Všechny naděje libertariánů na svobodu projevu, kterou jim poskytuje internet, se ukázaly jako nereálné.

20.02.2024

Nenechejte se odradit poplašným názvem tohoto sloupku. Není to "konspirační teorie". Tento sloupek je faktickou zprávou, což uvidíte, budete-li číst dál.

Každý musí pochopit, že vládnoucí elita v USA implementuje rozhodnutí redefinovat demokracii způsobem, který demokracii eliminuje, dělá Kongres zbytečným, hlasování je zbytečné a odmítá ústavu jako zastaralý dokument, který není v souladu s mocí, kterou má vládnoucí elita v úmyslu ovládat Američany a zbytek světa.

Došlo k rozhodnutí předefinovat demokracii z vůle lidu k ochraně "posvátnosti demokratických institucí".

Co jsou "demokratické instituce"? 

Nejsou to instituce jako je Kongres a zastupitelská vláda, nebo právní stát a nezávislé soudnictví, které v současnosti považujeme za demokratické instituce.

"Demokratické instituce" jsou instituce cenzurního průmyslu, jako je vojensko/bezpečnostní komplex, ministerstvo zahraničních věcí, NATO, CIA, FBI, MMF, Světová banka, nevládní organizace, Atlantická rada, Aspen Institute, Black Rock, JP Morgan/Chase a další instituce vytvářející konsensus, které stanovují programy a kontrolují příběhy.

Vyjádření nesouhlasu s konsensem, který tyto elitní instituce budují, se považuje za "útok na demokracii".

"Demokracie" je majetkem elitních institucí.

Jinými slovy, "demokracie" je majetkem elitních institucí a posvátnost těchto elitních institucí musí být chráněna před lidmi, které Hillary Clintonová definovala jako "politováníhodné Trumpy". 

Vůle lidu je z obrazu eliminována.

Možná vás to překvapí, ale univerzity (například Stanford je plně zapojen), velké korporace, zejména technologické společnosti a sociální média, právnické fakulty, lékařské asociace a guvernéři a členové Kongresu přidružení k WEF akceptují redefinici demokracie, která vylučuje vůli lidu.

Souhlasí také s tím, že ústava není v souladu s mocí, kterou chtějí mít nad občany. 

Jak píšu, ministerstvo zahraničních věcí je zaneprázdněno tím, že brání Sněmovně reprezentantů vyšetřování v souvislosti s využíváním peněz daňových poplatníků exekutivou na cenzuru toho, co můžeme slyšet o Covidu, "vakcíně proti Covidu", volebním podvodu, válce na Ukrajině, Íránu, Rusku, Číně atp.

16. února udělal Tucker Carlson rozhovor s Mikem Bencem, předním světovým odborníkem na cenzurní průmysl. 

Zde máte úplné a přesné vysvětlení toho, kdo nám vládne – a ne, nejsou to Rothschildovi a Bilderbergové – a proč se vláda USA rozhodla prohloubit první dodatek: viz tohle.

Rozhodnutí padlo a momentálně se realizuje. 

Znamená to, že potlačení se použije na přeměnu celého internetu a sociálních médií na ministerstvo propagandy sloužící oficiálním příběhem.

Všechny naděje libertariánů na svobodu projevu, kterou jim poskytuje internet, se ukázaly jako nereálné. 

Už teď vidíte, jaké problémy má Elon Musk za povolení svobody projevu na X.

Vláda zahájila vyšetřování Muska a jeho společností s úmyslem vytěsnit ho. 

Stát Kalifornie i EU zakročily proti Elonu Muskovi, aby ho prostřednictvím obrovských finančních sankcí přiměly předat cenzurnímu průmyslu informace, které dodával předchozí vlastník, informace používané v programech AI k určení, koho zakázat a jaké tweety sundat.

Brzy budou alternativní a sociální média existovat jen jako propagandistické stránky pro "elitní instituce vytvářející konsensus".

Rozpad západní civilizace postupuje tak rychle, že s ním nestíhám držet krok ani jako práci na plný úvazek. 

Jak jsem včera informoval, francouzská vláda právě kriminalizovala lékařskou pravdu a WHO se tak chystá učinit v květnu letošního roku. 

Lidé už nebudou mít kontrolu nad svými vlastními zdravotními rozhodnutími.

Americká vláda nejenže ponechává hranici USA dokořán otevřenou pro "barevné lidi", Washington také dodává nevládním organizacím, které verbují imigranty, stovky milionů dolarů, aby imigrantům-vetřelcům poskytly jídlo, vodu a lékařskou pomoc. péče a ubytování na spaní podél zmapovaných tras. 

Viz  tohle.

To se nemůže stát, říkáš? 

Ale děje se to přímo před našima očima.

Bezstarostní důvěřiví Američané jsou experti na útěk před znepokojivými špatnými zprávami.

Takto si dláždí vlastní cestu k tyranii. 

Nad lidmi, kteří důvěřují svým ústavním právům a integritě svých institucí, je snadné nastolit tyranii. 

Čím je obyvatelstvo patriotičtější, tím je náchylnější ke klamání a zradě ze strany vlády. 

Zkuste říci vlastencům, co se s nimi děje a označí vás za komouše pro špatné řeči o jejich milované zemi.

Křesťanští evangelikálové nemají žádnou opozici vůči zlu, které nás pohlcuje, protože jim byly vymyty mozky, že z něho uniknou tím, že budou uneseni do nebe. 

Růst zla je vlastně jejich únikem z hříšného světa do nebe. 

Čím více zla, tím spíše jejich útěk.

Pro zbývající většinu liberální intervencionisté a hegemonní neokonzervativci učili, že Amerika je výjimečná a nenahraditelná, tak jak se může něco pokazit.

Spojte tyto blokátory povědomí se skutečností, že nepříjemné pravdy jsou odrazem špatných zpráv a že cenzura se zavádí jako záležitost národní bezpečnosti s argumentem, že nás činí bezpečnými a "chrání demokracii".

V důsledku toho se kriminalizace pravdy řítí dopředu. 

Dokonce i slovo "pravda" se má stát nenávistným slovem, které nelze vyslovit.

Všechny informace, které jste si uložili a které vám pomohou porozumět tyranii, která nás pohlcuje, by měly být uloženy na palcových discích a ne v cloudu, protože všechny informace, které podkopávají "instituce vytvářející konsensus", budou uloženy do díry v paměti.

Poznámka: 

Ve 47-48 minutách v rozhovoru je vysvětlena redefinice demokracie. 

Jelikož existuje více vládních agentur USA, které se zavázaly ke smrti prvního dodatku, než jste kdy slyšeli, podívejte se hodinové video několikrát, abyste pochopili, jak hluboká je králičí nora.

Poznámka: 

Atlantická rada, jedna z hlavních antidemokratických organizací pro vytváření konsensu (falešné mluvení), je pravděpodobně spojena se skandálem Burisma/Hunter Biden.

Ukrajinská společnost Burisma postavila Huntera Bidena do představenstva a zaplatila mu velké sumy peněz za ochranu jeho otce před stíháním společnosti ukrajinskými úřady. 

Americký viceprezident Biden ve skutečnosti přiznal v televizi, skutečně byl na to hrdý, že použil miliardy dolarů z peněz daňových poplatníků USA, aby Ukrajině vyhrožoval, že zadrží pomoc USA, pokud Ukrajina neodvolá státního zástupce, což Ukrajina nemohla odmítnout. 

Členové představenstva Atlantic Council Sally Painter jsou vyšetřováni Ministerstvem spravedlnosti USA (sic) pro nezákonné lobbování jménem Burisma.

Oni a bývalá členka představenstva Atlantické rady Karen Tramontano vytvořili partnerství mezi Atlantickou radou a Burismou.

Burisma přispěl 300 000 dolary Atlantické radě. 

Možná to byla kupní cena za to, aby představitelé Burismy vystoupili na fórech Atlantické rady a aby prestižní členové Atlantické rady vystoupili na konferenci Burisma na Ukrajině v roce 2018. 

To vše proto, aby ukázaly americkou ochranu společnosti ukrajinským prokuraturám.

V roce 2021 Velvyslanectví Spojených arabských emirátů darovalo Atlantické radě více než 1 milion dolarů a ministerstvo zahraničních věcí SAE přidalo dalších 100 až 250 000 dolarů. 

To mohla být kupní cena za to, aby Atlantická rada využila svého vlivu k tomu, aby si OSN vybrala SAE za místo své konference o změně klimatu v roce 2023.

Zdá se, že Atlantická rada nezveřejnila požadované nebo správné informace o darech SAE.

Atlantická rada, hlavní člen antidemokratického cenzurního průmyslu, je podporována nešťastnými, nevědomými americkými daňovými poplatníky dotacemi peněz daňových poplatníků od ministerstev obrany, státu a energetiky a od Americké agentury pro mezinárodní rozvoj. 

Je tedy jasné, že "naše" vláda ve Washingtonu financuje nahrazení americké demokracie podle vůle lidu vládní ochranou elitních institucí, které změnily definici demokracie na službu jejich agendy.

Zde jsou další hlavní dárci pro Atlantickou radu:

Adrienne Arsht, Facebook, Goldman Sachs, Rockefellerova nadace, Britské ministerstvo zahraničních věcí a Commonwealthu, Spojené arabské emiráty, švýcarská společnost System Capital Management, Abu Dhabu National Oil Company, švédské ministerstvo zahraničních věcí, ministerstvo zahraničních věcí USA, Velvyslanectví Bahrajnu, Finské ministerstvo obrany, Litevské ministerstvo obrany, Norské ministerstvo obrany, Norské ministerstvo zahraničních věcí, Chevron Corporation, Google, Crescent Petroleum, John D. a Catherine T. York, Delegace EU v USA, Ministerstvo zahraničních věcí Německa, Nadace JP Morgana Chasea, Ministerstvo obrany USA, Ministerstvo energetiky USA, Nadace Charlese Kocha. Amazon, Verizon, Pfizer, Aramco, Lockheed Martin, Omidyar Network.

Všechny tyto informace jsou dostupné na webové stránce Atlantické rady .

Takže ne, není to konspirační teorie.


Paul Craig Roberts