Proč známému biologovi zastavili financování?

26.05.2019

Dr. Chris Exley je profesorom bioanorganickej chémie na Keeleovej univerzite a honorárnym profesorom na UHI Millenium Institute. Je biológom s titulom PhD. v ekotoxikológii hliníka a jeho výskum sa od roku 1984 až do súčasnosti zameriava na fascinujúci paradox: "Ako to, že tretí najčastejšie sa vyskytujúci prvok v zemskej kôre (hliník) je pre život nepodstatný a do veľkej miery dokonca nepriateľský?"

Záhada hliníka

Dr. Exley pokračuje vysvetľovaním toho, že skúmanie tejto záhady je "potrebným výskumom v nespočetnom množstve vedných odborov, počnúc základnou anorganickou chémiou reakcie hliníka a kremíka, až po potenciálne komplikovanú biologickú využiteľnosť hliníka na ľuďoch".

Vo svojom životopise tiež vysvetľuje, ako ho "fascinuje prvok kremík vo vzťahu k živým veciam, ktorý, ako druhý najčastejšie zastúpený prvok v zemskej kôre, tiež takmer nemá biologickú funkciu.

Jednou z možných funkcií kremíka je držať hliník mimo biológie a toto v našej skupine tvorí veľkú časť výskumu. Zaujíma nás aj biologická silicifikácia"(zdroj)

Teraz už vieme, že hliník nemá v ľudskom tele miesto. Človek nemusí byť génius, aby vedel - vďaka práci Exleyho a mnohých ďalších - že hliníkspôsobuje priam pohromu v každom biologickom systéme.

Iste, ide o skvelý materiál na výrobu áut a lietadiel, no úplne preukázateľne nepatrí v nijakom množstve (ani malom) do ľudského tela, Je totiž nesmierne toxický a predstavuje jednu z najnebezpečnejších a nervovo najtoxickejších látok, aké človek pozná.

Tu je skvelé krátke video od Dr. Christophera Shawa z University of British Columbia, ktoré to vysvetľuje (v angličtine):


Zoznam Exleyho prác si môžete pozrieť  TU.

Prečo Dr. Exleymu zablokovali financie na výskum?

Exley nedávno začal na GoFundMe zbierať peniaze na výskum hliníka vo vakcínach. Napriek faktu, že sa hliník pridáva do očkovacích látok ako adjuvans pre vyvolanie imunitnej reakcie, nikdy nebola posudzovaná jeho bezpečnosť.

Povedali by ste si, že naše štátne úrady pre reguláciu zdravotnej starostlivosti vykonajú patričné bezpečnostné štúdie všetkých zložiek vakcín, no tak to nie je. Napriek tomu sa vakcíny vyhlasujú za úplne bezpečné pre všetkých.

Svoju kampaň rozbehol po odmietnutí svojej žiadosti o financovanie predstaviteľmi vedy.

Prečo by bola zamietnutá štúdia na posudzovanie hliníka vo vakcínach a účinku, aký má na ľudské telo a malé deti?

Prečo by takáto štúdia nebola v najlepšom záujme ľudstva a ľudského zdravia?

Prečo je potláčaná veda? Nechceme zistiť viac?

Doslova každá štúdia, ktorá vystupuje s tvrdením, že sú vakcíny bezpečné, neberie do úvahy vystavenie človeka viacerým zložkám vakcíny a ich bioakumuláciu, teda to, kde v tele končia a čo robia.

Vykonanie štúdií by mohlo túto tému upokojiť a hypotéza, ktorú treba overiť, je celkom prostá: "Žiadny hliník v mozgu dieťaťa rovná sa žiadny autizmus."

Britská akadémia vied nedávno zbieranie finančných prostriedkov zastavila, očividne po "protestoch ostatných vedcov." (zdroj)

Skvelý článok, týkajúci sa nedávneho zastavenia financovania, uverejnil na platformách svojich sociálnych sietí Robert F. Kennedy, ml., na základe ktorého som si to začal prvýkrát uvedomovať.

"Ten, kto potláča otvorenú diskusiu, potajme pochybuje, že to, čo tvrdí, je naozaj pravda." - Wendel Phillips.

GoFundMe dnes zastavila crowdfundingovú kampaň Dr. Christophera Exleyho na skúmanie hliníka vo vakcínach.

Dr. Exley, popredná svetová autorita na toxicitu hliníka, zrejme nahneval kartel farmaceutického priemyslu, keď jeho pitvy odhalili astronomicky vysoké koncentrácie hliníka v mozgoch detí s autizmom.

Ďalšie jeho štúdie dávajú do súvisu hliník v Gardasile od spoločnosti Merck a ďalších vakcínach s demenciou, Alzheimerovou chorobou a autizmom.

Záver

Dr. Exley sa týmto pridáva na dlhý zoznam vedcov, ktorí boli umlčaní pre spochybňovanie bezpečnosti očkovacích látok.

Zatiaľ čo v USA republikáni cenzurujú klimatológiu na Agentúre životného prostredia, demokrati zasa hlasno volajú po cenzúre vedy o očkovaní.

Ekvivalentom amerických demokratov u nás na Slovensku sú (pseudo)liberáli a takzvaní progresívci, no často sa to nesie naprieč politickým spektrom (farmaceuticky priemysel má zrejme podchytených všetkých, až na pár výnimiek).

Pripadá mi zvláštne, že títo politici nechápu, že cenzúra sa nezlučuje s demokraciou. Napríklad sudca Najvyššieho súdu USA Potter Stewart nazval cenzúru "charakteristickým znakom autoritárskeho režimu".

Heinrich Heine raz poznamenal (zdroj): "Tam, kde pália knihy, budú nakoniec páliť ľudí."

Zdroj