Sociální sítě vědomě podporují pedofily

18.12.2019

Twitter se rozhodl tolerovat pedofilní devianty a jejich stránky. 

Stalo se tak po nátlaku "odborníků" jako jsou Dr. James Cantor z kanadského Toronta a jeho kolegové z Anglie, Německa a dalších pokrokových západních zemí. 

Proto si nyní dětí chtiví pedofilové mohou veřejně na twitteru vyměňovat poznatky z lákaní dětí k pedofilním hrátkám a další "užitečné" zkušenosti. 

Dr. Cantor se zasazuje za postupnou legalizaci pedofilii, například prosazuje, aby se pedofilové mohli veřejně uspokojovat na sexuálních hračkách, které budou reálně připomínat malé děti.

Je to jeden z další globalistických pokusů plně legalizovat pedofilii a zničit tradiční rodinu, bílou rasu a bělošské národy

Pro zajímavost si připomeňme, že za zakladatele pedofilního hnutí byl považován v USA žijící imigrant židovského původu Wilhelm Reich. (psali jsme zde)

Pokrok ale dělají pedofilové ve spolupráci s LGBT++P komunitou a jejich sponzory i u nás. 

Letos již po šesté pochodovali pedofilové v Praze v duhové průvodu Prague pride. 

Jeden z prvních kroků má proto být umožnění legalizace adopce dětí homosexuály, mezi kterými je asi 40 procent všech pedofilů. 

Tak by totiž získali pedofilové legální přístup k dětem již nyní, kdy je ještě pedofilie trestná a nikdo by si je nedovolil kritizovat, či kriminalizovat, protože to by byla homofobie a nenávist a na tu jsou již předem připravené paragrafy TZ.


Jan Veselý