Skrytý systém sociálních kreditů v akci

07.02.2024

Debanking je vyzbrojování financí za účelem sociální kontroly, což se ve svobodné společnosti prostě nestává. Tím, že Chase Bank odstraní bankovní účty mé, mého generálního ředitele, finančního ředitele, jejich manželů a děti, dává lidem možnost ochutnat, jak se digitální měny centrální banky (CBDC) budou používat ke kontrole mas.

V USA se 81,37 % všech vyhledávání na počítači provádí přes Google. 

Celosvětově je její tržní podíl pro vyhledávání 85,53 %. 

Jeho monopol k vyhledávání dává Googlu obrovský vliv na to, co lidé mohou vidět a o čem se dozvědět, což je neuvěřitelně nebezpečné. 

Google sám o sobě může snadno zavádět a "deedukovat" globální populaci pro příští generace.

Systémy umělé inteligence jsou také programovány s pro-farmaceutickou propagandou, která se od nynějška stane dominantní znalostní základnou pro lidstvo.

Abych zachoval život zachraňující informace o zdraví, které se aktivně cenzurují, aby se vymazaly z lidské paměti, vytvářím mistrovský video kurz, který shrne mou celoživotní práci.

Po dokončení bude kurz k dispozici předplatitelům Substacku, kteří si mohou stáhnout videa a sdílet je s ostatními

8. srpna 2023 jsem se připojil k Mikeovi Adamsovi, známému jako "The Health Ranger", na jeho platformě Brighteon pro volný projev, abych prodiskutoval naši debanking bankou JP Morgan Chase Bank.

Jak již bylo uvedeno, v polovině července jsem spolu s mým generálním ředitelem a finančním ředitelem – oba jsou se mnou téměř 20 let – obdrželi stejné dopisy, ve kterých nás informovali, že Chase Bank ruší naše účty, jakož i účty jejich manželek a dětí.

Iracionální výmluvy

V původních dopisech byl uveden jediný důvod,že došlo k "neočekávané aktivitě" na nespecifikovaném účtu. 

Později zástupce řekl novinářům, že zavírání účtů se obvykle provádí jen za účelem boje proti praní špinavých peněz. 

Žádná obvinění z praní špinavých peněz však proti mně nikdy nebyla vznesena a ve skutečném případě praní špinavých peněz přímo zabaví vaše účty.

Nedají vám měsíc na to, abyste své podnikání přesunuli jinam.

Poté, v odpovědi na dopis finančního ředitele Floridy Jimmyho Patronise, ve kterém zpochybnil rozhodnutí banky zavřít naše účty, mluvčí Chase odpověděl, že účty byly zavřené, protože:

"…zákazník byl při několika příležitostech předmětem regulační kontroly ze strany federální vlády z důvodu zapojení se do nezákonné činnosti související s marketingem a prodejem spotřebních produktů a máme zákonnou povinnost zabránit tomu, aby finanční prostředky pocházející z těchto činností proudily přes naši banku."

Poslední "federální kontrola" našeho podnikání byla před 2,5 lety v roce 2021, 4 když nám Úřad pro kontrolu potravin a léčiv poslal varovný dopis, ve kterém nás obvinil z prodeje vitamínů C, D, kvercetinu a Pterostilbene Advanced na "zmírnění, prevenci, léčbu, diagnostiku". nebo vyléčit COVID-19 u lidí, v rozporu s federálním zákonem o potravinách, drogách a kosmetice.

Varovný dopis však není důkazem nezákonné činnosti. 

Je to obvinění. 

Odpověděli jsme na dopis FDA a dali jsme jim vědět, že jejich obvinění jsou nepodložená, a tím to skončilo. 

Zákon jsme neporušili.

Pokud Chase bude trvat na tom, že má "zákonnou povinnost" zbavit mě, mé zaměstnance a jejich rodiny, kvůli starému varovnému dopisu FDA – který neměl žádný právní základ a nikdy nevedl k trestnímu stíhání –, pak by Chase Bank byla také zákonně povinna zrušit banku.

Proč ne?

Skrytý systém sociálních kreditů v akci

Ačkoli mnozí byli za posledních pár let zbaveni bankovního účtu, na této akci je obzvláště pobuřující to, že nebyla zaměřena jen na mě, ale také na mé zaměstnance a jejich rodiny.

Toto je jedna z primárních charakteristik čínského systému sociálních kreditů, kde jsou lidé trestáni za svá spojení. 

Je to ozbrojování financí za účelem sociální kontroly, což se ve svobodné společnosti prostě nestává.

V tomto ohledu kroky Chase Bank naznačují, že jsme ve zcela nové fázi projektu sociálního inženýrství globalistů.

Je to také předzvěst toho, jak se digitální měny centrální banky (CBDC) budou používat ke kontrole mas.

Chase Bank je součástí vládního výboru pro cenzuru.

Je zajímavé, že nedávno jsme zjistili, že Chase Bank je jedinou bankou zastoupenou v poradním výboru pro kybernetickou bezpečnost Agentury pro kybernetickou bezpečnost a bezpečnost infrastruktury (CISA), což může vysvětlovat, proč se Chase zaměřil na mé podnikání.

Tento poradní výbor poskytuje "strategická a proveditelná doporučení" řediteli CISA v "problémech kybernetické bezpečnosti".

Zástupce Chase byl přítomen 1. března 2022 na zasedání Poradního výboru pro kybernetickou bezpečnost na ochranu kritické infrastruktury před dezinformacemi, na kterém Laura Dehmlow, šéfka sekce FBI's Foreign Influence Task Force (FITF) varovala, že "podvratná informace" na sociálních médiích by mohla podkopat veřejnou podporu vládě USA a že "mediální infrastruktura" musela být brána na zodpovědnost.

Členové komise dále diskutovali o tom, jaký by měl být strategický přístup vlády k dezinformacím a dezinformacím, jak nejlépe organizovat sdílení informací mezi veřejným a soukromým sektorem a jak spolupracovat napříč kanály.

Nyní víme, že byl implementován formalizovaný proces, který umožnil vládním úředníkům přihlásit se na speciální portál, kde mohli označit obsah sociálních médií k odstranění.

Zeptejte se sami sebe, proč byla velká banka zahrnuta do setkání, na kterém se snažili najít nejlepší způsob, jak by vláda mohla cenzurovat Američany? 

Se vším, co nyní víme o domácích cenzurních aktivitách CISA, se zdá být rozumné domnívat se, že součástí původní strategie bylo zbrojení ve financích – zbavení bank "domácích hrozeb".

Měla tedy CISA prsty v rozhodnutí banky zavřít mé podnikatelské účty a účty klíčových zaměstnanců a jejich rodin? 

Zatím o tom nemáme žádné důkazy, ale nepřekvapilo by mě to.

Případem je generální prokurátor Floridy

Guvernér Floridy Ron DeSantis podepsal v květnu 2023 legislativu, která specificky zakazuje finančním institucím odepírat nebo rušit služby na základě politického nebo náboženského přesvědčení, takže můžeme skončit jako testovací případ pro tuto novou legislativu. 

Momentálně spolupracujeme s generálním prokurátorem státu Florida.

Bohužel, během rozhovoru jsem se nesprávně vyjádřil a řekl, že kancelář generálního prokurátora podává žalobu k Chasea. 

Ještě tam však nejsme. 

Bylo mi řečeno, že je ještě příliš brzy říci, zda budou vznesena obvinění.

Druhé podpálení Alexandrijské knihovny

Svůj web jsem spustil v roce 1997. 

Google ještě ani neexistoval. 

A celá léta, až do roku 2015, zůstal internet necenzurovaný.

Mohli jste najít informace o všem, co vás napadne.

To, co se nyní děje s internetem, připomíná vypálení alexandrijské knihovny, skladu nejdůležitějších a nejvzácnějších informací světa. 

Například knihovna starověké Alexandrie v Egyptě byla kdysi známá jako "největší nahromadění lidských znalostí v historii".  

Historické zdroje uvádějí, že mohlo existovat až 400 000 papyrových svitků zaznamenávajících starověká díla a poznatky, včetně 200 000, které dal Marcus Antonius Kleopatře.

Nevysvětlitelně, podobně jako jejich bratranci z 21. století, včerejší světoobčané zjevně neocenili tento široký soubor znalostí a v průběhu staletí knihovnu vícekrát vypálili, až dodnes prakticky žádná z knihoven neexistuje.

Nyní se knihovna moderního světa, Google, v podstatě spálila tím, že naprogramovala své vyhledávací algoritmy tak, že nemůžete najít nic jiného než oficiálně schválené informace, pokud neznáte adresu URL toho, co hledáte.

Pokud se spoléháte na jakékoli vyhledávací nástroje, vaše výsledky vyhledávání budou obvykle omezeny na méně než 100 odkazů, na které můžete kliknout, i když mohou existovat desítky nebo stovky milionů výsledků.

V USA se 81,37 % všech vyhledávání na počítači uskutečňuje přes Google.  

Celosvětově je její tržní podíl pro vyhledávání 85,53 %.  

Její monopol na vyhledávání dává společnosti Google obrovský vliv na to, co lidé mohou vidět a o čem se dozvědět, co je neuvěřitelně nebezpečné. 

Google sám o sobě může snadno zavádět a "deedukovat" globální populaci pro příští generace.

Jelikož však téměř každý vyhledávací nástroj používá data Google, nepřímá kontrola, kterou mají,

je pravděpodobně blíže k 95 %.

Nakonec se domnívám, že umělá inteligence převezme online vyhledávání a tehdy bude na danou otázku existovat pouze jedna odpověď

Netřeba dodávat, že to bude ještě nebezpečnější. 

Již nyní vidíme, že systémy AI jsou krmeny stálou stravou pro-farmaceutické propagandy a ničím jiným, a to se od nynějška stane dominantní znalostní základnou pro lidstvo.

Takže teď jsme v bodě, kdy musíme pracovat na zachování život zachraňujících informací a najít způsob, jak je distribuovat způsobem, který nelze cenzurovat. 

Naštěstí se online dostávají decentralizované alternativy, jako například Qortal, 17 Bastyon 18 a Nostr.

Adams také pracuje na přeměně Brighteonu na zcela decentralizovanou platformu peer-to-peer, kterou nebude možné cenzurovat ani vypnout.

Již brzy: Master Health Course

Momentálně pracuji na videokurzu o zdraví a výživě, který si lidé budou moci stáhnout na své osobní pevné disky, aby tyto informace nevyhasly. 

Pokud je to nutné, mohou jej uložit na palcový disk a rozdat přátelům a rodině, aby měli informace, které potřebují, aby také prosperovaly.

Existuje mnoho levných, základních strategií, které mohou radikálně zlepšit vaše zdraví, kvalitu života a dlouhověkost, a právě toto jsou věci, které se globalisté, technokraté a transhumanisté nyní snaží vymazat z databáze znalostí nahromaděných na internetu.

Myslím, že jsou doslova v procesu vymazávání základních zdravotních pokroků, které byly dobře známy a pochopeny již desetiletí (ne-li stovky či dokonce tisíce let), jako například skutečnost, že máte imunitní systém a živiny jsou potřebné pro a zlepší vaši imunitní funkci.

Doufám, že skončím s asi 50 moduly, přičemž každý modul bude jedno- až dvouhodinové video. 

Ve své celistvosti bude kurz kompilací mé celoživotní práce. 

Chci dát lidem knihovnu zdravotních strategií, ke kterým se mohou znovu a znovu vracet, i když budu pryč, a dokonce i tehdy, když bude zrušen internet.

Kurz bude uvolněn na Substacku pro předplatitele, kteří budou mít možnost klást otázky a v případě potřeby zveřejním následná videa. 

Skvělá věc na zveřejnění těchto informací ve formě video modulů a ne knihy je, že pokud budou k dispozici nové informace, můžu jednoduše zaznamenat aktualizaci.

Nemůžete se vrátit a změnit to, co jste vložili do knihy.

Předplatné Substack je 5 dolarů měsíčně nebo 50 dolarů ročně, takže je velmi cenově dostupné. 

Výtěžek ze substacků se používá na podporu neziskové organizace, která se věnuje zlepšování odolnosti vůči krizím. 

Zatím nemám název pro tento kurz, ale podělím se o více informací, když se bude blížit k dokončení.

Připravte se na Nezbytné

Jsem přesvědčen, že COVID-19 byl jen zkušební provoz

Chystá se pro nás něco mnohem horšího než COVID, takže se musíme připravit, jak nejlépe umíme. 

Součástí této přípravy je řešení jakýchkoli zdravotních problémů, které můžete mít, a udržování dobrého zdraví.

Být zdravý vás učiní odolnějšími tváří v tvář jakýmkoli potížím a nedá se říci, co globalistická kabala připraví dál.

Může to být další biologická zbraň, selhání elektrické sítě, nedostatek potravin, finanční kolaps, kybernetický útok na kritickou infrastrukturu nebo vykonstruovaná mimozemská invaze.

Shromažďování kritických údajů o zasílání zpráv a reakcích veřejnosti probíhalo během pandemie COVID, takže nyní mají technologickou schopnost identifikovat spouštěče, které maximalizují strach a poskytují jim největší míru kontroly. 

Mám podezření, že další krize bude mnohem horší už pro tuto skutečnost.

Ať už se rozvine jakákoli krize, teď víme, že se použije k protlačení tyranie, protože globální otroctví je konečným cílem. 

Chtějí úplnou kontrolu nad každou lidskou bytostí na zemi, od kolébky po hrobco jíte, co děláte a myslíte, co kupujete, jak a kde bydlíte a jak dlouho.

Další zásadní strategií přípravy je vybudování komunity, kde můžete sdílet znalosti.

Každý má jiné dovednosti a my se musíme naučit spolupracovat na místní úrovni a navzájem si pomáhat.

Osamělí vlci pravděpodobně nepřežijí množství krizí, které směřují k nám. 

Obyvatelé měst budou také čelit mnohem větším obtížím, protože tam je tak málo přírodních zdrojů. 

Takže, můžete-li, vypadněte z měst.

Na závěr bychom udělali dobře, kdybychom poslechli střízlivý rady George Orwella. 

Před svou smrtí v roce 1950, ve věku 47 let, řekl reportérovi, že "se může stát něco jako "1984", protože "toto je směr, kterým se svět v současnosti ubírá".

Skutečně, stále směřujeme stejným směrem i dnes, o 73 let později. 

Orwell pokračoval ve čtení úryvku ze své knihy "1984", po kterém následovalo poslední varování pro příští generace:

"V našem světě nebudou žádné emoce kromě strachu, hněvu, vítězství a sebeponižování. 

Sexuální pud bude vykořeněný. 

Zrušíme orgasmus. 

Nebude žádná loajalita kromě loajality ke straně.

Ale vždy zde bude opojení mocí. 

Vždy, v každém okamžiku zde bude vzrušení z vítězství, pocit pošlapání nepřítele, který je bezmocný. 

Chcete-li obraz budoucnosti, představte si, že na lidskou tvář bude navždy dupat okovaná bota."

Morálka, kterou je třeba vyvodit z této nebezpečné noční můry, je jednoduchá: 

Nedovolte, aby se to stalo. 

Záleží to na tobě.


Zdroj