Státní moc odsouhlasila eutanázii České republiky, díky jednomu volebnímu podvodu posvětí podvod další, protože korespondenční volby v podobě připravované vládnoucí klikou jsou skutečně naprosto zcestné.

30.01.2024

Po rozhodnutí zpolitizovaného Ústavního soudu týkajícího se sprostého okradení seniorů jsme se dočkali dalšího průšvihu spojovaného v budoucnosti s vládou Petra Fialy. Za Českou republiku podepsala válkychtivá a naprosto nekompetentní i primitivní ministryně obrany Jana Černochová smlouvu o dodávce amerických bojových letounů F-35.

O celém obchodu už je známo tolik podrobností, že nemá cenu se k nim vracet. 

Vzhledem k vlastnostem těchto strojů lze použít následné přirovnání. 

Je to stejné, jako kdyby si každý z nás koupil na dojíždění pro rodinné nákupy monopost Formule 1. 

Tedy naprosto nesmyslně drahé, totálně nepraktické, extrémně rychlé a jen minimu jedinců schopných ho ovládat předurčené vozidlo, používané navíc na nekvalitních komunikacích s nejvyšší omezenou rychlostí 30km/hod. 

Abyste ho mohli aspoň částečně, byť velmi omezeně provozovat, musela by se kompletně překopat infrastruktura, zákony, a i přesto by Vám ta formule byla k ničemu. 

Jen výrobce by si mnul ruce, protože by Vám ho nejen dobře prodal, ale ještě ho má povinnost po mnoho let servisovat.

Pod smlouvu připojil podpis člen nejméně oblíbené vlády v historii samostatného státu svou popularitou blížící se Háchovu kabinetu. 

O to je vše horší. 

Jediné pozitivní na tom všem je, že celá ta liberální mládež hájící eurounijonismus a jakési vymyšlené západní hodnoty bude celou tuto taškařici platit mnoho dalších let a důsledky průšvihu zvolení Pětikoalice dopadnou i na ni. 

Státní moc odsouhlasila euthanasii České republiky, díky jednomu volebnímu podvodu posvětí podvod další, protože korespondenční volby v podobě připravované vládnoucí klikou jsou skutečně naprosto zcestné a je s podivem, jak malé množství proliberálních příznivců dokáže udržet doma národ okradený i o poslední zbytek demokracie, tedy neukradené volby. 

Opravdu jsme tak tupí, že už dávno nejsou miliony Čechů a Moravanů v ulicích všech měst?

Nákup stíhaček proběhl dva týdny před připravovaným projevem odporu zemědělců vůči Pětikoalici. 

I kdybychom se jí dokázali zbavit, penále za zrušení smlouvy o nákupu F-35 je obrovské, nicméně reálně nižší, než budou důsledky dokončeného vládního byznysu. 

Nebude-li současná politická garnitura dohnána k zodpovědnosti, pak žít v této zemi je nadále zbytečné. 

Ne, nevyzýváme k exodu obyvatelstva, ale k naprosté ztrátě jakýchkoliv ohledů vůči této vládě. 

Každý jeden člen stran vládní koalice je vinen za to, co se nyní děje. 

Neomlouvejme tak ani jednoho Piráta, zástupce ODS, KDU-ČSL, Top09 či STAN. 

Všichni ti, kteří se podílí na možnosti nechat Fialu, Pekarovou Adamovou a další zločince vládnout, jsou vinni. 

Včetně ústavních soudců a představitelů s vládou spolčených médií. 

Přišel čas, kdy je třeba zásadně změnit jak zákony, tak i vyčistit domácí chlév. 

Pokud to nechápete, nic nejste ochotni obětovat a riskovat, jste nepotřebnými občany této země a jen se vezete v rozpadajícím se povozu taženým zkorumpovanou a na dálku ovládanou vládou schopnou se včas odpojit a zmizet do bezpečí. 

Jste na pokraji srázu, zatím si říkáte, že je dobré. 

Můžeme vás ujistit, že není.


Zdroj