V dystopické budoucnosti už žijeme.

13.03.2024

Jen za posledních několik let se pokrok ve věcech jako je umělá inteligence, bezhotovostní platební systémy, rozšířená realita a další, udál tak rychle, že se dá říci, že právě teď se v dystopii nacházíme – ačkoli mnoho věcí nás teprve čeká.

Pokud to nějaká událost černé labutě (událost, která mění dějiny) okamžitě nezastaví, tak dystopická budoucnost se rychle stane dystopickou přítomností.

Vezměte si například skenování dlaně. 

Placení za jídlo a jiné zboží šmahem ruky či naskenováním obličeje místo hotovosti nebo platby kartou bývalo futuristickým konceptem z Knihy zjevení.

Některé obchody, hlavně v USA a Číně to však už využívají, včetně Whole Foods Market a její mateřské společnosti Amazon v prodejnách Amazon Fresh.

"Systém na rozpoznávání dlaní funguje tak, že propojuje informace o platbě uživatele s jeho jedinečným otiskem dlaně," vysvětluje portál The Exposé z Velké Británie.

"Jste-li členem Amazon Prime, můžete jej také propojit se svým účtem Prime – už nemusíte tápat v aplikaci Amazonu a hledat kód v obchodě.

V obchodech Whole Foods stačí projít dlaní nad čtečkou, když jste připraveni zaplatit, a systém najde váš účet Prime, uplatní případné slevy a stáhne částku z vaší kreditní karty, kterou jste zaregistrovali v účtu."

Když se realita stane videohrou

A co systémy rozpoznávání obličeje? 

Na nedávném setkání dystopických globalistických lídrů G20 v Brazílii byl každý účastník nucen "projít biometrickým ověřovacím procesem skenováním svých tváří pomocí stojanových zařízení Serpro".

Serpro je mimochodem brazilská vládní agentura pro zpracování údajů, která plánuje rozšířit rozpoznávání tváře po celé zemi. 

Abyste mohli v blízké budoucnosti nakupovat a prodávat, pravděpodobně budete muset podstoupit skenování obličeje a platit spíše pohybem ruky než hotovostí nebo kartou.

"Pokud se jim podaří zavést tuto technologii do dostatečného počtu obchodů, nutně si ji osvojí stále více institucí", varuje portál The Exposé.

"No a pak se jednoho dne vzbudíte a zjistíte, že si neumíte najít práci, otevřít si bankovní účet nebo nakoupit potraviny, aniž byste si nechali naskenovat tvář – co budete dělat potom?"

Společnost Apple právě vydala svůj nechvalně známý headset (přilbu) s rozšířenou realitou Apple Vision Pro, který neustále "doplňuje realitu", díky čemuž je každodenní život více videohrou než skutečnou realitou. 

Bude to dobře ladit s platebními systémy pro rozpoznávání obličeje a skenování dlaní.

"Apple tvrdí, že Vision Pro, jehož cena začíná na 3 499 amerických dolarech (3200 eur), je začátkem něčeho, co se nazývá "prostorové výpočty" – je to v podstatě spouštění aplikací všude kolem vás," vysvětluje portál The Exposé.

"A reklamy společnosti na tento svůj výrobek ještě více tlačí na lidi zobrazováním ostatních lidí, jak neustále nosí Vision Pro. 

V práci, při praní či při hraní si se svými dětmi! 

Ambice je obrovská: vrstvit aplikace a informace přes skutečný svět – k rozšíření reality."

Pak je tu nový čip mozkového implantátu Neuralink od Elona Muska, který má přeměnit lidi na transhumanistické hybridní roboty.

Z nějakého důvodu mnoho konzervativců miluje Muska, protože na své sociální síti X (bývalý Twitter) mluví mnoho věcí, které konzervativci chtějí slyšet. 

Ve skutečnosti ale tomuto chlapovi jde o zničení lidstva a přeměnu všech lidí na hybridní počítače.

Lidský život je posvátný, stejně jako přírodní svět kolem nás, ale Musk a jemu podobní ho chtějí zničit "rozšířením" nebo "hybridizací", včetně spojení lidí s počítači.

Řekněte tomuto světu rázně ne, jak jednou řekla zesnulá Nancy Reaganová.


Ethan Huff


Q.S.

A nutí všechny, malé i veliké, bohaté i chudé, svobodné i otroky, aby měli na pravé ruce nebo na čele cejch, aby nemohl kupovat ani prodávat, kdo není označen jménem té šelmy nebo číslicí jejího jména. Zj.13,16-17