkou zimních olympijských her v Pekingu v roce 2022 a zimních her v ruském Soči v roce 2014 - a to kvůli zákazu LGBT propagandy mezi dětmi a mládeží těchto zemí.

Kdepak sport, ideologická "nalejvárna"!

Prezident výkonného výboru Paříž 2024 Tony Estanguet 17. května loňského roku, na takzvaný "Mezinárodní den proti homofobii, bifobii a transfobii," oznámil, že hry budou hostit "Pride House." 

"Jsme přesvědčeni, že sport mění životy a že je také impozantním nástrojem pro změnu mentality a přispívání k boji proti diskriminaci," poznamenal s eufemistickou narážkou na odpor vůči homosexualitě a transgenderismu nejen ve francouzské veřejnosti.

Estanguet, bývalý slalomář na kánoi, také uvedl, že LGBT sportovci budou mít letos v létě "spoustu příležitostí" ukázat své smýšlení, což je signál, že duhové vlajky musí být na letošní soutěži výraznější než kdy v minulosti. 

Olympijské webové stránky uvádějí, že účelem "Pride House" je "oslavit LGBT sportovce a zajistit jejich zviditelnění programem slavnostních, kulturních a vzdělávacích aktivit po celou dobu trvání her".

Také bez ironie říká, že "Pride House je otevřen každému, kdo věří v potřebu inkluzivnějšího sportu", čímž vylučuje ty, kteří nevěří v "inkluzivnější sport", ale prostě zpátečnicky jen ve sport.

Na zimních olympijských hrách v roce 2022 bylo podle LGBT webu OutSports nejméně 36 sportovců, kteří se veřejně identifikují jako LGBT. 

Na letních hrách v Tokiu v roce 2020 jich bylo už 186, což je zatímní "olympijský rekord".

Korporace v čele

Letos by měl být jejich počet právě díky mužům v ženských sportech (tedy osob, které se prohlašují za trans) ještě o něco vyšší. 

Mezi partnery uvedené na webových stránkách letošních olympijských her patří megakorporace jako AirBNB, Bridgestone, Coca-Cola, Deloitte, Panasonic, Procter & Gamble, Samson, Toyota a VISA.

Začátkem tohoto měsíce se v Řecku konal první ceremoniál her, 30 minutový rituál zapalování pochodní, ve starověkém chrámu Héry, manželky Dia, krále řeckých bohů. 

Řecká herečka Mary Mina, obklopená ženským harémem, hrála roli "velekněžky" a pronesla "modlitbu" za lidstvo k Diovi a Apollónovi. 

Představení, které bylo právem zesměšňováno křesťany je předehrou antikřesťanské frašky "olympijského mixu" donedávna čistě ženských sportovních disciplín biologickými muži.

Letošní hry jsou také označovány za první "genderově rovnoprávnou" olympiádu. 

To znamená, že muži a ženy budou mít v soutěžích povinné zastoupení 50:50

Jinak řečeno, bude stejný počet mužských sportovců jako sportovkyň (bez ohledu na to, že mezi nimi bude brzy převažovat počet biologických mužů).

Prezident Mezinárodního olympijského výboru Thomas Bach při slavnostním zapálení pochodně zopakoval Estanguetovy poznámky a poznamenal, že letošní hry budou "mladší, inkluzivnější, více městské, udržitelnější."

Co mají "udržet" - je jasné.


Zdroj


Q.S.

Nevím jak vás, ale mě už sport a jeho sledování dávno nebaví. Je to celé o penězích a propagandě a ještě tohle.

Kdo normální se na tohle chce dívat a podílet se na tom?

Člověk bude nakonec vyštván z veřejného prostoru těmito zvrácenostmi tak jako tak,

jelikož se společnost nechá programovat a manipulovat už zcela bez odporu, dokonce svůj úpadek považuje za cosi pokrokového.

Caligula, Nero, Heliogabalus  - vzor současného západu.

Co bylo včera nepřijatelné, je dnes normou.

Děkuji, ale nechci...