U moci jsou zločinci, tok peněz ovládají lichváři, míru svobody určují placení i volení žalářníci. A na nás padá z oblohy pěkné svinstvo, kterého máme plné oči i plíce.

30.04.2024

Letošní jaro je hodně zvláštní. Chtělo by se říct, že si příroda s námi ošklivě hraje, ale je otázkou, nejsou li šokující změny teplot důsledkem spíše toho, jak se lidé snaží měnit její zákony a ovlivňují i to nejpřirozenější, tedy počasí. I v prolhaných médiích se píše o pokusech změnit vše, tedy i miliony let zaběhlé cykly změn podnebí na planetě a samozvaní ,,ochránci" lidstva, například zločinec Bill Gates, investují miliardy do systémů ničících přirozené prostředí.

Poslední týdny máme spojené s likvidací veškeré budoucí úrody ovoce a částečně zeleniny. 

Ne, že by mrazíky v dubnu byly něčím neočekávaným, ale když vše vykvetlo o měsíc dříve, je jejich příchod skutečnou tragédií pro všechny pěstitele. 

Stromy a keře to přežijí, jen nám toho letos moc neposkytnou. 

Co je však daleko divnější, je to, co na nás posledních pár víkendů padá z oblaků

 Auta snad nemá ani cenu mýt, plno lidí je nemocných, rýma a kýchání jsou všudypřítomné, oči pálí. 

Pyl to není, protože většina květů pomrzla, na písek to svádí jen meteorologové. 

Jisté je, že zatímco v sobotu bylo krásně modré nebe a s ním kontrastní bílé mráčky, což už jsme dlouho neviděli, přestože za našeho mládí šlo o naprosto běžný jev, v neděli bylo už zase plno rozplizlých mraků vznikajících z prazvláštních kondenzačních par a modrá barva oblohy se změnila v šedomodrou.

Podobné změny počasí se dějí už pár let a krásné ,,azuro" často nezažíváte ani v jižnějších krajích. 

Manipulátoři mezitím tipují, co může za údajné oteplování planety. 

Jednou jim před očima mizí Golfský proud, aby po třech letech získal zpět mediální stabilitu. 

Nebo všem vadí kácení lesů, aby nově přišli na to, že vysazování stromu není přínosné, protože stromy odráží, jindy zase pohlcují sluneční paprsky., obojím ohřívají planetu. 

Ano, slýcháme jednu hovadinu větší než druhou. 

Všechny mají za úkol vysvětlit potřebu neobhajitelného Green Dealu, jehož existenci napomáhají i ti, kteří se nechali zmanipulovat k vychvalování tepelných čerpadel, fotovoltaických elektráren a elektroaut.

 Přitom skuteční a nestranní odborníci mají pro celou tu elektrifikaci života v Evropě spíše slova pohrdání a každý den jsme svědky toho, jak je celá tato situace vytvářena uměle a bez ohledu na reálné možnosti lidstva a Evropy. 

Být závislými na počasí, které navíc hapruje (nebo haarpuje?), není zrovna ukázka inteligence a vyspělosti této generace.

Jisté je, že jsme my Evropané stále nemocnější, momentálně máme problémy s dýcháním, rýmou a doslova bordelem v očích. 

Alergikům to vadí více, ovšem i dosud zdraví lidé s dobrou imunitou vnímají ty změny. 

Nelze se tedy divit diskuzím o chemtrails a dalších věcech spojených s manipulacemi s čímkoliv, tedy nejen s informacemi. 

Dnešní doba dosáhla bodu, kdy lze pochybovat o čemkoliv. 

Nejen, že se tu liberálové snaží přepisovat historii, samozřejmě v neprospěch domnělého a uměle vytvořeného nepřítele, ale oni lžou i o přítomnosti.

Mnoho lidí získalo nedůvěru v americké dobývání Měsíce a nikdo jim pochyby není schopen reálně vyvrátit. 

Podobně vnímáme pád více budov, než bylo letadel do nich údajně narazivších, zvláště když při důsledném rozboru nikde žádné letadlo vidět není a i stavitelé výškových budov hovoří o naprosté fabulaci. 

Jiné to není s celou rusko-ukrajinskou válkou, kdy žlutomodří fanatici úplně ignorují skutečnosti vedoucí k zahájení speciální vojenské operace ruskou armádou. 

Více jak nulová snaha uvést věci na pravou míru by totiž vedla k plné obhajobě rozhodnutí Kremlu o jejím začátku a průběhu.

Manipulace se tak stala společně s lhaním normou moderní doby. 

Na některé události si můžeme sáhnout, o jiných přemýšlet, další jsou předmětem spekulací. 

Pravda je ohebná a její narovnání vyžaduje charakter, kterého se mnohým nedostává. 

U moci jsou zločinci, tok peněz ovládají lichváři, míru svobody určují placení i volení žalářníci. 

A na nás padá z oblohy pěkné svinstvo, kterého máme plné oči i plíce. 

Můžete si o Sahaře myslet co chcete, ale pokud má tu sílu foukat k nám písek přes Alpy, aniž by cestou něco padalo i jinde a před nimi, pak je to skutečně fenomenální jev. 

Postihuje-li to celou Evropu, jsme svědky toho, že už ji chce zničit úplně vše, tedy nejen liberálové, ekonomové, sebedestrukce, ale i příroda samotná. 

Opravdu si myslíte, že si to vše neděláme tak nějak sami tím, jak na vše rezignujeme?


Zdroj


Q.S.

O "saharském písku" mám značné pochybnosti, zejména když se probouzím do dalšího rána s oteklými dutinami, pálením v očích a suchým pálením v krku...

Cosi mi ten saharský písek připomíná...

Vám ne?

A pokud opravdu chcete vědět proč "...slýcháme jednu hovadinu větší než druhou, jež mají za úkol vysvětlit potřebu neobhajitelného Green Dealu....", zkuste se kriticky zamyslet nad tímto...

Možná si pak odpovíte na tyto otázky v jiných souvislostech.

Proč ti nahoře dělají věci, které přinášejí chaos a zmar, ničí zdraví, přírodu, devastují ekonomiky, činí lidi chudšími a budou mít za následek nemoci, hlad a smrt nejspíš miliard...

Proč jinak to dělají a participují na tom poslušně jako loutky?

Protože musí zavádět něco skrytého, co se nedá vysvětlit ani logicky a ani vědecky.

Proto najednou povstaly armády odborníků, které stejně jako v Orwellově románu 1984 zítra popřou, co říkají dnes, aby pozítří hlásali, co popřou za týden...

Lidstvo duchovně, duševně i fyzicky již upadlo natolik, že nikomu již nesvítí červená kontrolka...

Nebo svítí?

Česká televize 28. srpna 2021: "Golfský proud výrazně zpomalil. Ke kolapsu může dojít během několika desítek let, ukazuje studie".

Česká televize 25. dubna 2024: "Golfský proud je velmi stabilní. Jeho kolaps není pravděpodobný, říká nový výzkum..."