Věci popsané v předchozích článcích jsou temné a nepříjemné a opravdu mohou vyvolat pocit beznaděje. Jak se může obyčejný člověk bránit takovému obřímu svinstvu, které prorostlo celou společností doslova jak rakovina?

26.12.2023

Vždyť ti démoni už vlastní skoro vše! Navíc mají k dispozici tisíce psychopatických a všehoschopných služebníků na elitních pozicích! A aby toho nebylo málo, ovládají k tomu všemu ještě i stamiliony lidských zombií, které jako kdyby neměly žádnou vlastní vůli a bezmyšlenkovitě poslouchají i očividně sebevražedné příkazy!

Je docela pochopitelné, že tohle všechno spousta rozumných lidí odmítá přijmout a raději si zakrývají vlastní oči a uši. 

Nechtějí věřit, že může existovat tak mocná zločinecká organizace, která dokáže tak snadno manipulovat davy lidí po celé planetě.

Je to pro ně příliš znepokojující….

Hlavně nezavírat oči!

Jenže tím, že budeme strkat hlavu do písku, problém nezmizí. 

Ano, můžete si tisíckrát říct, že vaše vědomí formuje vaši realitu, a budete mít v určitém smyslu pravdu, ale ono to funguje trochu jinak, než že si něco hodně přejete a ono se to samo od sebe stane nebo že když něco budete ignorovat, tak že to zmizí. 

Když se na vás řítí rozjetá lokomotiva nebo hladový lev, tak usilovné přání nebo zavření očí opravdu nezpůsobí, že vlak vykolejí a že lev uklouzne po šlupce od banánu a vyrazí si zuby. 

Svoji realitu formujete úplně jinak – realitu formujete tím, jak svět kolem sebe vnímáte, jak na něj reagujete a co skutečně děláte! 

Zavírat oči je nejhorším řešením, to vás automaticky staví do role pasivní oběti. 

A jak říká staré moudro – "jen mrtvá ryba plave s proudem".

Nebezpečí je tedy třeba sledovat, analyzovat, pochopit a následně překonat nejlépe, jak to v danou chvíli dokážete. 

Tím překonáním zla ale není to, že se podaří odvolat aktuální vládu nebo zavřít do vězení jednoho z pedofilních démonů jako Epstein nebo Gates. 

To by se samozřejmě mělo stát, ale bude to vždy až následek toho hlavního – že VY ZMĚNÍTE SEBE, svoje vnímání, svoje reakce a svoje chování. 

Sami nad sebou máte větší moc než nad čímkoli jiným na světě a je fascinující, jak málo si to lidé uvědomují. 

Jak může někdo chtít měnit svět, když nedokáže ovládat ani sám sebe? 

Když se ale člověk naučí lépe ovládat vlastní nitro a dokáže aspoň trochu pochopit tu gigantickou sílu plného sebeuvědomění, ovlivní pak už jen svou samotnou existencí a každodenním chováním ostatní lidi kolem sebe, kteří pak zase ovlivní další lidi a tak dále. 

Jak už jsme si řekli, "lidé" s parazitickým nastavením psychiky nedokáží přežít sami o sobě a potřebují k životu naši energii – když jim tu energii přestaneme dávat, tak postupně zdechnou.

Když před realitou nezavíráte oči a vždy si odvážně prohlédnete nebezpečí před sebou, tak už jen tím samotným rozhodnutím automaticky zvětšujete svoji sílu. 

Překážky vás mohou znechucovat, otravovat nebo dokonce vyloženě srát, ale je zbytečné se jich bát nebo dokonce sám před sebou předstírat, že neexistují. 

Pokud budete nebezpečí i temnotu před sebou v klidu a se zdravým rozumem sledovat, tak tím automaticky zvyšujete svoji šanci na přežití! 

A to vždy!

Tomu rozjetému vlaku se můžete úplně vyhnout tím, že prostě uděláte krok stranou a slezete z kolejí. 

Stačí se jen skutečně dívat kolem sebe, nezakrývat si uši a neztuhnout hrůzou. 

Vnímáním celého spektra reality si uvědomíte třeba nebezpečí schované v "Tečce", takže se díky tomu vyhnete aplikaci toxické injekce a na rozdíl od mnoha jiných si nepoškodíte zdraví. 

Uvědomíte si hroucení měn a zachráníte část svých peněz investicí do drahých kovů. 

Budete mít uvolněnou mysl a snáze pochopíte, kdo je váš skutečný nepřítel a kdo usiluje o vaše ožebračení a zotročení. 

Před zmiňovaným lvem se můžete zachránit třeba tím, že vylezete na strom, který díky otevřeným očím uvidíte. 

První krok je vždy stejný – koukat se kolem sebe a nebát se tlaku okolí, nebát se posměchu, nebát se změny vlastního názoru, nebát se přiznat si vlastní chybu, nebát se na první pohled nepříjemných informací…prostě se nebát! 

Ale když před nepříjemnou skutečností ztuhnete strachem, zavřete oči, zacpete si uši a budete dělat lálálá!, tak z vás dříve nebo později zbude mastný flek. 

Nedáte si totiž ani tu ŠANCI, abyste se nebezpečí vyhnuli.

My dnes máme OBROVSKOU výhodu v tom, že činnost nadnárodní mafie už je tak očividná, že je její odhalení a zkoumání poměrně snadné. 

Všechno je tak očividné, že si toho začínají všímat i běžní mudlové a ne jen všemožní podivíni s tou podivnou odolností proti parazitické manipulaci. 

Zákeřný Globální Parazit tím přichází o svou hlavní zbraň – nenápadnost a některé nástroje pro ovládání naší mysli. 

Jako každý iluzionista totiž potřebuje, aby kolem něj bylo přítmí a vaše pozornost byla vždy zaměřena potřebným směrem – třeba na jeho mávající levou ruku, zatímco ta pravá vám ze saka nenápadně vytahuje peněženku. 

Ale díky nenažranosti a spěchu je teď ten šarlatán ve světle mnoha reflektorů a spousta lidí už pozoruje nenechavé prstíky na obou jeho rukách a ne jen na té, kterou jim mává před obličejem. 

Dokonce i mainstream média, které mu tak extrémně v jeho iluzionistických tricích pomáhají, začínají ztrácet svoji sílu. 

A to je obrovské plus! 

Pozitivní efekt toho, že Globální Parazit ztrácí maskování, se projevuje pomalu, ale nezadržitelně.

Výhodou je i to, že čím víc roste parazitická aktivita, tím víc roste její viditelnost a tím víc roste lidový odpor. 

To způsobuje, že Parazit musí víc tlačit na pilu, což zase probouzí víc lidí a zvětší odpor, což vyvolává ještě větší snahu o kontrolu populace… 

Jinými slovy – globalisté se dostali do bludného kruhu, kdy si sami začínají řezat větev, na které sedí. 

Kvůli spěchu dělají větší počet chyb a systém globalistického řízení dostává další a další trhliny.

Vezměte si už třeba jen to, jaký výběr alternativních médií dnes máte! 

Před pěti lety to bylo jen pár fejsbůčkových skupin, živořících blogů a video-kanálů, které mohla mafie snadno eliminovat jeden po druhém. 

Dnes ale máte takových zdrojů už tisíce a neustále přibývají nové. 

Tvůrci teď lépe zabezpečují svoje weby proti cenzuře, máme nové a svobodnější video-platformy jako Rumble a Odysee (a český nastube), máme geniální Telegram, díky Elonu Muskovi přestal Twitter s monstrózní cenzurou a dokonce byly uvolněny "Twitter Files", které ukazují gigantické manipulace na této sociální síti okolo plandemie, US prezidentských voleb, masové migrace, řady zločinů atd.

Globální versus lokální…

Tady se dopustím první větší spekulace v této sérii článků…

Systém skrytého řízení společnosti mají pod kontrolou dva druhy zákulisních skupin – globalistická mafie na jedné straně (Globální Parazit) a "národní mafie" na straně druhé (Deep State)

U těch lokálních skupin řízení má dnes samozřejmě skutečný význam jen několik "hlubokých států" – dnes je to především Deep State americký, ruský, britský, izraelský a čínský. 

Všechny ostatní už většinou nehrají ani druhé housle – třeba pro Německo a Rakousko-Uhersko vše změnila první a druhá světová válka (což víme, že ve skutečnosti byla jen jedna válka s pauzičkou) a jsou to v podstatě chcípáčci mimo vysokou hru. 

Francie ztratila s koloniemi i většinu moci, Japonsko je příliš izolované, Švýcarsko ve skutečnosti jako stát skoro neexistuje (je to spíš "projekt"), Turecko je příliš slabé ekonomicky, Írán a ostatní arabské státy hrají jen druhé housle (ale ovlivnit dění rozhodně mohou – tím, ke komu se nakonec přidají!). 

Další země jsou jen šachové figurky. 

Česká republika je i mezi těmi šachovými figurkami přinejlepším jen pikolík (přestože je Praha "židovské okultní centrum")…ale je fakt, že i pikolík někdy může být figurkou, která rozhodne hru…ale to u nás asi nehrozí.

Pro Globálního Parazita vždy bylo výhodné spojit svoji agendu s aktuálně nejsilnější a nejvíc kompatibilní mocností – tedy podporovat vybraný "deep state", který silnou mocnost skutečně řídí bez ohledu na výsledky voleb. 

Dříve bylo pro Parazita "symbiontem" hlavně britské impérium, kolem druhé světové války se ale místo něj spojil s hlubokým státem USA. 

A to do takové míry, že často ani nešlo poznat, že jde pořád ještě o dvě různé mafie. 

Globální Parazit je v téhle spolupráci víceméně ideovým vedením, které jako nádor prorůstá celým světem skrz finanční systém. 

USA jsou zase svalem, který ocelovou botou nemilosrdně šlape na xicht komukoli, kdo se snaží stavět do cesty celosvětové vládě. 

Jinými slovy – americký Pax Americana ("Americký mír", haha) se celé dekády shodoval s agendou globální mafie pro Nový Světový Řád. 

Jejich hlavními zbraněmi jsou celý finanční systém a s ním spojená monopolizace, ovládnutí médií a filmové produkce a samozřejmě vojensko-průmyslový komplex. 

Rodinné klany amerického hlubokého státu si samozřejmě představovaly, že tou novou světovou vládou mají být hlavně oni…a vyčůraný Globální Parazit je v tom pocitu nechával, i když opak je pravdou.

Jenže v jejich vztahu se něco změnilo. 

Možná došlo k nějakému rozporu mezi Globálním Parazitem a americkou mafií Hlubokého Státu. 

Nebo už Parazit dosáhl v USA svého cíle a rozhodl se tuhle mocnost zahodit jako vyždímaný citrón. 

Nebo se stalo něco jiného, co aktuálně ještě úplně nevidíme. 

Možné je i to, že si Globální Parazit uvědomil, že americký Deep State už je PŘÍLIŠ destruktivní a že by jim mohl zahubit jejich jediného hostitele (tedy lidstvo). 

Na rozdíl od řady jiných hledačů nebudu předstírat, že vím, co za tím zlomem ve vztahu je. 

Každopádně globalistická mafie se podle všeho rozhodla opustit USA a snaží se udělat svůj hlavní sval z kombinované síly Ruska a Číny.

Americké mafii se to samozřejmě nelíbí a tak dělá čím dál tím šílenější protiakce, aby si udržela svoji globální moc – odpálení potrubí Nord Stream, rozjetí války na Ukrajině a genocidy v Palestině, zfalšování prezidentských voleb v USA a spousty dalších šílených akcí. 

Poslední víceméně společnou akcí asi byla Covid plandemie, ale i tam už si začal dělat Globální Parazit svoji vlastní agendu, přesunul velkou část operace do Číny a snaží se nasouvat SVŮJ systém světové vlády a digitálního koncentráku. 

Samotné USA to nakonec spíš poškodilo. 

Stačí se podívat na to, jak se blíží zhroucení dolaru nebo jak se zhoršuje život (a akceschopnost) 90% americké populace.

Problém Globálního Parazita ale je, že ruský i čínský hluboký stát mají svoje vlastní představy o budoucnosti světa a tak dochází k rozporům i na téhle frontě. 

Izraelská skvadra smrti se z rovnice asi ztrácí úplně. 

Takže najednou tu máme tak trochu chaotický systém, kdy se nadnárodní mafie snaží přesunout ze západního do východního civilizačního bloku, ale přechod probíhá chaoticky, přibývá počet neznámých faktorů a agenda Globálního Parazita je o dost méně kompatibilní s agendou Ruska než byla s agendou USA. 

Alespoň tak dává smysl spousta věcí, které se dějí několik posledních let.

Konec spekulace.

Ještě chvíli to potrvá, mezitím pozor na "fear porno"!

Je pravda, že se Globálnímu Parazitovi stále ještě docela daří. 

Tahle mafie sitotiž aktuální společenský systém sama pro sebe nastavila! Je tedy pochopitelné, že se v něm cítí jako ryba ve vodě. 

Systém stojící z velké části na parazitismu, lhaní, podvádění, manipulaci, falešných hodnotách a nepotismuje pro ni DOSLOVA jako stvořený.

Také tím Parazit mimo jiné získal jednu obří výhodu – na oficiálních dezinformacích a manipulacích bohatne, zatímco reální hledači pravdy a bojovníci proti lžím se naopak dostávají do problémů, chudnou, přicházejí o práci i čas a někdy dokonce skončí i před nějakým zkorumpovaným soudcem. 

Zatím

Mafii se totiž celý systém rozpadá pod rukama a musí volit čím dál tím brutálnější a nemotornější metody pro ovládání mas. 

Už jim nestačí jen točit filmy a dělat reklamy. 

Nestačí už dokonce ani zákeřné odpalování mrakodrapů nebo příprava školních masakrů a teroristických útoků. 

Musejí už sahat k falešným globálním pandemiím (což se nakonec logicky musí celé rozsypat), uchylují se k vyvolávání riskantních válek a genocid a k otevřeně totalitním praktikám. 

Podobné procesy vždy ukazují na blížící se konec aktuálního cyklu, po kterém nastává pád. 

I kdyby ten pád trval roky a zemřely při něm miliony obyčejných lidí (což se bohužel dělo a děje), tak už s tím Parazit stejně nic neudělá a padne rovnou na držku, jako už tolikrát předtím.

Lidé, kteří si dokázali otevřít mysl a probrat se z hypnózy vyvolané médii hlavního proudu, vidí, jak se blížíme ke krachu a i to, kolik lidí je úplně zombifikovaných. 

Probuzení "dezoláti" kvůli tomu někdy propadají beznaději, smutku a vzteku z vlastní bezmoci v boji s touhle zločinnou krakaticí. 

Já se také až příliš často chytám za hlavu a nevěřícně si říkám: "Kudla, to snad neni možný! Týhle dětský pohádce už snad může uvěřit jen úplnej debil…a co se nestalo? Voni tomu zase uvěřili, do psích mateří!". 

Ale propadat depce a chytat nerva z chování ostatních je ve skutečnosti docela hloupý zlozvyk – ledy se totiž hýbou, jen to jde otravně pomalu. 

Rozjíždí se to pomaličku, protože tu nejde o odhalení nějakého jednoho konkrétního podvůdku, tady praská gigantická skořápka stovek a tisíců obřích lží a manipulací, které ovládaly lidstvo minimálně jedno století! 

Nepotápí se tu malý člun, ale celý Titanic. 

A to chvíli trvá!

Není ale nutné upozorňovat jen na to, že obrození je těžkopádné a obtížné, je také nutné ostatní varovat před tím, ať si dávají pozor na část extrémně negativistických "alternativců", kteří ostatním vnucují názor, že světová mafie má vždycky všechno dokonale pod kontrolou, že aktuální rozklad systému jede přesně podle jejích plánů, že kontroluje každičký aspekt vašeho života a že odpor je marný.

Ti blázni, kteří si libují v návykovém "fear pornu" (porno s vyvoláváním pravidelné dávky emoce strachu) a "hate pornu" (porno s injekcí obří dávky nenávisti a vzteku), jsou v některých ohledech snad ještě horší než mainstreamové presstitutky! 

Když totiž začne probouzející se člověk (konečně!!) vnímat rostoucí nesmyslnost oficiálních "pravd" a začne hledat informace jinde, může hned na začátku narazit na fear porn větev alternativy, jejíž hlavním cílem jako kdyby bylo uvést člověka do absolutního zoufalství, deprese, frustrace a následně i do letargie. 

Protože s budoucím stavem už se přece nedá nic dělat, ti sionisté / komise 300 / Globální Prediktor / ilumináti jsou přece tak šíleně mocní a super-geniální a mají tak dokonale naplánovaný každý krok, že snad kontrolují i to, kdy a jak kadíte…

To je ale blbost! 

Globální mafie je sice složená z extrémně talentovaných manipulátorů, kterým se za staletí podvratné činnosti podařilo nahromadit gigantické majetky a vytvořit obrovské sítě provázaných kontaktů, ale vše je ve skutečnosti sešité horkou jehlou a docela nestabilní. 

Bandy psychopatů, které pracují pro Globálního Parazita, jsou jako hejno hladových piraní, které drží pohromadě jen představa tučné kořisti. 

Ale když se Parazitovi tu představu přestane dařit udržovat, tak se hejno nejen rozpadne, ale spousta piraní se navíc i pustí do sebe navzájem.

Jak se impérium lží rozrůstá, tak tím logicky přibývají další a další zranitelná místa a vše začíná praskat ve švech. 

Globální Parazit obvykle řeší krize svého fungování vyvoláváním občanských nepokojů nebo dokonce válek, na kterých se nakonec většinou dokáže nějak nepakovat, ale ani to mu dnes už nefunguje tak jednoduše jako dřív. 

Začalo na něj svítit příliš mnoho světla a jeho poskoci se v aktuálním zmatku začínají chovat hodně chaoticky. 

Ten hororový domeček z karet, provizorně poslepovaný dolarovými bankovkami a zaschlou lidskou krví, už je jen kousek před zhroucením…ale pozor, pád domečku z karet překvapivě bolí všechny a bude ještě spousta obětí! 

Buďte na to tedy připraveni. 

Pokud máte tu možnost, uložte si část úspor do drahých kovů, zlepšujte svoji fyzickou i psychickou kondici, pořiďte si azyl mimo velká města, snažte se udržovat dobré vztahy se sousedy a rodinou, udělejte si zásoby minimálně na pár týdnů a mějte nachystaný únikový plán.

V plánech Globálního Parazita je totiž nachystáno několik válečných konfliktů (Ukrajina, Palestina, Tchaj-wan, Trojmoří…), tři falešné (ale přesto smrtící) pandemie a dokonce i takové šílenosti, jako (falešný) útok mimozemšťanů v případě, kdy jim selže vše ostatní. 

Svět se ještě nějakou dobu bude vařit, než se celý přeformátuje. 

A zrovna Česká republika je v divné pozici na rozhraní dvou světů, takže je dost nejasné, jak to s ní vlastně bude v mezním roce 2030, kdy už bude celý proces přeformátování světa víceméně hotov

Ale většina probuzených lidí to přežije, protože lépe chápou, proti čemu stojí a díky tomu se dokážou lépe bránit! 

Probuzení lidé přibývají rychleji, než snad kdykoli v minulosti a to je úžasný proces, který by měl každého naplňovat nadějí!

Jen dodám, že impérium lží se zhroutí, ale skutečné jádro mafiánské hydry to zase nějak přežije – tohle totiž umí skvěle

Stáhne se jak sklípkan do země a až se jimi způsobený chaos zase uklidní, tak zase vylezou a začnou spřádat nové sítě. 

Ale v aktuální podobě cizopasná mafie zdechne, část jejích poskoků skončí na smetišti dějin a "lidští lidé" víceméně vyhrají. 

Parazitický systém už je totiž tak nemocný, že se hroutí sám do sebe. 

Je tu v podstatě jen jediná další "realistická" možnost ke zhroucení současného systému, který tvoří Globální Parazit srostlý s americkým Deep State – spálení celé planety v nukleárním ohni. 

A to neudělají, protože na téhle planetě žijí také. 

Takže se to celé zhroutí a začneme znova, o trochu lépe – tohle je ten stále se opakující cyklus vzestupů a pádů v celé lidské historii.

Proč se plány Globálního Parazita i amerického Deep State zhroutí

Nakonec si ještě shrneme několik důvodů, kvůli kterým se Globálnímu Parazitovi nepovede ani nasunutí Nového Světového Řádu, ani redukce světové populace na 500 miliónů lidí, ani vytvoření digitálního koncentráku a totální kontroly lidstva, ani plnohodnotné zavedení digitální měny (i když té se do určité míry nevyhneme!).

  • Globální Parazit a jejich poskoci se nás ve skutečnosti bojí – všichni dohromady tvoří možná 5% lidstva a proti nim stojí 95% populace, ve které jsou i borci, kteří jsou inteligentnější a schopnější než oni…jen mají svoji výkonnou mysl často zakoncentrovanou na jiné problémy…zatím!
  • Z nějakého důvodu začal Globální Parazit strašně spěchat a tím přichází o svoji hlavní zbraň – nenápadnost a pomalé vaření žáby. Rozpálili plynový hořák na příliš vysoký stupeň, žabičky si všímají horka a začínají jim vyskakovat ven z hrnce.
  • Globální Parazit se snaží změnit svůj hlavní sval z USA (+Izraele) na Čínu (+Rusko) a při každé takto obří revoluci dochází k mnoha procesům, které nikdo nedokázal předem odhadnout, a to ani se současnou verzí Umělé Inteligence. Ostatně – chaos z konkurenčního boje vládnoucích skupin vidíme čím dál tím častěji.
  • Zároveň se snahou zrychleně spusti Velký Reset a nasunout Nový Světový Řád probíhá i bezprecedentní probírání populace z režimu zombifikované mysli. Je to závod, který Globální Parazit nakonec skoro najisto prohraje. Podhoubí odporu už se totiž příliš rozrostlo a příliš mnoha lidem dochází, co se děje. Tenhle rozjetý vlak už se jednoduše zastavit nedá. Hraje se spíš o to, kolik bude v boji obětí – zatím to bohužel vypadá, že jich bude docela hodně. Ale svět se nakonec pročistí.
  • V ohrožení je už i většina milionářů a dokonce i miliardářů – sítem Globálního Parazita totiž projdou jen poskoci a velká část bohatých a schopných lidí se poskoky stát nechce. To proti globální mafii staví víc a víc schopných a relativně mocných lidí. A všichni nemohou spadnout s vrtulníkem nebo z okna.
  • Lidé se skutečným uměleckým talentem mají už od své přirozenosti větší sklon k tomu, aby vnímali realitu víc z nadhledu. Snadněji pochopí, co se skutečně děje (snad s výjimkou herců a zpěváků, ale i mezi nimi je spousta výjimek). Navíc k tomu mají tendenci k volnomyšlenkářství a svobodomyslnosti – čím větší tlak na ně bude vyvíjen ohledně toho, co smí psát / malovat / říkat / natáčet atd., tím více a efektivněji se proti tomu budou bránit. Podívejte se na rozklad současné americké filmové produkce – talent mizí a i běžným lidem už se jejich tvorba začíná zajídat, což je tvrdá ráno pro jeden z hlavních nástrojů pro manipulaci světové populace.
  • Globální Parazit a jeho poskoci NEMŮŽOU ve svých otrokářských plánech dlouhodobě uspět z jednoho prostého důvodu – jsou to parazité a tak bez silného hostitele nemůžou přežít v žádné verzi budoucnosti! Ano, jsou extrémně talentovaní v manipulaci lidí, ale chybí jim kreativita, schopnost dělat reálnou práci, udržovat na planetě život, vyvíjet nové věci…jsou to v podstatě jen extrémně specializovaní mrzáci! Sami nikdy nedokážou nic udržovat nebo dokonce rozvíjet. Bez nás by to byli jeskynní lidé, kteří by se brzy snažili sežrat jeden druhého a nakonec by stejně zdechli hladem. Tak to je a tak to bude. Asi se jich nikdy naplno nezbavíme, jsou jako chronická plíseň na nohách. Ale pokud by se nás pokusili opravdu zničit, zničili by i sebe. A ti nejvýše postavení z nich to ví.
  • A to hlavní – vy, jakožto vysoce rozvinutá bytost, nemůžete nikdy natrvalo prohrát. Vaše nesmrtelné vědomí či duše či zdrojový kód je vysoko nad úrovní parazitických globalistů a jejich takřka bezduchých loutek – část vašeho je nesmrtelná, nezotročitelná, mocná a navíc neustále sílí a získává zkušenosti! Jen teď prochází komplikovanou "výukou" v lidském těle na Zemi.

Zdravý rozum a pud sebezáchovy nakonec zvítězí, ale pozor – parazitické struktury nám nikdy nedají pokoj

Nikdy! 

Není to totiž ani logicky možné – parazit potřebuje hostitele, nemůže bez něj přežít

Takže až půjde skutečně do tuhého, největší pijavice se jako vždy schovají ve smradlavém bahýnku a budou po nějakou dobu hibernovat, aby se časem zase vrátily, vybavené vylepšenými nástroji pro naše ovládnutí (které jim dodáme nevědomky my, protože jak už bylo řečeno – parazité neumí tvořit). 

Tak to je a tak to bude. 

Je to stále stejný a věčný boj dobra a zla, mění se jen některé prostředky a aktuální tváře.

Ano, tohle je opravdu součást boje dobra se zlem, i když se vás poskoci Parazita snaží přesvědčit, že představa jakéhosi "dobra" a "zla" je směšná a že je to už jen jakýsi přežitek v myslích nevzdělaných primitivů z vesnic. 

Nezapomeňte, že velmi moudří lidé nás skrz celou lidskou historii varují různými verzemi moudrosti: 

"Nejchytřejší ďáblovo lstí je přesvědčit vás, že neexistuje!". 

A tak to opravdu je.

Neustále tu spolu bojují dva principy – na jedné straně destrukce, manipulace a cizopasnictví a na druhé straně tvoření, laskavost a spolupráce. 

Tyto dva principy soupeří o každičkou duši a každý z nás je díky tomu nesmírně důležitý. 

Hlavním bojištěm nejsou volební místnosti nebo akciový trh nebo ukrajinské zákopy, ale vaše vlastní nitro. 

Pokud bojujete za lásku, svobodu, laskavost, čestnost, pravdu, zdravý rozum a seberozvoj, tak je v mnoha ohledech jedno, jestli je na "vaší straně" miliarda lidí nebo jen milión a nebo jste v tom úplně sami. 

To, na čem opravdu záleží, je váš vnitřní boj a to, kam směřujete. 

Každý z vás je naprosto zásadní – jste maličký vesmír, ve kterém se rozhoduje o tom, jestli vás ovládne "démon" parazitismu a ničení nebo "anděl" symbiózy a rozvoje. 

Všichni jsme propojení a vaše vnitřní nastavení se vždy nějak projeví i u spousty dalších lidí, a to klidně i na opačné straně planety (nebo na druhé straně lívance, chcete-li).

Přeji vám všem krásné svátky, moji krásní hledači pravdy, ať už slavíte slunovrat nebo vánoce nebo Yule nebo Santa Clause. 

Hlavní je na chvilku se zastavit, zamyslet se, zhluboka se nadechnout a vnímat, jak úžasný je svět kolem vás a jak skvělé je, že v něm můžete být a zažívat ho se všemi jeho slastmi i strastmi. 

Protože všechny zkušenosti z vás mohou udělat lepšího a silnějšího člověka. 

A je přitom jedno, jestli jsou to zážitky dobré nebo špatné – všechny vás nějak obohatí a rozvinou, pokud se tak rozhodnete.

A nebojme se ničeho.


Nikola Bornová


Q.S.

"Strach zabíjí myšlení" /Paul Atreides -Duna/

Člověk se obecně vzato nemá bát stále a programově, strach by měl mít především sám ze sebe, protože je to jen on sám, kdo může vychýlit jazýček na vahách svého osudu způsobem, který ho povede vzhůru nebo dolů.

Autorka článek pojala pozitivně, za což ji budiž dík.

Jen bych chtěl zmínit podstatný a také zásadní aspekt všeho dění.

To je ten, že je především duchovní podstaty a do hmotného světa se promítají všechny pozitivní i negativní struktury, které dlouhodobě tvoříme a které jsou zesíleny centrálními shluky energií, jež jsme vytvořili a stále tvoříme.

Koneckonců vše je již tak natlakováno a zesíleno, že k přeměně kvantity v kvalitu bezesporu dojde a to v cyklu tisíců let naší "produkce".

Co zaseješ, to sklidíš....

Dění se uzavírá a přesto jsou v něm naše vlastní příběhy stále otevřené.

Pamatujme na to....