Proč vojska NATO v době covidu obsazují Slovensko? Bude válka?

10.03.2021

Co se děje na Slovensku? Plánované akce? V době pandemie? Kdo a kdy plánoval, když covid nás údajně likviduje rok a čtvrt? Příprava na válku s Ruskem? A locdownem se oslabujeme proč?

Lockdown pre ne neplatí. 

Sedemnásť vojenských konvojov po slovenských cestách a železniciach za sedem dní. 

Trošku priveľa na mierové časy. 

Ešteže Slováci cesty povinne vyprázdnili a sú zavretí doma!

Ministerstvo obrany SR upozorňuje na svojom webe obyvateľov Slovenska, že v období od 8. do 14. marca 2021 je cez územie SR plánovaných sedemnásť cestných presunov zahraničných spojeneckých ozbrojených síl.

Konkrétne pôjde o presun amerických, nemeckých, poľských a švédskych vojakov. 

Rezort obrany zdôrazňuje, že tranzity boli riadne schválené v zmysle opatrenia Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

V období od 8. do 14. marca 2021 sa uskutočnia tiež cestné presuny techniky Ozbrojených síl SR na trasách Nitra - Prešov, Zvolen - Hlohovec, Prešov - Nemecká, Hlohovec - Zemianske Kostoľany a späť, Nemecká - Nitra, Hlohovec - Nemšová a späť, Nemšová - Sereď a späť, Kolíňanský vrch - Nitra, Ruskov - Sklené, Rašov - Záhorie, Zemianske Kostoľany - Nemšová a späť, Sliač - Žilina a späť, Poprad - Sklené, Zemianske Kostoľany - Michalovce a späť, Sliač - Zemianske Kostoľany a späť, Zemianske Kostoľany - Trenčín a späť, Prešov - Trebišov a späť, Zemianske Kostoľany - Mokraď, Zemianske Kostoľany - Zvolen, Prešov - Zemianske Kostoľany, ako aj na trase Michalovce - Kamenica nad Cirochou.

V uvedenom období je plánovaný taktiež železničný presun na trase Prešov - Zemianske Kostoľany.


Zdroj