Techno-feudalismus a globální mafie

05.12.2023

V minulé části jsme si řekli obecné informace o globální mafii a o jejím fungování. Srovnání s různými parazitickými organismy možná působilo nejdřív trochu zvláštně, ale doufám, že ta podobnost pro vás bude čím dál tím více zřetelná. Lidé jsou naprosto neuvěřitelně flexibilním živočichem a díky svým abnormálním mozkům umí přijmout nesmírně rozmanité strategie přežití. V ideálním světě je lidská psychika nastavena tak, že si vzájemně pomáháme, posilujeme se a rozvíjíme svoje psychické i duchovní schopnosti. V současném světě se ale bohužel rozšířily i jiné formy nastavení naší psychiky než ty zdravé a prospěšné většině – máme tu i spousty lidí s nastavením mysli čistě predátorským, parazitickým, chaoticky sebedestruktivním (často kvůli drogám a psychofarmakům), přepáleně zaměřeným na sebeuspokojení a tak dále.

Nejnebezpečnější variantou je, když se u skupiny lidí spojí dohromady psychopatie (neschopnost cítit lidské emoce), vysoká inteligence, obrovský talent pro manipulaci ostatních a monstrózní touha po moci. 

Právě "lidé" s takovým psychickým nastavením tvoří jádro mafie, které říkáme Globální Parazit

V téhle části článku se podíváme na to, o co mu vlastně jde a jaké jsou jeho cíle.

Nejprve si ale připomeňme jednoduché schémátko toho, kde Globální Parazit stojí ve světové politice. 

Jak už víme, hlavním nástrojem šéfů globální mafie je nenápadnost (jejich loutky naopak viditelné být musí) a kompletní ovládnutí finančního systému. 

Díky ovládnutí veškerých financí pak snadno získá prostředky na vše ostatní – na postupné ovládnutí hlavních toků informací (tedy velká média a systém vzdělávání a vědy), na skoupení všech úspěšných firem skrz záměrně nepřehledný akciový systém a tak dále.

Stav, který víceméně skončil covidovou plandemií a pokusem o vyvražďovačku Slovanů na území Ukrajiny. Jak to bude v dalších dekádách, se rozhoduje právě teď…

Globální Parazit si vždy mezi hlavními světovými mocnostmi vybere své favority, které pak používá jako svůj hlavní sval

Dříve tím beranidlem proti svobodnému světu byla hlavně imperiální Británie a na chvilku Napoleonova Francie a nacistické Německo (kdo myslíte, že na začátku platil Hitlera v naprosto vyplundrovaném Německu?). 

Po druhé světové válce se ale tak hodně slil s Hlubokým Státem USA, že po mnoho dekád obě tyto mafie skoro nešly rozeznat. 

Znovu ale opakuji – Globální Parazit je už ze své podstaty mafie nadnárodní a jinak ani fungovat nemůže. 

Vždy bude místně neukotvená a vytváření "favoritů" z některých zemí je vždy jen dočasným nastavením, které se jim zrovna hodí. 

Celý jejich systém je dynamický a i jejich konkrétní plány (i moc!) se neustále pozměňují podle aktuální situace, takže nic a nikdy není vytesáno do kamene!

K tomu je nutné podotknout jednu věc – mocnost, která se stane hlavním nástrojem globalistické mafie, získá opravdu obrovské výhody. 

Právě to dlouho zažívala Británie, na chviličku Francie a Německo a teď už to po mnoho dekád využívalo USA. 

Jenže něco se změnilo a zdá se, že cesty elitářů v USA a Globálního Parazita se začaly v posledních letech rozcházet… 

Hluboký Stát v USA i rodinné klany globální mafie sice pořád mají podobné cíle (totální světová dominance, novodobé otrokářství), ale něco se v jejich vztahu změnilo a Globální Parazit si jako svůj hlavní nástroj vybral novou mocnost. 

Zuřivé USA bylo odhozeno jako vyždímaný citrón…nebo to tak v tuto chvíli alespoň vypadá. 

Umírají hlavní spojky těchto dvou skupin, jako byla Krvavá Madla a řezník Kissinger a USA se pravděpodobně v následujících letech zhroutí a přestanou být super-velmocí číslo 1. 

Stačí se podívat, v jakém stavu jsou reálné Spojené Státy Americké a nekoukat na jejich falešný hollywoodský obraz (on i ten Hollywood je už z části ghetto).

V USA jsou miliony narkomanů závislých mimo jiné na "zombie" droze Fentanylu, miliony bezdomovců a skoro-bezdomovců v dodávkách, minimálně 4.2 miliónů lidí závislých na potravinových dávkách a podstatná část jejich infrastruktury se doslova rozpadá!

Kdo má být tím novým svalem Globálního Parazita? 

Která z mocností je v nějakém období privilegovaným světovým bičem se dá do určité míry odvozovat z toho,které z nich se začne extrémně dařit na úkor ostatních

V tuto chvíli, na konci roku 2023, by jako nejpravděpodobnější kandidát vypadala Čína (jako ekonomický sval) s částečným zapojením Ruska (jako vojenský a surovinový sval). 

Rozhodně to není směšná EU, která je jen ocasem USA. 

A jen dodám, že Česko je v tomhle nastavení úplným konečníkem…pardon, úplným koncem toho poslušně se vrtícího ocasu a tak je pochopitelné, proč jsme tak očividně mácháni v bahně a hnoji.

Čemu věříte ohledně nastavení budoucího světa záleží mimo jiné i na tom, jestli jste propadli absolutně pesimistickému vidění světa z temné části alternativy, které si libuje v takzvaném "fear pornu" ve stylu "jste jen tupé maso, goyim, nemáte proti ještěrům žádnou šanci, bojte se a propadejte bezmocnému vzteku a depresi – nakonec všichni zdechnete!" – v tom případě určitě věříte, že Globální Parazit přinese za pomoci Číny nejpříšernější totalitu ve známé historii. 

Pokud ale na budoucnost koukáte optimističtěji (a podle mě i o něco realističtěji) a vnímáte třeba snahu uskupení BRICS (Brazílie, Rusko, Indie, Čína, JAR) o vytvoření spravedlivějšího multipolárního světa jako víceméně upřímnou vzpouru proti americkému hegemonovi i proti Globálními Parazitovi, tak ta vize budoucího světa vypadá o dost jinak – globální mafie zůstane do určité míry v kleštích mezi Východem a Západem, kde ho obě strany na čas přestanou poslouchat. 

Lidstvo tak dostane pár dekád na to trochu si vydechnout a nasbírat síly na chvíli, kdy přijde další pokus Globálního Parazita o totální převzetí moci nad světem. 

Protože parazit svoji snahu nikdy nevzdá – nemůže, protože bez hostitele umírá.

Čas ukáže, kterou větví vývoje se lidstvo vydá, já sama nebudu dělat unáhlené soudy. 

Jako každý rozumný člověk pojedu dál podle nadčasového moudra: "Doufej v lepší, připravuj se na horší."

Cíle Globálního Parazita jsou ale pořád stejné, ať už se k jejich prosazování snaží používat jakoukoli zemi…

Einstein by dnes také patřil mezi nevzdělané dezoláty a chcimírky.

Oligopolem a monopolem k vysněnému cíli

Odvěkým cílem Globálního Parazita je totální dominance nad celou planetou. 

Při jeho aktuálním pokusu je to snaha o zavedení techno-feudalismu či neo-feudalismu, který vytvoří "digitální gulag". 

Má jít o takové nastavení společnosti, kde by veškeré světové dění ovládala jen hrstka nevolených elitářů, kteří by měli zároveň vlastnit veškerou půdu, nemovitosti i firmy. 

95% populace má být za pomoci moderních technologií uvězněno v digitálním otroctví a pod totální kontrolou ("total control") – vše by mělo být ovládáno pomocí sociálního kreditu, jehož pravidla se budou neustále měnit, podle aktuálních potřeb vládnoucích psychopatických ještěrů.

Mezistupněm k vytouženému techno-feudalismu je současný korporátní fašismus, tedy zparchantělý "crony capitalism" (korupční kapitalismus) – ten díky korupčnímu propojení státní a korporátní moci umožňuje růst monopolů a decimaci jakékoli možnosti zdravé konkurence a podnikatelské svobody. 

Aktuálně tedy nežijeme ani v kapitalismu, ani v socialismu, ani v komunismu, ani v klasické demokracii, ale v nadnárodním korporátním fašismu, který se má po Velkém Resetu změnit v techno-feudalismus s jedinou světovou vládou.

Pro jasné důkazy toho, že žijeme v korporátním fašismu, není třeba chodit daleko, máme je všude kolem sebe. 

Stačí se podívat, jakým způsobem postupně požírají veškerý potravinářský průmysl firmy Mondelez / Nestlé. 

Zemědělstvím jako rakovina prorůstá jedovatá firma Monsanto (nyní vlastněná ještě větším žralokem Bayer). 

IT sektor ovládla monopolními praktikami hrstka kalifornských společností (Alphabet / Google, Meta / Facebook…). 

Zábavní průmysl proměnil v ideologický cirkus Disney a Netflix. 

Evropské automobilky jsou pohlcovány Hitlerovým miláčkem Volkswagenem atd. 

I v naší malé zemi už těmto nadnárodním molochům patří obrovská část majetků a společností, které přitom ve skutečnosti vybudovaly šikovné československé ruce a mozky. 

A ti českoslovenští šikulové, kteří kvůli záměrně pokřiveným mezinárodním vztahům neutekli za kopečky, tu samozřejmě dál jsou a pracují…ale plody jejich práce teď z velké části požírá někdo jiný, rozhodně ne Češi a Slováci (nebo obecně Slované).

Nejen Volkswagen má rozkošné kořeny, takový Bayer vyráběl slavný plyníček Zyklon B (tehdy jako IG farben)

A pozor, v aktuálním nastavení systému opravdu nejde o růst nejschopnějšího v rámci jakéhosi spravedlivého volného trhu! 

Ta hra je od začátku naprosto cinknutá! 

Třeba Google/Alphabet nebo Facebook/Meta má od začátku obrovské výhody oproti ostatním, a to díky spolupráci s americkými tajnými službami a Hlubokým Státem ("Deep State"). 

Firmy Globálního Parazita dostávají přednostně obludné státní zakázky, jsou protlačovány všemožnými státními strukturami, dostávají bezúročné půjčky a dotace, jsou přivírány oči nad jejich monopolními praktikami a nad jejich neskutečným krácením daní v daňových rájích, bagatelizují se jejich zločiny atd. 

Když je na ně přeci jen uvalen nějaký postih, je to jen na oko a s malou pokutičkou – mega-korporaci to ve skutečnosti nijak zvlášť neuškodí. 

Antimonopolní úřady jsou dnes už jen bezzubí šašci, stejně jako většina ostatních organizací, které nás měly před zvůlí nadnárodních korporátních kartelů chránit (jako třeba různé ústavy pro kontrolu léčiv nebo organizace na ochranu zdraví a na bránění svobody slova – za plandemie se krásně projevilo, jaká šaškárna to dneska je).

Jak jsme si už řekli, světová mafie Globálního Parazita už dekády pracuje na jediném cíli – na zavedení technokratického otrokářství skrz moderní finanční a informační systémy

Na cestě k cíli jim mají pomoci hlavně nadnárodní společenství jako Světová Zdravotnická Organizace (WHO), Světové Ekonomické Fóru (WEF), Organizace Spojených Národů (OSN / UN), Evropská Uhnije (EU), Mezinárodní Měnový Fond (IMF), Světová Banka i většina bank národních, Federální rezervní fond (Fed), dále monstrózně velké investiční společnosti jako je Blackrock, Vanguard, State StreetCorporation a řada dalších organizací, které už disponují větším bohatstvím, než většina států! 

Všechny byly buď postupně infiltrovány loutkami nebo ovládnuty pomocí ze vzduchu vyčarovaných peněz. 

Případně už byly dokonce rovnou vytvořeny jako nástroj globální mafie na nasouvání globálního otrokářství.

Honoré de Balzac – dezolát, dezinformátor a Putinův kremlobot z 19. století

Cíle Globálního Parazita

Jaké konkrétní cíle tedy nadnárodní mafie má? 

Dnes už máme výhodu, že celý proces zašel tak daleko, že nám globalisté svoje cíle říkají sami, veřejně a se samolibými úšklebky. 

Samozřejmě to dělají jen skrz svoje loutky, protože stále platí, že hlavní vedení zůstává jako každý správný parazit nenápadné! 

Z jejich projevů a chování tedy není tak složité dát dohromady konkrétní agendu, která má být zakončena nasunutím jediné světové vlády a totální kontrolou celého lidstva.

Viz jejich známé heslo: "Nebude nic vlastnit a budete šťastní.", což v překladu do lidské řeči znamená: "Všechno budeme vlastnit my a vy budete našimi nešťastnými otroky.".

Jaké rozkošné cíle si pro nás Globální Parazit vytyčil a prezentuje nám je skrz svoje frontmany jako je Klaus Schwab nebo Bill Gates jako něco nesmírně pozitivního (což jim trochu hatí to, že jejich mluvčí často vypadají a mluví jak super-padouši ze staré bondovky)?

 • Zrušení většiny osobního vlastnictví – dokonce i vaše oblečení bude pronajaté (vše bude vlastnit a ovládat hrstka Globálních Parazitů (GP), ale bude to šikovně zašumováno tak, aby nebylo poznat, že všechny nitky vedou jen k několika rodinám; iluze vlastnictví zůstane jen malé části populace, kolem 5-10%, která bude zastrašovat rebely a bude agresivně udržovat otrokářský systém v chodu).
 • Úplné zrušení anonymní hotovosti a používání centrálně kontrolované digitální měny CBDC (VŠECHNY vaše nákupy budou v databázi GP, pěkně položku po položce; "vaše" peníze budou mít omezenou platnost a budou se smět používat jen na nákupy vybraného zboží a služeb; vše budou ovlivňovat nesmysly jako "uhlíkový kredit" a "sociální skóre" s obskurními a neustále se měnícími pravidly fungování).
 • Digitální ID, na kterém budete mít kreditku, občanku, pas, kompletní zdravotní údaje včetně stavu nejnovější "vakcinace", soupis povoleného majetku atd. – prostě veškeré a i velmi osobní informace (všechny vaše údaje budou okamžitě přístupné jakémukoli úředníkovi; lusknutím prstů půjde zrušit jakékoli vaše právo, včetně schopnosti platit třeba za cestu autobusem nebo za nákup potravin).
 • Sociální kredit – veškeré vaše chování bude neustále kontrolováno a hodnoceno pomocí bodovacího systému, a to ještě úporněji než v Číně (pravidla budou nastavovatposkoci GP – za cokoli, co se jim nebude líbit, můžete okamžitě ztratit body ze "sociálního skóre" a tím i část lidských práv a digitálních peněz).
 • Nepodmíněný příjem pro všechny – každý bude dostávat trochu peněz "jen tak", úplně zadarminko! (je to samozřejmě past – tento příjem může být kdykoli omezen či zrušen, podle vašeho sociálního kreditu; řeknete něco "nesprávného" → sníží vám sociální kredit → omezí se vám nepodmíněný příjem → nekoupíte si ani housku)
 • 15-ti minutová města, která budete smět opustit jen na povolenku (podle vašeho sociálního kreditu).
 • Vstup do přírody jen na povolenku (vše mimo 15-ti minutová města bude "rezervace" s luxusními rezidencemi, volně přístupná jen pro GP a jeho poskoky a případně za odměnu při dostatečně vysokém sociálním kreditu).
 • De facto zákaz osobních automobilů krom drahých a na dálku kontrolovatelných elektrovozítek (většina vozítek bude pronajímána jako Uber, ale i když budete nějaké jakoby vlastnit, půjde z centrály kdykoli na dálku vypnout, samozřejmě s odkazem na "zvýšení bezpečnosti").
 • Vše budou řídit nevolené nadnárodní spolky jako WHO, WEF a bohužel i OSN (volby už prakticky nebudou mít žádný vliv na nic a jelikož budou plně digitální a korespondenční, tak budou stejně nekontrolovatelné a lehce manipulovatelné; není nutné dodávat, že WHO, WEF, OSN apod. jsou už nyní pod přímou kontrolou Globálního Parazita)
 • Postupná depopulace planety na 500 miliónů až 1 miliardu lidí (především pomocí "vakcín" a různých způsobů omezování schopnosti reprodukce + povolenky na děti podle sociálního kreditu a možná dokonce i povinné eutanazie "starých a nepotřebných" lidí)
 • Omezení svobodného pěstování jídla a násun hmyzích a GMO sraček – samozřejmě jen pro běžnou populaci, GP a jeho poskoci si budou do rypáků dál cpát cokoli je napadne, a to v bio kvalitě (ale pokud budete zlobit vy, tak si ani nenakoupíte jídlo – platit půjde jen za pomoci digitálního ID a ten bude pod plnou kontrolou GP)
 • Totální indoktrinace dětí – běžné školy jsou už i nyní díky neziskovkám a indoktrinovaným učitelům podobné převýchovným lágrům, ale půjde se ještě dál (GP a vybraní poskoci samozřejmě budou dál dostávat normální a užitečné vzdělání, všichni ostatní mají být "specialisté bez jakéhokoli všeobecného přehledu")
 • Jednotná světová vláda – hlavní a finální cíl je Nový Světový Řád (všechny reálné rozhodovací procesy po celé planetě bude řídit hrstka psychopatů, bez těch trapných obstrukcí z národních států – rodinné klany Globálního Parazita)

A tady to máte stručněji na obrázku, pokud byste chtěli jednoduše šířit tu radostnou vizi budoucnosti, kterou pro nás naplánovali elitářští psychopaté.

Podle někoho by do plánu mělo patřit i dlouho plánované očipování populace, jenže sledovací "čipy" už si vlastně u sebe nosíme sami a dobrovolně v podobně "chytrých" telefonů. 

Takže do zavedení technologií jako Neuralink, který se zavádí přímo do mozku, máme ještě dost času. 

Zrovna v tomhle nespěchají – my jsme se v podstatě očipovali sami. 

A spousta lidí se dokonce svým "čipem otroka" v podobě covidového vakcinačního pasu v mobilu dokonce ještě chlubila jako nějakým privilegiem… 

Tak hodně jsou zblbnutí, ba přímo zhypnotizovaní.

Jak je vlastně možné, že se Globálnímu Parazitovi daří až strašidelně účinně ovlivňovat myšlení podstatné části populace (minimálně 65%) a měnit je na biorobůtky, kteří jsou schopní na povel z televize či telefonu ubližovat nejen sami sobě, ale dokonce i svým vlastním dětem? 

Na to se podíváme v dalším díle…