Protože oni tu zodpovědnost vztáhli na každého z nás, to již není odpovědnost současné české vlády, ale je to odpovědnost českého národa, každého z nás. A tomu se již nejspíše nevyhneme...

23.01.2024

Z hloubi své duše bych se chtěl omluvit Rusům za to, co jsme jim udělali! Ale slova jsou jen slova, ty životy dětí, žen a dalších občanů již nevrátí! Slovo spáchaný zločin ani nevymaže, ani nevrátí čas! Nejméně od roku 2013 jsem se tady na CFP snažil upozorňovat na to, že na Ukrajině probíhá západem řízená a placená instalace fašisticko- nacistického režimu s cílem postavit tuto zemi proti Rusku! Pořád dokola jsme tady psali o bestiálním upalování a vraždění lidí v domě Odborů v Oděse, o tom, že takováto bestialita je plně srovnatelná s tím, když hitlerovští nacisté naháněli ruské obyvatelstvo do stodol a kostelů a pak je tam upalovali!

Opakovaně jsme upozorňovali, že ukrajinské, nacistické batalióny se od roku 2014, během Porošenkovy operace ATO, cíleně zaměřují na Donbaské civilní obyvatelstvo! 

V opuštěných, dělostřeleckých zákopech ukrajinské armády byly tehdy, jako záměrné cíle, na mapách nalézány a zakresleny mateřské školky, tržiště, nemocnice! 

Neustále jsme zde, od té doby, ukazovali fotografie z Aleje Andělů - z pohřebiště a pamětníku zavražděných donbaských dětí! 

To bylo již tehdy! 

A jaká byla tehdy odpověď našich českých, politických elit? 

Buď naprosté mlčení, a to většinou až do dnešní doby nebo i souhlas, že je to tak v pořádku, dokonce i pochvala, že si to tak ti lidé v Oděse zasloužili... 

 Například náš diplomat, v současnosti zmocněnec ministerstva zahraničí pro energetickou bezpečnost - Václav Bartuška: 

"Šlo to jakoby přes kopírák a popírá to teorii o lidovém povstání. Skupina civilistů obsadí budovy administrativy, muži, ženy, děti. Do dvou dnů se tam začínají nosit zbraně, ženy a děti odcházejí, zůstávají ozbrojenci. Pokud se jim postavíte rychle čelem, jako to udělali třeba v Oděse, kde je prostě upálili, nebo v Dněpropetrovsku, kde je prostě zabili a pohřbili u silnice, tak máte klid. Když to neuděláte, tak máte válku. To je celé," - to je jeho komentář k oděské tragédii, kterým se prezentoval v roce 2015! 

 Mimochodem zamysleli jste se někdy nad tím, jaký typ lidských charakterů nám vlastně vládne? 

Abychom pochopili, občas není na škodu porovnávat si některé výroky a činy v probíhajícím čase. 

O to lépe pak pochopíme mentalitu našich českých, politických elit. 

Zatímco Bartuška vyjádřil kdysi, v roce 2015, souhlas s upálením lidí v domě Odborů v Oděse (jenom pro upřesnění - ti lidé tam tehdy utekli v zoufalství, oni si tam nenosili žádné zbraně), tak jiný náš ministerský potentát z ministerstva práce a sociálních věcí - Jurečka - o nějakých 9 let později - si přece nezkazí vánoční večírek a slaví, přestože v tu chvíli již ví, že v nedaleké budově FFUK bylo zastřeleno několik studentů, a on slaví až do pozdních hodin... 

Proč by si měl něčím takovým kazit zábavu, on přece patří k jiné kastě! 

Ještě stále to nechápete? 

Tak ještě blíže pro pochopení: 

Máte doma narozeninovou nebo vánoční oslavu, ze sousedního domu slyšíte střelbu a víte o tom, že jsou tam mrtví lidé. 

A co uděláte? 

No přece zavřete okno a slavíte dál! 

To je dnes přirozené, tak to má být! 

A to se bavíme jen o ministru Jurečkovi, to je, dle mne, v rámci této naší vlády jen slabší kalibr. 

Dokážete si v takové roli představit třeba naši ministryni obrany Černochovou, až bude rozhodovat jak a koho z nás a našich dětí poslat na ukrajinskou frontu? 

Nebo si snad myslíte, že ona je, na rozdíl od Jurečky, moudrá a empatická a slouží jen a jen svému národu? 

 Opakovaně jsme tady před našimi posledními parlamentními a prezidentskými volbami varovali, že volba stran jako jsou TOP 09, STAN, Piráti, KDU-ČSL, ODS nebo později Petra Pavla je volbou diktovanou z nadnárodního, globálního, tedy amerického a jím řízeného bruselského establishmentu! 

 A že to velmi rychle povede k naší národní zkáze, neboť takto to bylo z těchto míst pro nás naplánováno! 

 Ano, výsledek našich posledních parlamentních voleb je do značné míry dílem Rychetského, předvolebního, ústavního podrazu, dohadovat se jen můžeme, do jaké míry byl tento výsledek ještě zmanipulován elektronickým způsobem - to se již zcela běžně děje v našem tzv. západním, demokratickém světě, budiž poslední prezidentské volby v USA toho nejzářnějším příkladem!!! 

 Ale... 

 Ale kolik našich spoluobčanů (vím z vlastní zkušenosti) vám před posledními dvěma volbami řeklo: 

Volit budu Fialu, protože je to profesor a vypadá slušně? 

Volit budu Piráty, protože jsou pro svobodu a jsou free (hlavně ti mladí) atd. a tak podobně! 

A kolik z nich se vám svěřilo, že ten Pavel vypadá jako frajer a je to přece hen generál? 

O nic víc se nezajímali, vyjma toho, čím jim předtím vypláchli hlavy v ČT nebo na Seznamu-Novinkách? 

Tak co bychom potom chtěli...? 

 A tady teď najednou čtu (odkaz najdete pod článkem), že Česká republika je, vzhledem ke své velikosti a možnostem, evropským premiantem v dodávkách zbraní a munice na Ukrajinu. 

Třeba těch zbraní, které nedávno zcela cíleně a bez jakéhokoliv vojenského opodstatnění vraždili civilisty, včetně dětí na tržišti v Belgorodu, a to právě v době, kdy se tam těch civilistů schází nejvíce, tedy po práci. 

Že totéž se stalo včera na tržišti v Doněcku! 

Jestli to byly opět české zbraně se teprve dozvíme, doufejme, že ne!!! 

A tak o tom přemýšlím, hledám ve své vlastní životní zkušenosti odpověď a zeptám se vás: 

 Myslíte si, že tím nejhorším, co by vás (nás) tady v tom našem českém životě mohlo ještě potkat, je to, že přijdeme postupně úplně o všechno? 

Že budeme nakonec vděční za ty nejobyčejnější každodenní potřeby, které byly ještě o deset let dříve běžnou samozřejmostí? 

 Obávám se, že nikoliv. 

A nic naplat nám jednou nebude, že my jsme tam ty zbraně posílat nechtěli, že my s tím nemáme nic společného, že to ta Fialova a Černochové vláda... 

Protože oni tu zodpovědnost vztáhli na každého z nás, to již není odpovědnost současné české vlády, ale je to odpovědnost českého národa, každého z nás. 

A tomu se již nejspíše nevyhneme... 

Takový je prostě osud, to je jeho logika i fyzikální zákonitost: 

 Krev děti a lidí, zavražděných na Donbase, a to na základě cizího mocenského zájmu a podvodu, nakonec nemůže dopadnout jinam, než na hlavy všech těch, kteří se na tom podíleli. 

 Byl bych velmi rád, kdybych se v tomto mýlil nebo alespoň, aby ty následky pro náš český národ byly co možno nejmenší!!!

https://echo24.cz/a/HbYeJ/zpravy-svet-cesko-poslalo-na-ukrajinu-dve-tretiny-sve-tezke-techniky-uvadi-analyza<br>


Zdroj