Takže raději necháváme umírat lidi do doby, než nám naordinují šíleně drahou vakcínu mRNA z USA?

09.03.2021

SÚKL nesmí, nebo nechce provést pořádnější studii vyzkoušených levných léků, o kterých nikoliv lidé, nikoliv poslanec Volný, ale skuteční experti z praxe jako profesor Beran jednoznačně prohlašují, že tyto léky tlumí a chrání před nejtěžší formou covidu a jeho následků? Kdo už jiný, než odborníci z praxe, byť na malém vzorku jsou ti nejpovolanější zadávat návrhy na velkou studii?

Jak je možné, že nějací teoretičtí králíci vytažení z klobouku nám vykládají jako doktor Cvach z Nemocnice na kraji města, co teoreticky máme, ač to v praxi nefunguje?

A pak je zde ještě zajímavější a závažnější vysvětlení či šílená výmluva: prý dobré výsledky nejsou díky těmto lékům, ale placebo efektům. 

Chápete tu obludnost vysvětlení? 

Pokud by to byla pravda, lidé by většinově neumírali na covid, či součást covidu, ale základem nejtěžších forem a spouštěčem ztráty imunity byl děs, panická hrůza! 

A díky depresím, které vyvolali někteří epidemiologové či Flégrové, vytvořili jakousi volnou cestu pro původně chřipečku z covidu, který by pak následně zlikvidoval plíce postižených.

Vraždí covid, nebo ztráta imunity z děsu a panické hrůzy, kdy se pak lidé dusí jako při klaustrofobii? 

Kdo je skutečný vrah, ministře zdravotnictví?

Nemáme právo vědět, jak to skutečně je?

Hrůzné pomyšlení, že za smrt těchto lidí by byl uměle vyvolaný stres a tím likvidace antivirových imunitních systémů v těle!

Ještě jednou: jste povinni nám na tyto otázky zodpovědět. 

Zde umírají lidé, sakra, a možná zbytečně!


ZdrojQ.S.

Skoro by se chtělo říct, že bez mrtvých by to nebylo ono a stádo by se nedalo tak lehce hnát za ostnatý drát.

Napořád.

"Účel světí prostředky...?"

Pilně se pak varujte falešných proroků, kteříž přicházejí k vám v rouše ovčím, ale vnitř jsou vlci hltaví. Po ovocích jejich poznáte je. Zdaliž sbírají z trní hrozny, aneb z bodláčí fíky? Takť každý strom dobrý ovoce dobré nese, zlý pak strom zlé ovoce nese. Nemůžeť dobrý strom zlého ovoce nésti, ani strom zlý ovoce dobrého vydávati. 

Mt 7, 15-17