Strašáci

21.03.2024

Dojem nutnosti zkrotit lidstvo, který se snaží šířit strůjci Green Dealu, je podporován mediálním šířením bludů a hrozeb. Každý den se k nám dostává množství informací o tom, že právě v té zemi, ve které někdo žije, se otepluje 2x více než jinde. Platí to pro většinu ,,uvědomělých" států. Teplotní mediální šok tak už postihnul Českou republiku, ale i Finsko, Švédsko, Holandsko, Slovensko či Francii a další oblasti včetně obou pólů.

Dalším hitem klimatoalarmistů je sucho. 

Vyschlé přehrady, řeky, jezera, vznikající pouště v Evropě, největší eroze půdy v historii. 

To jsou zprávy na straně jedné, na té druhé se zase zamlčuje kácení lesů, které brání výstavbě nesmyslných a doslova hnusných větrných a slunečních parků. 

Kvalitní zemědělská půda má být přestávána využita k pěstování základních plodin, chovy jsou vybíjeny a ukončovány pomocí veterinářů, ekonomických nástrojů a direktivy z Bruselu, ale naopak stoupá import potravin neznámého původu a kvalitativně často mnohem horších, než byly domácí, navíc pomocí velmi neekologické dálkové dopravy a vysokých nákladů na snahu zachovat jistou čerstvost. 

Vše postrádá logiku.

Za strašáka bylo vzato CO2. 

Přestože bez něj by absolutní většina rostlin neexistovala a zanikla, přičemž jeho podíl ve vzduchu je skutečně nevelký, ekoteroristé z něj vytvořili hrozbu. 

Pomocí něj dokázali během velmi krátké doby zlikvidovat velkou část automobilového průmyslu, vnutit lidem ve většině případů naprosto nepraktické elektromobily a začít tak omezovat jejich mobilitu. 

Mezitím na hladinu oceánů vyplouvají velké nákladní i turistické lodě, jejichž produkce CO2 mnohonásobně překračuje hodnoty zplodin, které vypouští všechna motorová vozidla na světě. 

Ve vzduchu se pohybují tisíce letadel denně, z nichž logiku věci postrádají především soukromé jety s minimem lidí na palubě. 

A když už se ukáže někdo rozumný, kdo na toto upozorňuje, vzápětí nám sdělí, že největším producentem CO2 je dýchající člověk a 2 miliardy lidí je tak akorát správný počet obyvatel planety. 

Jenže je nás 4x více, takže co s tím? 

Zvláště když Vám jiný výzkum říká, že kapacita Země je mnohonásobně větší.

Dalším paradoxem divadla kolem záchrany planety a ekologie je podpora války. 

Armády států celého světa používají množství techniky produkující nejen běžné emise ze spalovacích motorů, většinou jednoduchých, historických a pohybujících se mimo jakékoliv normy, ale v munici je také dost daleko škodlivějších těžkých kovů. 

Věříme, že se ekonormaři nezabývají měřením zátěže ovzduší v místech, kde dělostřelci pořádají své dýchánky s pozvánkami vypalovanými z velkorážních houfnic směrem k nepříteli. 

Armády však vcelku logicky ekologii neřeší vůbec, protože když protistrana trefí její tank, určitě nevyjede úklidová četa odstraňující olejem či naftou kontaminovanou půdu. 

Ani v dobách míru vojáci neinklinují k ochraně přírody, vzpomeňte si na vojenské prostory a jejich stav v době, kdy se tam cvičilo. 

A co tam zůstalo, když vojsko odešlo.

Přestože je stále zjevnější, že elektromobily nejsou ekologicky přínosné a dokonce jsou díky složitým technologiím a potřebným materiálům k výrobě a provozu pro přírodu mnohem více devastující než klasické automobily, vyrábí se jich stále více. 

A to i přes ne zrovna velký zájem uživatelů. 

Možná se na čas dostaly či ještě dostanou do módy, ne všechny jejich vlastnosti jsou tragické, ale baterie v nich jsou opravdu něco, co bude lidi ještě hodně trápit. 

Jejich hmotnost, složení, kapacita a časová výdrž po více stránkách prostě klasická paliva nahradit nedokážou. 

Nepřijdou-li inženýři s novým nápadem na jednoduchý zdroj energie či na jednodušší a méně nákladné ukládání elektřiny, půjdou elektropohybovadla brzy opět k ledu. 

Jsou nepoužitelná mimo města, otravná svými nároky, neekologická výrobou i provozem, drahá a vnucovaná skoro násilím.

Green Deal tak evidentně není o záchraně přírody, ale směřuje systematicky k omezení pohybu, svobody a k likvidaci průmyslu, zemědělství a pracovních příležitostí, dopad bude mít velmi brzy na soukromé vlastnictví, například v oblasti vlastního bydlení a jeho udržitelnosti. 

Týká se především určité části lidstva a nejvíce se dotýká Evropanů vedených zfanatizovanými liberály. 

Green Deal je zlo urychlené covidohysterií, která ukázala, jak málo se společnost dokáže bránit i tomu nejnesmyslnějšímu diktátu. 

Kdo to pochopil za covidu, chápe to i nyní. 

Bohužel většina dalších opět srazila paty a čeká na novou vlastní popravu. 

A pár pitomců ještě tleská.


Zdroj


Q.S.

Vymytý a zformátovaný mozek si neklade otázky.

Proto mu nepřijde divné, že k záchraně planety potřebuje:

1/ Porazit Putina

2/ Nechat si píchat jedy do těla

3/ Věřit, že existuje víc pohlaví než 2

3/ Nakupovat jídlo z druhé strany zeměkoule a doma ničit produkci

4/ Mít digitální identitu a být sledovaný mobilem 24 hodin v kuse

5/ Místo slepic, koz, vepřů a skotu chovat v klimatizovaných halách brouky a tisknout umělé maso v tiskárně a množit ho z rakovinných buněk

6/ Každý rok být díky vládě víc a víc zadlužený i když platí vyšší daně a musí víc pracovat a jít později do důchodu.

7. ...

8. ...

....