Připravuje se drtivé vítězství liberálně demokratických stran pomocí korespondenčních voleb. Pro začátek...

26.02.2024

Zavedení korespondenčního hlasování a vytvoření obřího voličského seznamu v zahraničí je jen otázkou krátkého času. Liberální demokracie a její partaje by bez podvodných korespondenčních hlasů těžkou zůstala u moci.

V mediích se proto začínají objevovat rozhořčené články "korespondenčních voličů", kteří prý budou hlasovat proti těm, kteří těmhle podvodům chtěli zabránit. 

Články připomínají budovatelské dopisy z 50. let, kdy "pracující" požadovali potrestání buržoustů a záškodníků, nebo nedávnou korona plandemii, kdy zase "čtenáři" požadovali povinné očkování všech…. 

Ostatně autoří obého pocházejí ze stejné líhně.

Buduje se informační pole, aby se následné volební podvody mohly mediálně zdůvodnit jako rozhodný hlas korespondenčního voliče pro "liberálně demokratické strany". 

Podvody následně potvrdí i "nezávislá justice", poslední prezidentské volby v USA toho byly nejlepším příkladem.

Volby budou jen divadlo pro hlupáky, kteří nechápou, že změna režimu se u nich dosáhnout nedá.


Zdroj


Q.S.

Systém je designovaný tak, aby reálně už žádné voliče nepotřeboval, ty nahradí software a reklama v médiích, která bude udržovat zdání.

Vlastně už dnes systém lidi nepotřebuje, tedy minimálně ty, které si neplatí a kteří ho bezvýhradně podporují a udržují.

Všichni ostatní jsou zařazeni na seznam nepřátel určených dílem k likvidaci, dílem k převýchově. 

Statisíce lidí v zahraničí najednou požadují korespondenční volbu, všichni se aktivně zajímají o politiku v tisíce kilometrů vzdálené vlasti a všichni budou uvědoměle volit....